27.03.23, 20:31
| reklama & PR » informacje
Avon wraca z nowym pozycjonowaniem marki i kampanią reklamową
1 marca br., marka Avon ruszyła z kampanią 360° najnowszej szminki Hydramatic.  Ambasadorką kampanii jest brytyjska beatboxerka Hamzaa, która ma ucieleśniać nowe pozycjonowanie i hasło marki - "Masz w sobie siłę! ".
08.08.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Piękno na Twoich zasadach. Kampania rekrutacyjna Avon
Przynależność do społeczności, elastyczność, dodatkowe pieniądze – pod takimi hasłami AVON promuje pracę swoich Konsultantek. Marka ruszyła z nową kampanią rekrutacyjną „Piękno na Twoich zasadach” („Beauty Your Way”).
21.06.22, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Avon Polska tworzy nowy Dział Komunikacji. Na jego czele Ewa Grzech
Od tego roku w Avon Polska działa zintegrowany Dział Komunikacji, skupiający wszystkie obszary komunikacyjne w strukturach marki. Na jego czele stanęła Ewa Grzech, awansując na stanowisko Head of Integrated Communications.
11.09.20, 20:07
| reklama & PR » informacje
Ewa Farna ambaadorką zapachów marki Avon
24 września br., firma Avon rozpocznie kampanię promującą perfumy z linii Far Away Rebel & Diva. Ambasadorką kolekcji została gwiazda polskiej i czeskiej sceny muzycznej, Ewa Farna.
05.02.19, 08:00
| reklama & PR » informacje
Małgorzata Kożuchowska twarzą kampanii AVON EVE Truth
Wystartowała kampania AVON promująca najnowszy zapach AVON EVE Truth. Jej gwiazdą jest ambasadorka marki, Małgorzata Kożuchowska. W ramach kampanii powstały dwa spoty telewizyjne oraz sesja zdjęciowa autorstwa Marcina Tyszki.
24.11.18, 19:00
| reklama & PR » informacje
Avon przeciw przemocy niefizycznej w kampanii #ZmieńMyślenie
Avon z okazji „16 dni przeciwko przemocy wobec kobiet i dziewcząt” organizuje kampanię „#ZmieńMyślenie”, która uświadamia o niefizycznych formach przemocy.
07.11.18, 08:00
| reklama & PR » wywiady
Andrzej Mytych: Naszą markę wyróżnia bardzo mocne DNA oparte na wspieraniu kobiet
Rozmowa z Andrzejem Mytychem, Dyrektorem ds. Komunikacji AVON, m.in. o świątecznej kampanii z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan i o odróżnianiu się od konkurencji w działaniach marketingowych. 
25.09.18, 12:00
| reklama & PR » informacje
Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej kampanii AVON
24 września br. wystartowała kampania promującą zapach AVON Luminata. To pierwsza kampania, w której występuje nowa Ambasadorka marki – Małgorzata Rozenek-Majdan. Autorem zdjęć i spotów jest Marcin Tyszka.
20.03.18, 09:00
| reklama & PR » informacje
Hubert Urbański Ambasadorem AVON. Spoty TV będą oparte na motywie Milionerów
AVON startuje z nową odsłoną kampanii „AVON się sprawdza”, w której marka zachęca Polki do wypróbowania kosmetyków do makijażu, pielęgnacji i zapachów. Do współpracy w ramach kampanii „AVON się sprawdza” zaproszono Huberta Urbańskiego. Kampania startuje już 19 marca br.
08.03.18, 17:00
| reklama & PR » informacje
Kampania AVON: #Stand4Her startuje w Dniu Kobiet
8 marca br., w Międzynarodowy Dzień Kobiet ruszyła nowa kampania AVON: „Stand4her”. Celem akcji jest inspirowanie i motywowanie młodych dziewczyn do sięgania po swoje marzenia, niezależnie od sytuacji życiowej w jakiej się znajdują.
16.01.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Polskie gwiazdy będą sprawdzać AVON. Marta Żmuda Trzebiatowska ambasadorem marki
W 2018 r. marka wprowadza realizację strategii „AVON się sprawdza!”. Do obecnej Ambasadorki marki Małgorzaty Kożuchowskiej, dołącza Marta Żmuda Trzebiatowska.
13.11.17, 11:00
| reklama & PR » informacje
Gwiazdy serialu Rodzinka.pl w świątecznej kampanii AVON
Każdego roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia marka AVON zaprasza do współpracy znaną rodzinę, która promuje świąteczną ofertę z katalogu marki. W tym roku AVON postawił na współpracę z serialową rodzinką. 
04.02.17, 13:00
| reklama & PR » informacje
Małgorzata Kożuchowska w spocie TV marki AVON
Aktorka Małgorzata Kożuchowska została „twarzą” AVON. 6 lutego br. po raz pierwszy zostanie wyemitowany w TV spot z udziałem ambasadorki, towarzyszący premierze perfum Viva La Vita. 
17.01.17, 13:06
| reklama & PR » informacje
Małgorzata Kożuchowska ambasadorką AVON
Małgorzata Kożuchowska została twarzą AVON. Marka świętuje 25-lecie w Polsce. Wizerunek artystki pojawi się w zakrojonej na szeroką skalę kampanii promocyjnej linii do makijażu AVON TRUE oraz nowego zapachu Viva La Vita.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.