14.02.24, 22:20
| reklama & PR » informacje
FirmLove. ING zachęca do wyznawania miłości ukochanym firmom
ING w najnowszej kampanii zachęca Polaków do podziękowania swoim ulubionym firmom za to, że dla swoich klientów robią rzeczy niemożliwe i wysłania im firmowej Walentynki.
12.08.23, 14:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Netflix promuje swoje produkcje na nowej instalacji reklamowej w Warszawie
Na ścianie Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej w Warszawie Netflix stworzył afisz, promujący serwis i jego największe hity. Inspiracją dla tego projektu jest słynny billboard znajdujący się przy Sunset Boulevard w Los Angeles. 
05.07.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Cezary Pazura, Ciocia Liestyle i Patec w kampanii produktów mocno gazowanych Żywiec Zdrój
Cezary Pazura, jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce, kontynuuje współpracę w roli ambasadora produktów mocno gazowanych Żywiec Zdrój. Marka zaprosiła do współpracy także influencerów.
24.03.23, 19:29
| reklama & PR » informacje
Tomasz Zubilewicz prezentuje pogodę Na Żywo z PS5
Firma Sony Interactive Entertainment zaprezentowała specjalną prognozę pogody prowadzoną przez Tomasza Zubilewicza – PS5 Na Żywo.
07.03.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Justyna Kwiecień awansuje w Agencji GONG
Justyna Kwiecień 1 marca br. objęła stanowisko Head of Social Media. Będzie koordynować pracę ośmioosobowego zespołu i reprezentować agencję w obszarze mediów społecznościowych.
25.10.22, 11:33
| reklama & PR » ludzie
Katarzyna Rajchel awansuje w Agencji GONG
Katarzyna Rajchel objęła stanowisko Group Account Directora w Agencji GONG. Jak podkreśla agencja, awans związany jest z rozwojem obszarów współpracy dla jednego z kluczowych klientów firmy, jakim jest Netflix.
15.09.22, 16:00
| reklama & PR » informacje
Spotkajmy się #NaStadionie. Ruszyła kampania wizerunkowa Ekstraklasy
Wykreowanie mody na kibicowanie na stadionach najpopularniejszej polskiej ligi – taki cel przyświeca twórcom nowej kampanii promocyjnej przygotowanej przez Ekstraklasę. To pierwsza tak szeroko zakrojona ofensywa medialna w historii rozgrywek – obejmująca kampanię digital, jak i telewizję.
07.09.22, 06:00
| reklama & PR » ludzie
Weronika Sołtysiak przechodzi z Leo Burnett do GONG
Agencja kreatywna GONG (Group One) wzmacnia kompetencje strategiczne. Do zespołu dołączyła Weronika Sołtysiak, która objęła stanowisko Creative Strategist.
27.07.22, 10:54
| reklama & PR » informacje
Jak w górę, to z Wami! Anja Rubik ambasadorką kampanii Chivas Regal
Marka Chivas Regal rozpoczęła kampanię „Jak w górę, to z Wami!”. Celem akcji jest pokazanie, że osobiste i zawodowe sukcesy zawdzięczamy nie tylko sobie, ale także pomocy tych, którzy nas wspierają i inspirują. Ambasadorką akcji została, m.in. Anja Rubik.
08.07.22, 09:01
| reklama & PR » ludzie
Marcin Talarek pokieruje pracami zespołów kreatywnych agencji GONG
Marcin Talarek objął stanowisko Associate Creative Directora w agencji kreatywnej GONG (Group One). W nowej roli będzie odpowiedzialny za kierowanie pracami zespołów kreatywnych agencji.
25.04.22, 18:03
| reklama & PR » informacje
Książęce IPA i Złote Pszeniczne w wersji bezalkoholowej wspierane kampanią w TV i sieci
Marka Książęce poszerzyła swoją kolekcję o piwa bezalkoholowe: Książęce IPA 0,0% i Książęce Złote Pszeniczne 0,0%. Nowe produkty wspierane są kampanią reklamową.
14.04.22, 12:22
| reklama & PR » informacje
Więcej zielonej energii nam trzeba. Katarzyna Nosowska w kampanii ING
W najnowszej kampanii ING Banku Śląskiego pod hasłem „Więcej zielonej energii nam trzeba” Katarzyna Nosowska zachęca młodych naukowców i start-upy do udziału w konkursie na najlepsze rozwiązania dotyczące zielonej energii. Celem programu grantowego banku jest wsparcie projektów z obszaru zrównoważonego rozwoju.
24.11.21, 08:00
| reklama & PR » informacje
Tyski pociąg wyruszy w Polskę już 4 grudnia
Tyski pociąg wyjedzie na tory 4 grudnia br. Marka zaprezentowała wizualizację składu. Pociąg ze specjalnym wagonem barowym zabierze ze sobą zwycięzców konkursu, który trwa do 31 listopada.
09.11.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Świąteczny pociąg Tyskiego wyjedzie w grudniu w trasę
Marka Tyskie rozpoczyna świąteczną kampanię pod hasłem „przejdźmy na Ty ponad przedziałami”. Głównym motywem kampanii jest świąteczny pociąg Tyskiego, który wyjedzie 4 grudnia i przejedzie przez wybrane polskie miasta.
20.06.21, 14:00
| reklama & PR » informacje
Dokąd teraz? Uber promuje aplikację do podróżowania
Pod hasłem “Dokąd teraz?” marka Uber ruszyła z kampanią promującą aplikację do podróżowania.
18.06.21, 19:13
| reklama & PR » informacje
Tyskie ze specjalną animacją w Sewilli
Stawiamy Tyskie! Jeśli wygra Polska. A na TY przechodzimy niezależnie od wyniku - animacja reklamowa Tyskiego z tym hasłem pojawi się 18 czerwca br. wieczorem i będzie wyświetlana również 19 czerwca na telebimie w Sewilli, gdzie reprezentacja Polski zagra mecz z Hiszpanią.
23.04.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Polacy Mistrzami Europy. Nowa kampania marki Tyskie
Pod hasłem „Jesteśmy Mistrzami Europy w przechodzeniu na TY” ruszyła kampania promocyjna marki Tyskie przygotowana na turniej Euro 2020, który rozpocznie się w czerwcu br. 
08.04.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Dobry Głos dla Firm. Katarzyna Nosowska ponownie w kampanii ING
ING Bank Śląski kontynuuje kampanię „Dobry Głos dla firm”. Razem z Katarzyną Nosowską chce zachęcić odbiorców do dawania dobrych opinii i polecania ulubionych firm w internecie.
22.03.21, 13:37
| reklama & PR » informacje
Mateusz Borek i Karol Bielecki w kampanii Tyskiego
„W sporcie dzieli nas wiele, ale jeszcze więcej łączy” – to hasło nowego spotu marki Tyskie. Znana z aren sportowych kibicowska fala z udziałem Mateusza Borka i Karola Bieleckiego ma podkreślać wartość wspólnego kibicowania. Marka w ten sposób chce przypomnieć o swojej współpracy z PZPN i Polską Siatkówką.
20.01.21, 08:00
| reklama & PR » informacje
Familijne Wieczory Filmowe. Zimowa kampania Wafli Familijnych
Wafle Familijne rozpoczęły zimową komunikację pod hasłem „Familijne Wieczory Filmowe”. Kompleksowe działania zaplanowano w telewizji, na platformach VOD i w mediach społecznościowych. Osią komunikacji jest współpraca z serwisem Filmweb.pl.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy