19.07.23, 14:14
| reklama & PR » informacje
Wavemaker: ideowość nie jest „przyspawana” do konkretnego pokolenia. Tęczowy marketing wciąż budzi emocje
O ile konsumenci jednoznacznie wspierają zaangażowanie marek w ochronę praw dziecka, seniorów czy ekologię, to tęczowy marketing wciąż budzi relatywnie duże kontrowersje nad Wisłą – wynika z badania Wavemaker, agencji GroupM. Najbardziej protęczowi są w Polsce przedstawiciele pokolenia Zet, a najbardziej proekologiczni – co może zaskakiwać - Silverzy.
01.01.23, 23:03
| telewizja / VOD » informacje
Tęczowe opaski podczas Sylwestra Marzeń oburzyły polityków Solidarnej Polski. Joanna Lichocka do polityków SP: wyłącznie szczucie.
"Sylwester Marzeń TVP2" wciąż w centrum zainteresowania. Uwagę widzów i polityków przykuły tęczowe opaski założone przez członków zespołu Black Eyed Peas.
13.12.21, 18:20
| radio » informacje | internet » informacje
Codziennie coming out. Nowy podcast Renaty Kim w ofercie Newsweek.pl
14 grudnia br. o godz. 9:00 na Newsweek.pl oraz na platformach podcastowych pojawi się pierwszy odcinek podcastu „Codziennie coming out”. W każdym odcinku dziennikarka „Newsweeka” Renata Kim i jej goście będą rozmawiać o tym, jak to jest być osobą LGBT w Polsce.
02.08.21, 20:30
| reklama & PR » informacje
MullenLowe Warsaw non profit dla Equaversity
MullenLowe Warsaw wspiera fundację Equaversity w obszarze digitalu. Agencja w ramach aktywności non profit przygotowała stronę internetową, która ma pomóc zbierać środki od darczyńców z zagranicy.
30.07.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Wavemaker: aktywizm marek z przewagą zwolenników, Polaków dzieli jednak kwestia wsparcia dla mniejszości LGBT
Angażowanie się marek w tematy społeczno-polityczne nie ma w Polsce jednoznacznie pozytywnego odbioru. Spośród rozmaitych z badanych kwestii, w które angażują się marki najmniejszym zrozumieniem cieszy się wsparcie mniejszości seksualnych - wynika z badania Wavemaker.
19.07.21, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
OUTtv wchodzi na polski rynek
Kanał telewizyjny OUTtv wchodzi na rynek polskiej telewizji dzięki partnerskiej współpracy Pasjatv i Music Box Group. Przedstawiciele stacji planują, że kanał pojawi się wkrótce w ofercie polskich operatorów sieci kablowych.
08.09.20, 07:00
| reklama & PR » case study
Wavemaker: aktywizm marek budzi emocje konsumentów
Angażowanie się marek w kwestie polityczne i światopoglądowe budzi mieszane uczucia polskich konsumentów – wynika z badania Wavemaker. Przeważają zwolennicy aktywizmu, którzy twierdzą, że firmy też muszą brać odpowiedzialność za to jak wygląda świat. 
11.08.20, 09:00
| prasa » informacje
Gazeta Wyborcza dołączyła plakat z tęczową flagą
Na znak solidarności ze społecznością LGBT+ zespół „Gazety Wyborczej” 10 sierpnia br. do papierowego wydania dziennika dołączył plakat z tęczową flagą do wywieszenia w oknie.
05.06.20, 07:00
| internet » informacje
Tęcza w logotypach serwisów grupy mediowej IBERION
Przez najbliższy tydzień logotypy wszystkich 13 serwisów należących do grupy mediowej IBERION będą zawierać tęczowe elementy. W ten sposób IBERION włącza się w działania marek wspierających społeczności LGBT+ w Polsce w ramach obchodzonego w czerwcu Pride Month.
19.09.19, 13:00
| reklama & PR » informacje
Głosuję na miłość. Kampania wyborcza osób LGBT
Ruszyła kampania wyborcza „Głosuję na miłość”, której twarzami są, m.in. Michał Piróg, Areta Szpura i Marcin Szczygielski, którzy chcą udowodnić, że elektorat LGBT wraz z sojusznikami i sojuszniczkami to siła, która ma szansę zadecydować o wynikach tegorocznych wyborów.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.