06.12.23, 12:14
Pierwsze kompendium wiedzy o marketingu sportowym i sponsoringu
Rusza przedsprzedaż pierwszego kompendium wiedzy o marketingu sportowym i sponsoringu. „Think Big. Jak wprowadzić marketing sportowy, sponsoring i rynek sportu w nowe czasy” to połączenie  punktów widzenia specjalistów z branży komunikacji, biznesu i sportu. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
01.02.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Miasto Wołów zmienia swoje logo i identyfikację wizualną
Władze Wołowa zaprezentowały nowy logotyp. Znak stał się podstawą do stworzenia całego systemu identyfikacji wizualnej i będzie systematycznie wdrażany w projektach promocyjnych Urzędu Miejskiego oraz komunikacji z mieszkańcami. Projekt zrealizowała agencja Publicon.
28.12.22, 13:15
| reklama & PR » informacje
Mamy Twój pomysł na ferie. Zimowa kampania reklamowa Travelist.pl
26 grudnia br. ruszyła wielokanałowa kampania promocyjna portalu rezerwacyjnego Travelist.pl, która w tym sezonie realizowana jest pod hasłem „Mamy Twój pomysł na ferie”.
13.06.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Mamy Twój pomysł na wakacje. Travelist.pl z kampanią reklamową
Portal rezerwacyjny Travelist.pl (Secret Escapes) w czerwcu br. rozpoczął kampanię promocyjną pod hasłem „Mamy Twój pomysł na wakacje”. Działania 360° obejmują, m.in. szerokozasięgowe reklamy TV, digital marketing oraz inicjatywy z zakresu Public Relations.
30.05.22, 12:01
| reklama & PR » informacje
Uzdrowisko w Ustroniu odświeża swój wizerunek
Uzdrowisko w Ustroniu zakończyło proces rebrandingu. Logotypy marki uległy zmianie i zaczęły nawiązywać do najbardziej rozpoznawalnych budynków, dzielnicy leczniczo-rehabilitacyjnej. Za rebranding odpowiedzialna była agencja Publicon.
22.04.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Publicon tworzy ukraiński dział PR
Agencja PR Publicon odpowiada na potrzeby komunikacyjne społeczności ukraińskiej i polskich interesariuszy: agend rządowych, przedsiębiorców, samorządów, organizacji społecznych. Z początkiem kwietnia br. Publicon zatrudnił dwie specjalistki z ukraińskich agencji PR.
15.04.22, 11:00
| reklama & PR » informacje
Szymon Ładniak i Mateusz Kaprzyk w portfolio TheSport.pl i Publicon
Szymon Ładniak i Mateusz Kaprzyk, młodzi polscy kierowcy wyścigowi, dołączyli do platformy TheSport.pl i Publicon. Wrocławska grupa będzie odpowiadać za media relations, social media i doradztwo strategiczne.
09.04.22, 20:43
| reklama & PR » informacje
Współpraca Karola Borysa z portalem TheSport.pl i Publiconem
Platforma, którą tworzy portal TheSport.pl i agencja Publicon nawiązała współpracę z Karolem Borysem – zawodnikiem Śląska Wrocław. Borys powierzył platformie prowadzenie działań w obszarze relacji z mediami i komunikacji w mediach społecznościowych.
16.01.22, 10:27
| internet » informacje
Platforma TheSport.pl pozyskała 1,5 mln zł na rozwój serwisu i sieci ambasadorów
W styczniu 2022 r. projekt TheSport.pl pozyskał finansowanie od Piotra Dejneki, prezesa zarządu DFI sp. z o.o., a łączna kwota zainwestowana w platformę sięga 1,5 mln zł. W planach jest rozwój działu handlowego i pozyskanie kolejnego strategicznego partnera.
12.10.21, 16:00
| internet » informacje
TheSport.pl. Debiutuje nowa platforma sportowa
Ruszył TheSport.pl - nowy serwis sportowy, którego założeniem jest pokazywanie sportu z różnych perspektyw. TheSport.pl ma być miejscem, w którym łączyć będzie się świat sportu, biznesu, marketingu i lifestyle’u.
09.09.21, 16:50
| reklama & PR » ludzie
Michał Zawada w ekipie agencji Publicon
Michał Zawada, twórca podcastów sportowych i specjalista w zakresie media relations, rozpoczął współpracę z wrocławską agencją.
08.09.21, 12:15
| reklama & PR » informacje
Publicon będzie szkolił kandydatów do rad osiedli we Wrocławiu
Agencja Publicon przeszkoli 30 osób - kandydatów do rad osiedli we Wrocławiu. Dzięki szkoleniu z komunikacji przyszli radni mają skuteczniej kontaktować się z mieszkańcami.
30.08.21, 16:25
| reklama & PR » informacje
Publicon obsłuży Huberta Hurkacza
Z początkiem sierpnia br., Hubert Hurkacz powierzył agencji Publicon prowadzenie działań w obszarze media relations, social media i relacji ze sponsorami.
20.08.21, 10:18
| reklama & PR » informacje
Publicon pracuje dla SRDK Architekci Studio Śródka
Agencja Publicon zajmie się dla SRDK Architekci Studio Śródka komunikacją zewnętrzną, w tym m.in. działaniami media relations, bieżącym konsultingiem i doradztwem strategicznym.
05.08.21, 16:00
| reklama & PR » informacje
Publicon wspiera start Aion Banku na polskim rynku
Wrocławska agencja Publicon rozpoczęła współpracę z Aion Bankiem, który rozpoczął działalność operacyjną w Polsce.
24.07.21, 14:00
| reklama & PR » informacje
Publicon rozpoczyna pracę dla DB Energy
Firma DB Energy, działająca w branży efektywności energetycznej, rozpoczęła współpracę z agencją Publicon.
14.07.21, 11:03
| reklama & PR » informacje
Publicon będzie promować Panthers Wrocław – Mistrzów Polski w futbolu amerykańskim
Agencja Publicon rozpoczęła współpracę z Panthers Wrocław – Mistrzami Polski w Futbolu Amerykańskim. Celem działań jest nie tylko zadbanie o PR drużyny, ale i promocja samej dyscypliny.
16.04.21, 09:05
| reklama & PR » informacje
Wschowa wprowadza nowy logotyp i system identyfikacji wizualnej
Władze Wschowy zaprezentowały nowy logotyp promocyjny miasta, zaprojektowany przez agencję Publicon. Znak ma być podstawą stworzonego właśnie systemu identyfikacji wizualnej miasta.
17.03.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Publicon rozpoczyna współpracę z Travelist
Agencja Publicon rozpoczęła współpracę z portalem Travelist. Celem działań na najbliższe miesiące ma być zachęcenie Polaków do rezerwacji obiektów noclegowych po kryzysie spowodowanym pandemią.
12.02.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Publicon z nowymi klientami
Portfolio Publicon wzbogaciło się o marki takie jak norweski startup Otovo, pierwsza mobilna sieć hoteli Good Spot, BDO Advisory czy Zarząd Transportu Metropolitalnego.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy