12.06.24, 08:30

Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek w zespole Radia Nowy Świat

Artur Barciś pojawi się jako gospodarz audycji w Radiu Nowy Świat, fot.: materiały prasowe

Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do zespołu Radia Nowy Świat . Barciś pojawi się pierwszy raz na antenie 13 czerwca o godz. 14.00. Z kolei Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o godz. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.


13 czerwca o godz. 14.00 pojawi się nowa audycja „Jak najBarciś”, gdzie w rolę redaktora Radia Nowy Świat wcieli się aktor Artur Barciś, absolwent Wydziału Aktorskiego łódzkiej PWSFTviT. Audycja o profilu muzyczno-filmowym emitowana w czwartkowe popołudnia jest dobrze znana słuchaczom stacji za sprawą Zbigniewa Zamachowskiego i jego propozycji „Zamach na dziesiątą muzę” oraz Wojciecha Malajkata i jego „MalajKina”. Artur Barciś dołącza do grona prowadzących z własnymi propozycjami i pomysłami. „Uwielbiam muzykę filmową, szczególnie klasyczną i bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony do tego programu. Filmy muzyczne będą tematem przewodnim, ale oczywiście to nie wszystko, czym będę się z Państwem dzielić podczas tych dwóch godzin. Zapraszam serdecznie na program „Jak najBarciś” – mówi Artur Barciś.

W piątek, 14 czerwca do redakcji międzynarodowej dołączy Damian Kwiek, który będzie pojawiać się w audycji jako współprowadzący oraz redaktor przygotowujący rozmowy do audycji. Magazyn „Cały nasz świat” wystartował na antenie Radia Nowy Świat 10 marca 2023 r. Prowadzącymi są Jan Janczy, Tomasz Ławnicki i Patryk Rabiega. W piątek, debiutując w „Cały nasz świat” (11:00-12:00), Damian Kwiek zaprosi słuchaczy na rozmowę z prof. Sławomirem Sowińskim z UKSW o rosnącym poparciu dla nacjonalistycznej prawicy również w kontekście zakończonych wyborów do Europarlamentu.

W sobotę, 15 czerwca o godz. 13.00 zaplanowano premierę audycji Mery Spolsky „Era Spolsky” (13:00-14:00), która będzie emitowana na antenie na przemian z audycją Jana Niebudka „Muzyka odśrodkowa”. „Ogromnie cieszę się na współpracę z Radiem Nowy Świat. Mam ochotę na poszukiwanie i odkrywanie wspólnie z Państwem moich muzycznych fascynacji” – mówi Mery Spolsky, autorka audycji „Era Spolsky” w Radiu Nowy Świat.

Mery Spolsky to artystka, dla której muzyka, teksty, przekaz i warstwa wizualna są tak samo ważne. Specjalistka od elektronicznych, tanecznych brzmień. Każdym kolejnym albumem umacnia swoją pozycję w czołówce polskich artystów. Zadebiutowała albumem „Miło Było Pana Poznać” (2017), a następnie umocniła swoją pozycję płytą „Dekalog Spolsky” (2019). Jej najnowsza płyta „Erotika Era” to muzyczny przekaz o seksualności, ciało pozytywności, wstydzie, relacji, oczekiwań wobec kobiet, któremu artystka daje bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach oraz teledyskach.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.