17.05.22, 13:41
| telewizja / VOD » informacje
Player to ma! Michał Kosik i Kinga Kosik-Burzyńska w kampania serwisu player.pl
Player.pl uruchomił kampanię promującą bogactwo oferty serwisu VOD. W ramach niej zaplanowano zabawne i pełne humoru spoty z udziałem Michała Kempy oraz aktorki „Klubu Komediowego”, Kingi Kosik-Burzyńskiej.
12.03.22, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
TVN Grupa Discovery rozpoczyna współpracę z PAH
TVN Grupa Discovery i Polska Akcja Humanitarna podjęły współpracę, aby pomóc uchodźcom z Ukrainy oraz osobom wciąż potrzebującym wsparcia w Ukrainie. Grupa jako patron medialny wspomoże PAH w długofalowym zbieraniu funduszy na działania pomocowe.
31.01.22, 11:48
| telewizja / VOD » ludzie
Zmiana dyrektora finansowego i operacyjnego TVN Grupa Discovery
Rafał Ogrodnik przechodzi do globalnych struktur Discovery. Z kolei Jarosław Wichowski dołącza do zarządu TVN Grupa Discovery.
25.01.22, 10:00
| telewizja / VOD » ludzie
Jan Mróz powraca do TVN. Zostanie dyrektorem Pionu Komunikacji i Public Affairs TVN Grupa Discovery
1 lutego br. do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery Polska dołączy Jan Mróz, który obejmie funkcję dyrektora Pionu Komunikacji i Public Affairs. W przeszłości był już związany z TVN – w latach 2007-2012 pracował jako reporter TVN24.
19.12.21, 23:15
| telewizja / VOD » informacje
Ponad dwa miliony Polaków już podpisało Apel w obronie TVN
W 120 miastach w Polsce odbyły się protesty w sprawie ustawy LEX TV. Z kolei do godz. 9.00 w poniedziałek 20 grudnia br., aż dwa miliony Polaków podpisało „Apel w obronie TVN”.
17.12.21, 19:24
| telewizja / VOD » informacje
Zarząd TVN Grupa Discovery: bezprecedensowy zamach na wolne media
W związku z przegłosowaną w Sejmie tzw. ustawą Lex TVN, Zarząd TVN Grupa Discovery wystosował oświadczenie. Stanowisko zajął także Związek Zawodowy Pracowników TVN.
11.12.21, 13:00
| telewizja / VOD » seriale
Behawiorysta już od 4 stycznia 2022 r. w Player.pl
"Behawiorysta" – serial Player Original, na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza pojawi się w serwisie Player.pl tuż po Nowym Roku. We wtorek, 4 stycznia 2022 r., zostanie udostępniony pierwszy z ośmiu odcinków produkcji. 
23.09.21, 11:02
| telewizja / VOD » informacje
TVN Grupa Discovery: uchwała KRRiT zmusza Discovery do ograniczenia działalności w Polsce
Nie milkną echa nowej decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Co prawda KRRiT przyznała koncesję kanałowi TVN24, to zapowiedziała, że nadawca musi dostosować swoje struktury kapitałowe do wymagań określonych w art. 35 ust. 2 ustawy o radiofonii i telewizji.
22.09.21, 20:17
| telewizja / VOD » informacje
TVN24 w końcu z polską koncesją. To nie koniec kłopotów nadawcy
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji po długich dyskusjach i kilku głosowaniach, 22 września br. przedłużyła koncesję dla kanału TVN24.
05.07.21, 13:00
| telewizja / VOD » informacje
Studio XR. TVN Grupa Discovery uruchomiła innowacyjne telewizyjne studio wirtualne [video]
TVN Grupa Discovery we współpracy z Wizja Multimedia uruchomiła nowy projekt – Studio XR, czyli innowacyjne telewizyjne studio wirtualne, działające w technologii rozszerzonej rzeczywistości (extended reality). Testowe rozwiązanie powstaje pod skrzydłami działu produkcji TVN, firmy Wizja Multimedia i zespołem grafików TVN24.
26.06.21, 13:00
| telewizja / VOD » informacje
Dziennikarze TVN Grupa Discovery nagrodzeni na Deauville Green Awards
25 czerwca br. odbyła się X edycja francuskiego festiwalu międzynarodowego Deauville Green Awards. Wśród finalistów konkursu znalazły się dwa reportaże TVN Grupa Discovery – „Niech toną” Wojciecha Bojanowskiego oraz „Chore bydło kupię” Patryka Szczepaniaka i Tomasza Patory. 
11.05.21, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Produkcje TVN Grupa Discovery otrzymały dziewięć nagród na World Media Festivals
TVN Grupa Discovery zdobyła dziewięć nagród podczas 22. edycji Television & Corporate Media Awards na World Media Festivals. Dziennikarze TVN i TVN24 pozostają niedoścignieni w kategorii „News”. W tym roku zdobywczynią aż dwóch wyróżnień, a zarazem zwyciężczynią całej kategorii została Katarzyna Górniak z redakcji „Czarno na białym”.
12.03.21, 10:00
| telewizja / VOD » ludzie
Agnieszka Maciejewska dyrektorem People & Culture TVN Grupa Discovery
Agnieszka Maciejewska dołączy do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery. Maciejewska obejmie nowe stanowisko w strukturze spółki i będzie odpowiadała za działania People & Culture TVN i Discovery w Polsce.
08.02.21, 08:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marcin Barcz i Agnieszka Trysła odchodzą z TVN Grupa Discovery
Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Marcin Barcz i Dyrektor People & Culture Agnieszka Trysła odchodzą z firmy. Firma zmiany te tłumaczy trwającym procesem transformacji mającego na celu bliższą współpracę ze strukturami Discovery EMEA.
22.01.21, 17:54
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | kultura » film
Nie będzie kinowej premiery Listów do M. 4. Produkcja zadebiutuje w Playerze
Premiera czwartej odsłony komedii z cyklu „Listy do M.” odbędzie się nie w kinie, a w serwisie VOD. Produkcja „Listy do M. 4” zadebiutują 1 lutego br. na Playerze.
13.01.21, 12:07
| telewizja / VOD » informacje
Akcja #TVNpomagajmysobie będzie kontynuowana
#TVNpomagajmysobie to akcja wsparcia osób najbardziej dotkniętych skutkami pandemii. Trwająca edycja ma na celu pomoc najuboższym, potrzebującym wsparcia w formie ciepłego posiłku oraz solidarność z branżą restauracyjną, która mierzy się obecnie z trudnościami w związku z drugim lockdownem. Akcja będzie kontynuowana w styczniu br.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.