09.03.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
OSHEE oficjalnym partnerem LaLiga Santander w Polsce
Polska marka OSHEE podpisała kontrakt partnerski  z LaLiga Santander. To kolejne działania o zasięgu międzynarodowym po niedawnej prezentacji Igi Świątek jako globalnej ambasadorki OSHEE.
08.02.23, 18:05
| reklama & PR » informacje
Iga Świątek ambasadorką polskiej marki OSHEE
Polska marka OSHEE działająca w sektorze napojów izotonicznych i funkcjonalnych, podpisała kontrakt sponsorski z Igą Świątek oraz jej sztabem. Efektem współpracy będą m.in. nowe produkty OSHEE sygnowane nazwiskiem pierwszej rakiety światowego tenisa.
21.10.21, 13:00
| reklama & PR » informacje
Kampania nowej marki OSHEE Wiedźmin na tablicach w całej Polsce
W efekcie współpracy nawiązanej pomiędzy OSHEE i CD PROJEKT RED, od września br. na rynku dostępne są napoje funkcjonalne sygnowane marką OSHEE Wiedźmin. Za przygotowanie kreacji kampanii OOH, która właśnie startuje, odpowiada agencja Ancymony.
16.05.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Walcz, Zwyciężaj, Żyj! Fundacja OSHEE i Szpital Uniwersytecki w Krakowie razem na rzecz wsparcia zdrowia psychicznego wśród młodzieży
Dariusz Gałęzewski – Prezes Fundacji OSHEE i Marcin Jędrychowski - Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie podpisali list intencyjny w sprawie współpracy na rzecz wspierania zdrowia psychicznego. 
19.04.17, 15:08
| reklama & PR » informacje
OSHEE wybiera Partner of Promotion
OSHEE, lider rynku napojów funkcjonalnych w Polsce, rozpoczął współpracę z Partner of Promotion. W ramach umowy agencja zajmie się kompleksową obsługą PR wszystkich produktów firmy oraz realizacją projektów specjalnych.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy