13.05.24, 13:30

Awanse w Rokmates. Wojciech Grzegorzyca i Krzysztof Sarna dołączają do zespołu agencji

Artur Nalepko i Marcin Szewczyk, Wojciech Grzegorzyca i Krzysztof Sarna, fot.: materiały prasowe

W związku z rozwojem agencji influencer marketingu Rokmates, firma wprowadziła zmiany organizacyjne. W jej strukturach wyodrębniono dwa zespoły, na których czele stanęli awansowani Artur Nalepko i Marcin Szewczyk. Szeregi firmy zasilili także Wojciech Grzegorzyca i Krzysztof Sarna, którzy objęli nowo utworzone stanowiska.

W pierwszej połowie br. w agencji influencer marketingu Rokmates wyodrębniono wyspecjalizowany dział Influencer Managamentu. Jak tłumaczy agencja, decyzja ta wynika z rosnącej liczby twórców, którzy dołączają z managementu agencji, a także planów rozwoju ich obsługi. Na czele zespołu stanął Artur Nalepko, który dołączył do firmy w czerwcu 2023 r. jako Senior Influencer Manager. Obecnie jako Head of Influencer Management jest odpowiedzialny, m.in. za budowanie relacji z twórcami, rozwój tiktokowej oferty agencyjnej, działania strategiczne z klientami na TikToku, płatne kampanie na TikToku oraz budowanie relacji z przedstawicielami platformy. Do tej pory w swojej karierze realizował kampanie z udziałem influencerów, m.in. dla takich firm jak Biedronka, Grupa Żywiec, Samsung, Speakly, SBM Label czy MSI. Zespół Artura Nalepko współtworzy, m.in. Mateusz Lipowski, Senior Influencer Manager.

W celu lepszej obsługi klientów i realizacji dużych kampanii utworzono także dział Account Managementu. Objął go Marcin Szewczyk, który od lutego 2023 r.był Business Development Managerem. Szewczyk posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w szeroko rozumianej branży marketingowej, z czego ok. czterylata w influencer marketingu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał w agencjach SEO, SEM, contentowej, produkcyjnej i influencerskiej, pracując na styku sprzedaży i obsługi klienta. Aktualnie jako Head of Account Management odpowiada za relacje z kluczowymi klientami agencji oraz ich kompleksową obsługę, a także business development. Do tej pory obsługiwał, m.in. takich klientów jak Philips, GymBeam czy Intel. Częścią zespołu Marcina Szewczyka jest m.in. Weronika Nowik, która z końcem zeszłego roku awansowała na stanowisko Senior Account Managerki.

Ponadto szeregi Rokmates zasilił Wojciech Grzegorzyca, który objął nowo utworzone stanowisko Senior Communications Managera. Jego zakres obowiązków obejmuje kompleksowe działania komunikacyjne agencji – od strategii, przez planowanie, po realizację. Grzegorzyca posiada kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu treści tekstowych i prawie pięć lat doświadczenia w działaniach public relations, które zdobywał w agencjach WEC Communication i Gameset (część Grupy Lifetube). Pracował nad komunikacją różnych aktywacji w gamingu (w tym tych z udziałem influencerów, m.in. dla marek Huawei i Philips OneBlade czy Grupy Erbud) oraz zgłoszeniami do konkursów branżowych.

Do agencji dołączył także Krzysztof Sarna, który objął nowo powstałe stanowisko Senior Strategy Managera. Do jego zadań należy tworzenie strategii komunikacji dla klientów agencji, a także wsparcie procesów kreatywnych. Sarna pracuje w branży marketingowej od prawie 12 lat. Zdobywał doświadczenia zawodowe kolejno: prowadząc zespół odpowiedzialny za realizowanie długofalowych projektów (np. Studio Tymbark), obsługując procesy przetargowe i przygotowywanie ofert, a także zajmując się opracowywaniem koncepcji kreatywnych. Wcześniej przez osiem lat był związany z agencją Lifetube. Pracował m.in. z takimi markami jak Kubuś, Nerf, Vivo, Lotto, Wyborowa czy Jack Daniel’s.

Komentarze

Powiązane

23.06.24, 20:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
CANAL+ promuje serial Prosta sprawa
Rozpoczęły się działania promujące nowy serial oryginalny Canal+, bazujący na bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza „Prosta Sprawa”. Za kampanię odpowiada zespół Havas Play (Havas Media Network).
23.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Jasne, że na bp! Nowa platforma komunikacyjna bp
Marka bp startuje z nową platformą komunikacyjną: "Jasne, że na bp!". VML odpowiada za strategię, produkcję spotu TVC, przygotowanie Key Visuali oraz działania digital i social media.
23.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Chromatique wygrał przetargi trzech marek należących do firmy Henkel
W maju br. agencja Chromatique wygrała przetargi firmy Henkel na współpracę projektową dla marek Somat i Perwoll, oraz realizację projektu dla marki E.
23.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Załatw to w Żabce. Sieć reklamuje swoje usługi
5 czerwca br. Żabka rozpoczęła kampanię pod hasłem: „Załatw to w Żabce”. Celem akcji jest przybliżenie klientom dostępnych usług, jakie oferuje sieć sklepów Żabka. Kampania będzie prowadzona, m.in. w telewizji, radiu, internecie oraz w sklepach i w aplikacji Żappka.
22.06.24, 22:00
| reklama & PR » informacje
Marka 4MOVE wspiera reprezentację Polski
Producent napojów izotonicznych 4MOVE został oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Marka zadba o odpowiednie nawodnienie biało-czerwonych podczas EURO 2024.
22.06.24, 14:38
| reklama & PR » informacje
Komfort wybiera Labcon do działań advocacy
Sieć sklepów Komfort rozpoczęło współpracę z agencją relevant stories Labcon, należącą do grupy marketingowo-technologicznej Group One. 
22.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Garnier promuje saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch
Agencja VML realizuje dla Garnier, marki L’Oréal, kampanię launchującą uniwersalne saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch.
21.06.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Szymon Marciniak ambasadorem marki Aluprof
Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. 
21.06.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Kuba Piotrkowicz nowym prezesem Going
Od czerwca 2024 r. spółka Going. ma nowego prezesa. Kuba Piotrkowicz w nowej roli będzie odpowiadał za strategię rozwoju platformy biletowej, jak i poszerzenie działalności o nowe segmenty i usługi.
21.06.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Good One PR członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Good One PR. To kolejna firma, która będzie współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.