25.01.23, 11:43
| internet » ludzie
Tomasz Korniejew awansował w strukturach Gazeta.pl. Filip Trusz szefem Moto.pl
Wraz z początkiem nowego roku, po dwóch latach pracy jako dyrektor Moto.pl, Tomasz Korniejew awansował w strukturach Gazeta.pl na stanowisko dyrektora wydawniczego. Redaktorem naczelnym Moto.pl został Filip Trusz.
18.07.22, 09:00
| internet » informacje
Piotr Karczmarczyk zespole przechodzi z Auto-swiat.pl do Moto.pl
Serwis motoryzacyjny Moto.pl (Agora) wzmacnia swój zespół redakcyjny. W czerwcu br. do grona jego dziennikarzy dołączył Piotr Karczmarczyk, który do niedawna był związany z serwisem Auto-swiat.pl.
29.03.22, 13:14
| internet » ludzie
Rafał Mądry dołączył do redakcji serwisu Moto.pl
W połowie marca br. do redakcji serwisu Moto.pl dołączył Rafał Mądry. Do jego zadań należy redagowanie newsów o najnowszych trendach motoryzacyjnych oraz przygotowywanie materiałów związanych z biznesem w branży moto.
14.01.22, 14:00
| internet » ludzie
Filip Trusz zastępcą redaktora naczelnego Moto.pl
Filip Trusz awansował na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego Moto.pl ds. kontentu. Od stycznia 2022 r. kieruje on codzienną pracą redaktorów serwisu, czuwa nad tworzeniem treści oraz zarządza newsroomem i terminami publikacji materiałów. 
15.04.21, 17:17
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski powraca do Moto.pl
Jak podkreśla wydawca Moto.pl, coraz ważniejszą rolę w serwisie odgrywają treści związane z biznesem motoryzacyjnym. W ramach tego obszaru wyodrębniony został właśnie dział Made in China, z którym związany będzie powracający do Moto.pl redaktor Piotr Kozłowski.
11.01.21, 15:00
| internet » ludzie
Tomasz Korniejew dyrektorem Moto.pl
Tomasz Korniejew awansował w strukturach Gazeta.pl i objął stanowisko dyrektora Moto.pl, które będzie łączyć z funkcją redaktora naczelnego serwisu. Od stycznia br. odpowiada za rozwój redakcyjny i wizerunkowy Moto.pl oraz wszystkich serwisów Gazeta.pl w kontekście motoryzacji, a także wzrost ich zasięgu. 
26.08.20, 14:04
| internet » informacje
Wiedza elektryzująca. Moto.pl z cyklem o samochodach elektrycznych
Fakty i mity na temat samochodów elektrycznych oraz ich eksploatacji , m.in. takie zagadnienia znajdą się w nowym cyklu serwisu Moto.pl „Wiedza elektryzująca”. Pierwszy odcinek, poświęcony filozofii użytkowania samochodu elektrycznego, ukazał się 25 sierpnia br. 
29.07.20, 14:04
| internet » informacje
Nowa sekcja o biznesie w serwisie Moto.pl
Serwis Moto.pl wprowadził nową sekcję dedykowaną biznesowi motoryzacyjnemu. To jedna z trzech najważniejszych kategorii tematycznych w serwisie, obok technologii i ekologii. Użytkownicy będa mogli w niej znaleźć, m.in. wiadomości z rynku motoryzacyjnego oraz wywiady z ciekawymi osobowościami i ekspertami.
27.02.20, 18:20
| internet » informacje
Moto 2030. Gazeta.pl i Moto.pl z cyklem poświęconym motoryzacji przyszłości i ekologii
Moto.pl (serwis motoryzacyjny portalu Gazeta.pl) w każdy piątek prezentuje nowy cykl redakcyjny poświęcony tematyce motoryzacji przyszłości. Artykuły w ramach serii „Moto 2030” to teksty poruszające zagadnienia, które mają łączyć ze sobą tematy nowoczesnych technologii w branży motoryzacyjnej oraz ekologii.
08.04.19, 14:12
| internet » informacje
Moto.pl ma nowy logotyp i odświeżony layout
Moto.pl, serwis motoryzacyjny portalu Gazeta.pl zyskał nowy logotyp i nowoczesny układ treści, w którym wyeksponowane zostały m.in. materiały wideo tworzone przez redakcję serwisu. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.