23.07.21, 08:45
| reklama & PR » informacje
Abstra to od teraz Studi
Z początkiem lipca br., firma Abstra przekształca się w STUDI. Rebranding podyktowany jest koniecznością dostosowania się do potrzeb rynku.
29.03.21, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka oraz Maciej Tomczyk awansują w ABSTRA
W marcu br. w ABSTRA powiększył się zespół zarządzający. Do Olka Wandzla (CEO) dołączają Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka (VP Sales & Production) oraz Maciej Tomczyk (VP Operations).
14.01.21, 07:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Spółka ZOO. Abstra i Dolina Noteci zapowiadają nowe 24 odcinki produkcji
Abstra i Dolina Noteci, wracają z nową odsłoną „Spółki ZOO” – kanału, którego głównymi bohaterami są zwierzęta mówiące ludzkim głosem. Emisja 24 premierowych odcinków została zaplanowana do grudnia br. 
16.08.20, 13:00
| internet » informacje
Allegro Lektury 2.0. Rusza druga odsłona projektu audio
Ruszyła kolejna odsłona podcastów z cyklu „Allegro Lektury 2.0”, reinterpretujących kolejne dzieła z kanonu polskiej literatury, realizowanych przez STORIA by ABSTRA we współpracy z Allegro. W II sezonie produkcji pojawią się tacy twórcy jak: Smolasty, Mioush czy Monika Brodka. 
27.07.20, 09:43
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Spółka ZOO. Nowy kanał Abstra i Doliny Noteci
Abstra wraz z Doliną Noteci, polskim producentem karm premium dla psów i kotów, stworzyła „Spółkę ZOO” – pierwszy kanał na YouTube w Polsce, w którym główne role odgrywają zwierzęta. 
22.07.20, 11:08
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Jak TO robić? Durex i Abstra z nowym formatem na YouTube
Od 21 lipca br., na kanale „Jak TO robić?” (YouTube) ruszył edukacyjny talk show podejmujący tematy związane z życiem uczuciowym i seksualnym młodych ludzi, przygotowany przez ABSTRA we współpracy z marką Durex. Projekt to kontynuacja kampanii realizowanej pod tym samym tytułem od początku 2018 r.
27.04.20, 13:06
| internet » informacje
Allegro Lektury 2.0. Podcast w niekonwencjonalny sposób o lekturach
Storia by Abstra stworzyła „Allegro Lektury 2.0” – pierwszy podcast reinterpretujący powieści, wiersze i dramaty z kanonu polskiej literatury. Wątki z każdego z wybranych dzieł zostaną na nowo opowiedziane przez gwiazdy popkultury i YouTube’a. Projekt został zrealizowany we współpracy z Allegro. 
16.04.20, 16:24
| reklama & PR » ludzie
Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka przechodzi do Abstra
Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka, poprzednio dyrektor ds. branded content video w Grupie Wirtualna Polska, objęła stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i realizacji komercyjnych w firmie Abstra. 
13.04.20, 06:00
| internet » informacje
Legalne rozmowy. Storia by Astra z podcastem we współpracy z Kancelarią LSW
W marcu br. zadebiutował drugi podcast wyprodukowany w tym roku przez Storia by Abstra we współpracy z zewnętrznym partnerem merytorycznym.
26.02.20, 22:00
| internet » informacje
Między drzewami. Ruszył podcast o ochronie przyrody
Na rynku podcastów zadebiutował format „Między Drzewami”, powstały we współpracy Storia by Abstra z Lasami Państwowymi.
26.12.19, 09:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Nationale-Nederlanden współpracuje z Porozmawiajmy o IT
Będący częścią sieci Storia by Abstra podcast „Porozmawiajmy o IT” poświęcony problematyce pracy w branży IT nawiązał współpracę komercyjną z Nationale-Nederlanden. 
05.12.19, 15:00
| reklama & PR » informacje
Scrabble – słowa mają moc. Spot gry planszowej w TVN i TVP
Rozpoczęła się kampania reklamowa marki Scrabble – gry planszowej. Kampania zasięgiem obejmuje ogólnopolskie stacje telewizyjne – TVN i TVP.
26.11.19, 16:00
| reklama & PR » ludzie
Mojca Tirš w zespole Abstra
Mojca Tirš, poprzednio związana z agencjami reklamowymi Cheil Poland i BBDO, objęła stanowisko Creative Director w firmie Abstra. 
29.10.19, 13:00
| internet » informacje
Radzisz. Rusza autorski podcast Rafała Masnego
Rafał Masny, współzałożyciel Abstrachuje.tv, uruchomił swój autorski podcast „Radzisz”. Co tydzień będą na nim publikowane kolejne audycje, w których autor wraz z zaproszonymi gośćmi będą rozwiązywali problemy, pytania i zagwozdki widzów, jednocześnie dzieląc się anegdotami ze swojego życia.
25.08.19, 09:00
| internet » informacje
Abstra w I półroczu 2019 r. zanotowała 3,5 mln zł wpływów
23 sierpnia br. Abstra, producent treści wideo na polskim YouTube, opublikowała efekty swojej działalności za pierwszych sześć miesięcy 2019 r. 
30.07.19, 14:00
| internet » informacje
Przyjaźń czy miłość. Abstra z serialem na YouTube
Firma Abstra otworzyła kanał „Przyjaźń czy miłość”, na który trafiać będą odcinki serialu opowiadającego o rozterkach grupy przyjaciół, związane z tytułowymi przyjaźnią i miłością. Nowe epizody na kanale będą się pojawiały raz w tygodniu. 
20.07.19, 09:00
| reklama & PR » informacje
Abstra członkiem IAB i SAR
W lipcu br. firma Abstra dołączyła do struktur IAB Polska oraz SAR – organizacji, skupiających największe podmioty zajmujące się komunikacją marketingową w Polsce.
09.07.19, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Bartosz Witak w Radzie Nadzorczej Abstra
Z początkiem lipca br., w skład Rady Nadzorczej Abstra wszedł Bartosz Witak, który w ostatnich latach zarządzał Viacom International Media Networks w regionie Europy Środkowej i Izraela. 
27.06.19, 12:00
| reklama & PR » ludzie
Irmina Grabczak przeszła z MediaCom do Abstra
Irmina Grabczak, do niedawna Media Executive w MediaCom, objęła stanowisko Junior Account Executive w dziale Branded Content firmy Abstra, producenta treści na YouTube w Polsce.
19.06.19, 12:00
| reklama & PR » ludzie
Maciej Szwarc Prezesem Abstra
W czerwcu br. Maciej Szwarc objął stanowisko Prezesa Abstra – producenta treści wideo na YouTube w Polsce. Do tej pory funkcję tę sprawował Robert Pasut, który zajął nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Strategii Kontentowej i przejął nadzór nad realizacją rozwiązań kreatywnych dla klientów firmy. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy