| reklama & PR » informacje
LoveBrands Group odnosi sukces w nowym projekcie dla marki Oranżada Hellena
Agencja LoveBrands Group przeprowadziła kampanię influencerską dla marki napojów gazowanych ORANŻADA Hellena, mającą na celu analizę dotychczasowego claimu oraz przekazanie nowego przesłania „cudze chwalicie, a siebie?”.
13.08.23, 23:09
| reklama & PR » informacje
Marki essence i Catrice powierzają influencer marketing agencji Ogilvy
Cosnova, niemiecki producent kosmetyków, właściciel znanych na polskim rynku marek essence i Catrice, rozpoczął współpracę z Ogilvy. Do zadań agencji należy pełna obsługa w zakresie influencer marketingu.
10.08.23, 10:00
| reklama & PR » informacje
Josera z kampanią realizowaną przez agencję Streetcom
Aktywacją nowej strategii influencer marketingowej marki Josera zajmuje się zespół agencji Streetcom.
23.03.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Streetcom odpowiada za kampanię influencerską dla past Wawrzyniec
Trwa kampania influencerska dla past Wawrzyniec realizowana przez Streetcom. Biorą w niej udział zarówno makro i mikro influencerzy. Kampania jest jednym z pierwszych etapów działań związanych z rebrandingiem i zmianą pozycjonowania popularnych past warzywnych Wawrzyńca.
13.02.23, 14:31
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
UOKIK postawił zarzuty Filipowi Chajzerowi, Dorocie Rabczewskiej oraz Małgorzacie Rozenek-Majdan. Zdaniem Urzędu, influencerzy nieprawidłowo oznaczają treści reklamowe
Prezes UOKiK Tomasz Chróstny postawił zarzuty kolejnej trójce influencerów: Filipowi Chajzerowi, Dorocie Rabczewskiej oraz Małgorzacie Rozenek-Majdan, w związku z nieprawidłowym oznaczaniem treści reklamowych w mediach społecznościowych.
10.01.23, 08:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LTTM i IMOK tworzą oficjalnie zawód Influencer Managera
LTTM przy współpracy z Instytutem Marki Online i Komunikacji (IMOK) otwiera nowy kierunek nauczania „Influencer Manager”. Szkolenie posiada certyfikację Ministerstwa Edukacji i Nauki z kodem zawodu, co jednocześnie oznacza, że influencer manager stanie się dzięki temu oficjalnie zawodem.
27.10.22, 15:30
| reklama & PR » informacje
Q Service Castrol współpracuje influencerami z kanałów Sprawdzam Jak i Povagowani
Firma Q Service Castrol nawiązała współpracę z twórcami internetowymi – Dymitrem Błaszczykiem z kanału Sprawdzam Jak oraz Robertem z kanału Povagowani. Celem tych działań jest dotarcie do szerszego grona odbiorców marki.
28.07.22, 09:42
| reklama & PR » informacje
#21szklanek. Letnia kampania syropów marki Herbapol
Na początku lipca br., ruszyła letnia kampania #21szklanek dla marki Herbapol. Agencja Tailor Made PR odpowiada za stworzenie idei kreatywnej, strategię egzekucji oraz współpracę z influencerami, natomiast Rozgłos odpowiada za strategię i zakup mediów.
19.07.22, 18:18
| reklama & PR » informacje
Kampania makaronów marki Lubella z silnym wsparciem influencerów
W nowej kampanii Lubella chce pokazać, że każdy może jeść makaron tak, jak lubi Swoje przepisy i sposoby na dania z makaronem klasycznym zaprezentują influencerzy oraz Joanna Krupa.
15.07.22, 10:09
| internet » e-commerce
Butik Janki zakupowa uruchamia innowacyjną platformę zakupową
Centrum Janki handlowe zaoferowało klientom i najemcom innowacyjne narzędzie e-commerce. Nowy koncept umożliwia zakupy online ubrań i dodatków z butików Centrum Janki, wyselekcjonowanych i promowanych w ramach działań advocacy marketing. Jak podkreśla Centrum, platforma zakupowa „Butik Janki” to holistyczny omnichannelowy projekt, łączący funkcje sprzedażowe, promocyjne i wizerunkowe, który dostarcza pozytywnych doświadczeń zarówno w przestrzeni online, jak i offline centrum handlowego.
13.07.22, 12:14
| internet » informacje
Ukraińscy youtuberzy w portfolio LifeTube. Ukraiński YouTube zmienia się w obliczu wojny
Sieć LifeTube nawiązuje współpracę strategiczną z Manifestem, portalem zrzeszającym ukraińskich influencerów i autorów. Jak podaje firma, przed wojną wielu twórców miało rosyjskojęzyczną widownię oraz należało do rosyjskich sieci partnerskich. Teraz muszą budować swoją społeczność od nowa.
17.05.22, 07:00
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
IQS: Młodzi Polacy chętnie obserwują influencerów
87 proc. Młodych Polaków zna choćby ze słyszenia, a 81 proc. obserwuje w social mediach jakiegoś influencera – wynika z autorskiego badania Świat Młodych 6 , zrealizowanego przez agencję badawczą IQS.
20.04.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Jestem czystością. Marka Finlandia Vodka wizerunkową influencerską kampanią
Ruszyła influnecerska kampania wizerunkowa marki Finlandia Vodka w ramach idei „Jestem czystością...Jestem Finlandia Vodka.”
29.12.21, 11:00
| reklama & PR » informacje
Mądra Babcia promuje markę Verona
Największa silver influecerka w Polsce oraz założycielka internetowej telewizji dla seniorów i kanału „Mądra Babcia” podjęła współpracę z marką Verona, czyli siostrzanym brandem marki YES. Za współpracę oraz koordynację świadczeń odpowiada LifeTube (grupa LTTM).
09.12.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Badanie LifeTube i IQS: posty oznaczone jako sponsorowane są bardziej wiarygodne
Konsumenci ufają influencerom oznaczającym współpracę z markami - wynika z badania LifeTube i IQS przeprowadzonego na platformie Omnisurv by IQS. Tylko 17 proc. badanych deklaruje, że współpraca z influencerem może zniechęcić ich do marki. Badanie przeprowadzono na reprezentatywnej próbie Polaków w wieku 18-64.
03.12.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Grupa Streetcom pracuje dla marki TIER
Streetcom dla nowego operatora e-hulajnóg w Polsce, firmy TIER prowadzi kampanię w oparciu o działania z influencerami. W pierwszym etapie - z wykorzystaniem micro influencerów FameShop. 
26.10.21, 13:03
| internet » informacje
Forbes.pl: Wersow, Friz i Anna Lewandowska najpopularniejsi na Instagramie
Forbes Polska sprawdził, kto jest najpopularniejszy na polskim Instagramie. Zestawienie 30 influencerów zawiera osoby ze świata sportu, filmu, muzyki, ale też takie, które swoją sławę zdobyły dzięki działalności w Internecie.
06.08.21, 14:00
| reklama & PR » informacje
Green Squad. Kolektyw twórczyń internetowych na rzecz proekologicznych rozwiązań od Garnier
W ramach dalszego rozwoju zielonej strategii Garnier Green Beauty, marka wspólnie z agencją TalentMedia (grupa LTTM) opracowała strategię działań influencer marketingowych i powołała do życia „Green Squad” – proekologiczny kolektyw Garnier, złożony z ambasadorek marki oraz zespołu influencerek i internetowych twórczyń.
23.06.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Maretti z kampanią influencer marketingową na polskim rynku
Bułgarski producent FMCG, Ficosota Food rozpoczął realizację kampanii „Dwie strony smaku”, w ramach której nawiązano współpracę, m.in. grupą WAKSY, Dannym Ferreri i Nadią Długosz. Za realizację kampanii odpowiada agencja influencer marketingu TalentMedia (grupa LTTM).
29.03.21, 11:07
| reklama & PR » informacje
Influencerzy wspierają kampanię marki Żywiec Zdrój
Znane osoby, którym bliski jest temat ekologii poinformowały na swoich kanałach społecznościowych o realizacji zobowiązania środowiskowego Żywiec Zdrój – marka jako pierwsza w Polsce, zapewniła zbiórkę i poddała recyklingowi równowartość 100 proc. wprowadzonego na rynek w 2020 r. plastiku.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy