28.05.08, 19:06

Babyradio.pl: 100 nagród na Dzień Dziecka

Babyradio.pl organizuje tygodniowy cykl konkursów z okazji Dnia Dziecka, w których można wygrać jedną ze 100 nagród.

Babyradio.pl organizuje tygodniowy cykl konkursów z okazji Dnia Dziecka, w których można wygrać jedną ze 100 nagród. Akcja startuje 31 maja br., a nagrodami są m.in. płyty i książki wydane pod patronatem Babyradio.pl – płyta Fasolki (EMI), Będę Mamą (My Music), Dziecięce Przeboje (My Music), Banialuki A. Frączek, Bajki z 1001 dobranocy Wandy Chotomskiej, Piosennik Ciotki Klotki Ewy Chotomskiej. Konkursy będą promowane poprzez mailing newslettera do bazy słuchaczy.

Babyradio.pl wystartowało w grudniu 2007 z inicjatywy grupy rodziców. Powstało z potrzeby łatwego dostępu rodziców i dzieci do muzyki, która doskonale rozwija i inspiruje. Radio stawia na rozwój dzieci poprzez słuchanie muzyki, bajek i wierszy, adresowane jest do maluchów w wieku do 7 lat. Jego muzyka i program dostosowane są do cyklu dnia dzieci w tym wieku. Radio gra 24 godziny na dobę, emituje znane i najnowsze przeboje, muzykę z filmów dla najmłodszych oraz wybraną muzykę klasyczną. Dwa razy w godzinie o stałej porze pojawiają się bajki i wiersze, a trzy razy dziennie emitowane są autorskie lekcje języka angielskiego.

Najnowszą audycją edukacyjną są zabawy stymulujące rozwój mowy dzieci w wieku przedszkolnym. Ten nowatorski projekt Babyradio.pl „Akademia Mówienia Profesora Gienia” został przygotowany przez ekperta w dziedzinie logopedii. Celem audycji są ćwiczenia mowy, gimnastyka narządów artykulacyjnych, ćwiczenie słuchu, również fonematycznego, niezbędnego do podjęcia funkcji czytania ze zrozumieniem – to pierwszy krok, aby zwrócić rodzicom uwagę na problemy logopedyczne dziecka.

Na portalu Babyradio.pl powstały dwa nowe działy, które prezentują rodzicom wydawnictwa książkowe „Co warto przeczytać” i muzyczne „Czego warto słuchać”. Zainaugurowaliśmy także cykl wywiadów ze znanymi pisarzami twórczości dziecięcej w „Klubie Przyjaciół Dzieci”.

Komentarze

Powiązane

12.06.24, 06:30
| radio » ludzie
Wielki powrót do Polskiego Radia. Janusz Deblessem w Studiu Reportażu i Dokumentu PR
Janusz Deblessem rozpoczął pracę w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Po trzech latach dziennikarz wraca do Polskiego Radia.
11.06.24, 14:32
| radio » informacje
Nowe podcasty od Czwórki w ofercie Polskiego Radia
Podcasty „Jamrozek wrażliwie” Kuby Jamrozka, „Nie ma lekko” Kamila Jasieńskiego , „Rejon ruchu” Piotra Galusa debiutują w ofercie platformy podcasty.polskieradio.pl.
11.06.24, 10:13
| radio » badania rynku
Radio Zet z dużym skokiem słuchalności. RMF FM liderem
Radio Zet osiągnęło największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.06.24, 13:12
| radio » informacje
RMF FM wysyła na Euro 2024 siedmioosobową ekipę
Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożne RMF FM wysyła do Niemiec wóz transmisyjny oraz aż siedmioosobową ekipę: pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.
10.06.24, 07:30
| radio » ludzie
Piotr Jaśkowiak gospodarzem sobotnich poranków w TOK FM
Piotr Jaśkowiak został nowym prowadzącym sobotnich "Poranków Radia TOK FM". Na antenie będzie można go usłyszeć między 7:00 a 9:00.
10.06.24, 06:30
| radio » ludzie
Marcin Grzebielucha redaktorem wydania Wiadomości Radia Zet
Marcin Grzebielucha dołączył do zespołu Działu Informacji Radia ZET.
07.06.24, 17:09
| radio » informacje
Rusza Podcast Roku 2024. Zgłoszenia do końca czerwca
Największy w Polsce konkurs podcastowy, noszący imię redaktora Janusza Majki, startuje z IV edycją. Najlepsze podcasty wybierze kilkudziesięcioosobowe Jury oraz słuchacze w głosowaniu internetowym. Zgłoszenia trwają do końca czerwca 2024 r.
06.06.24, 21:45
| radio » informacje
Wysyłamy telegramy tam gdzie gongi i tam–tamy. Piegowaty koncert Polskiego Radia
Pod hasłem „Wysyłamy telegramy tam gdzie gongi i tam–tamy” odbędzie się kolejny koncert, na który zapraszają Katarzyna Stoparczyk, Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie pod dyrekcją Michała Klauzy i Polskie Radio Dzieciom.
06.06.24, 17:30
| radio » informacje
Radiobal Romana Rogowieckiego w Radiu dla Ciebie
W ofercie Radia dla Ciebie (Warszawa) debiutuje nowa audycja Romana Rogowieckiego „Radiobal”. Program będzie emitowany w piątki od 20.05 do 22.00.
06.06.24, 13:45
| radio » informacje
Czwórka feat. Młode Głowy. Specjalna audycja o zdrowiu psychicznym
7 czerwca br. Czwórka zaplanowała specjalną audycję poświęconą zdrowiu psychicznemu młodych ludzi, nadawaną prosto z ogólnopolskiej konferencji „Młode Głowy. Otwarcie o Zdrowiu Psychicznym”, którą program objął patronatem medialnym. Relacje z wydarzenia oraz rozmowy na ważne tematy pojawią się od godz. 9.00 na antenie Czwórki.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.