| biznes i technologie » informacje
Grupa ORLEN sponsoruje sportowców - koncern publikuje nowy raport
100 indywidualnych sportowców, ponad 70 klubów, 11 związków, 2 komitety, polskie instytucje kultury i 300 tys. dzieci objętych programami sportowymi – Grupa ORLEN w ostatnim roku sponsoruje polski sport, kulturę promuje aktywność wśród dzieci i osób z niepełnosprawnościami. Z drugiej strony, na przestrzeni ostatnich kilku lat sponsoring stał się dla PKN ORLEN narzędziem wspierającym globalny biznes prowadzony w ponad 90 krajach świata.
08.01.23, 14:35
| biznes i technologie » informacje
Grupa ORLEN rozwija sieć swoich stacji w Europie
Grupa ORLEN przejęła i rozpoczyna rebranding 79 stacji paliw na Węgrzech, funkcjonujących obecnie pod marką Lukoil. Ponadto koncern nabędzie do połowy 2024 roku 103 kolejne stacje paliw zlokalizowane na Słowacji i Węgrzech.
23.10.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Robert Kubica i młodsi eko-doradcy pokazują jak dbać o planetę. Czwarta odsłona kampanii ORLEN
Robert Kubica i jego młodsi pomocnicy w nowej odsłonie kampanii PKN ORLEN #DobryKierowca promują zachowania ekologiczne. Akcja pod hasłem ,,Dbajmy o nasz świat z dziecięcą energią’’ ma na celu budowanie świadomości i postaw sprzyjających ochronie środowiska naturalnego.
04.04.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
PKN ORLEN wystartował z kampanią ostrzegającą przed oszustwami w sieci
W związku z pojawiającymi się w sieci fałszywymi ogłoszeniami zachęcającymi do inwestowania w projekty PKN ORLEN, Koncern uruchomił kampanię informacyjną ostrzegającą przed tego typu oszustwami. Kampania w formatach online, prasie i radio potrwa do 19 kwietnia br.
27.03.22, 18:00
| reklama & PR » informacje
PKN ORLEN wspiera piłkarzy Akademii Wisły Płock
PKN ORLEN wzmacnia zaangażowanie w piłkarski rozwój dzieci i młodzieży z Akademii Wisły Płock. Jednocześnie w ten sposób wspiera najmłodszych ukraińskich sportowców, którzy wraz ze swoimi rodzinami przebywają obecnie w Płocku. Będą oni mogli kontynuować przygodę z piłką nożną pod opieką płockich trenerów.
23.02.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
stop.cafe budzi apetyt na życie. Kampania promocyjna PKN ORLEN
PKN ORLEN wystartował z kampanią „stop.cafe budzi apetyt na życie” promującą ofertę śniadaniową dostępną na wybranych stacjach paliw. W kampanii, która potrwa do 31 marca br., koncern chce zaprezentować szeroką gamę produktów gastronomicznych oferowanych na ciepło i wzmocnić pozytywny wizerunek konceptu Stop Cafe.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.