24.06.24, 16:30

Urlop na każde żądanie. Triverna.pl wprowadza nowa platformę komunikacji

KV kampanii marki Triverna.pl, fot.: materiały prasowe

24 czerwca br. pod hasłem „Urlop na każde żądanie” ruszyła kampania wizerunkowa portalu Triverna.pl. Działania zasięgowe prowadzone będą w największych stacjach TV oraz w kanałach digital.

Jesteśmy jednym z najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Jednocześnie pandemia pokazała nam jak ważnym aspektem naszego życia jest wypoczynek i możliwość wyjazdu. Niestety, jak pokazują badania, proces planowania urlopu oraz porównania i wyboru spośród dziesiątek tysięcy ofert generuje w nas mnóstwo stresu, zamiast pozwalać nam cieszyć się nadchodzącym wypoczynkiem. Naszą nową kampanią chcemy pokazać Polakom, że jest alternatywa i że aby prawdziwie wypocząć wystarczą tylko chęci, ponieważ na Triverna.pl czekają na nich gotowe oferty wypoczynku oraz kilkaset blogowych inspiracji do podróży na każdą okazję. Niezależnie od tego czy chcemy pojechać na długo planowane wakacje z rodziną, spontaniczny wypad ze znajomymi czy romantyczny weekend w SPA z drugą połówką – gwarantujemy, że każda z przygotowanych przez nas propozycji spełni oczekiwania klienta. Koniec ze stresem, zmartwieniami dokąd i za ile, bo z Triverna.pl chcieć znaczy jechać. Na Triverna.pl dostaniesz Urlop na Każde Żądanie!” – mówi Krzysztof Dębski, Chief Marketing Officer Triverna.pl

Film reklamowy jest pełnym emocji, śmiechu, spełnienia i satysfakcji zapisem urlopu pary młodych ludzi z małym dzieckiem i psem. Choć cała historia rozgrywa się chronologicznie między zameldowaniem, a wymeldowaniem, to sceny, wydarzenia, obrazy są zaczerpnięte z różnych miejsc.

”(…) Postawiliśmy na autentyczność, emocje, relacje i interakcje między naszymi bohaterami, a nie na prezentację oferty i cen. Nasz spot wizerunkowy od pierwszego ujęcia obrazuje, że to co rezerwujesz na Trivernie jest w rzeczywistości zgodne z ofertą i oczekiwaniami. Cała historia utrwala to, co w urlopie powinno być najważniejsze – prawdziwy relaks, emocje i jakościowy czas dla siebie. Zakończenie zaś udowadnia, że pewność i łatwość wyboru jaką gwarantujemy, powoduje że żeby pojechać na kolejny urlop – wystarczy tylko chcieć” – mówi Krzysztof Dębski.

Zdjęcia do spotu zrealizowane zostały w resorcie Wave Międzyzdroje. Kampania obejmuje emisję wizerunkowych spotów (1x 30sek, 6x 15sek) w telewizji oraz internecie, szeroko zakrojone działania digital marketingowe oraz aktywacje konsumenckie w social mediach.

Za strategię komunikacji i ideę kreatywną odpowiedzialna jest agencja FMCgo, za reżyserię i nadzór Kasia Grabek, realizację spotów przygotował dom produkcyjny F25, działania w telewizji zaplanował i realizuje dom mediowy OMD, a działania digital marketingowe agencja Cube Group.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 15:02
| reklama & PR » informacje
ORGANIQUE klientem agencji Trufle.PRO
Agencja Trufle.PRO rozpoczęła współpracę z polską marką kosmetyczną Organique.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.