| reklama & PR » informacje
Kampania reklamowa sieci Kaufland pod hasłem: Każdy z nas oszczędza z Kaufland Card
Kampanię nowego programu lojalnościowego można zobaczyć w mediach już od niedzieli 26 lutego br. Hasło przewodnie kampanii to „Każdy z nas oszczędza z Kaufland Card”. W klipach nawiązujących do aktualnych trendów, jak np. znany z serialu „Wednesday” taniec głównej bohaterki, Kaufland podkreśla zalety programu lojalnościowego, który od 2 marca br. jest dostępny dla klientów sklepów.
| biznes i technologie » wydarzenia branżowe
Kaufland koncentruje się na handlu stacjonarnym i jednocześnie rozwija współpracę z Everli
Kaufland skupia się na sprzedaży stacjonarnej, jednocześnie udostępniając opcję zakupów online z dostawą do domu. Sieć rozwija współpracę z Everli - firmą dostarczającą zakupy do domu dla kupujących.
| reklama & PR » informacje
Loteria paragonowa Kauflandu z okazji "Miesiąca Fairtrade"
W trakcie kampanii z okazji "Miesiąca Fairtrade", która potrwa do 12 czerwca br., klienci sieci Kaufland będą mogli wziąć udział w loterii paragonowej i wygrać nagrody rzeczowe. Tegoroczna kampania, prowadzona pod hasłem „Dla ludzi, dla planety”.
24.03.23, 13:38
| reklama & PR » informacje
Każdy z nas oszczędza. Kaufland promuje program lojalnościowy
Agencja Kalicińscy stworzyła koncept kreatywny kampanii wprowadzającej na polski rynek program lojalnościowy Kaufland Card. Motywem przewodnim komunikacji jest piosenka “Każdy z nas oszczędza”, czyli autorski aranż utworu “Everybody Dance Now” oraz roztańczony spot prezentujący radość płynącą z oszczędzania z Kaufland Card.
09.03.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Sieć sklepów Kaufland po raz trzeci sponsorem programu MasterChef Junior
Trzeci rok z rzędu sieć sklepów spożywczych Kaufland jest głównym sponsorem programu dla młodych adeptów sztuki kulinarnej – "MasterChef Junior". Pierwszy odcinek nowej edycji pojawił się 5 marca br. na antenie telewizji TVN.
06.01.23, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Kaufland testuje nowe rozwiązania dla klientów
Sieć Kaufland od lat sprawdza nowe sposoby i technologie mające ułatwić zakupy swoim klientom. Tym razem sieć testuje takie nowe rozwiązania jak maszynę do obierania i krojenia ananasów, stoisko piekarnicze z obsługą oraz regionalne nazwy kategorii produktowych.
07.10.22, 14:08
| reklama & PR » informacje
Jesienna Loterii Kaufland. Sieć handlowa rozda vouchery na zakupy na rok
Sieć Kaufland organizuje Jesienną Loterię z nagrodami. Na piętnastu szczęśliwców czeka voucher o wartości 24 tys. zł do wykorzystania w sklepach Kaufland.
13.09.22, 15:05
| reklama & PR » informacje
Rozrabiaki Literaki będą uczyć ekologii w Kauflandzie
W sieci sklepów Kaufland ruszyła akcja Rozrabiaki Literaki, która ma na celu propagowanie świadomości i zachowań ekologicznych wśród dzieci oraz ich rodziców. Za strategię i kreację odpowiada agencja Kalicińscy.
18.08.22, 20:00
| reklama & PR » informacje
Every body needs love! Kaufland zachęca Polaków do ciałopozytywności
Kaufland rusza z kampanią, której hasłem przewodnim jest „Every body needs love!”. Sieć promuje podejście, w którym najważniejsza jest miłość do samego siebie i akceptacja własnego wyglądu.
15.07.22, 19:12
| reklama & PR » informacje
Gdzie tanie lato na bogato mam? Kaufland z wakacyjną kampanią w kurortach turystycznych
Sieć Kaufland ruszyła z wakacyjną kampanią pod hasłem: "Gdzie tanie lato na bogato mam?". Stacjonarne działania promocyjne obejmują między innymi wodne billboardy, banery w wybranych miejscach na plażach oraz PromoTeamy.
08.07.22, 17:46
| reklama & PR » informacje
Kaufland w Animal Crossing. Marka debiutuje w świecie gier
Sieć Kaufland wkracza do świata gier komputerowych i staje się częścią „Animal Crossing: New Horizons”, jednej z najpopularniejszych gier ostatnich czasów. Sieć podjęła również współpracę ze streamerką gamingową Shini Waifu, która w transmisji live będzie eksplorować wyspę Kaufland.
25.06.22, 11:11
| reklama & PR » informacje
Price Fever. Kaufland z kampanią w rytmie disco
Piosenką „Price Fever” rozpoczyna się międzynarodowa kampania sieci Kaufland. Humorystyczny klip w rytmie disco ma podkreślać szeroki asortyment oraz atrakcyjne ceny produktów dostępnych w sklepach detalisty.
07.04.22, 16:00
| reklama & PR » informacje
Czas na Twoje miejsce. Czas na Kaufland! Nowa kampania sieci
Nowa kampania „Czas na Twoje miejsce. Czas na Kaufland!” wystartowała w marcu i potrwa do końca maja br. Za opracowanie koncepcji, produkcję spotów i zakup mediów odpowiada agencja MJCC.
14.03.22, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Nowe sklepy Kaufland w Koszalinie, Białymstoku i Starachowicach
24 lutego br. Kaufland otworzył sklepy w trzech lokalizacjach – trzeci już market sieci w Koszalinie, drugi w Białymstoku oraz pierwszy w Starachowicach. Tym samym liczba marketów wzrosła do 235 placówek.
12.03.22, 21:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kaufland głównym sponsorem siódmej edycji MasterChef Junior
Sieć Kaufland została sponsorem siódmej, wiosennej edycji programu "MasterChef Junior" i zapewni produkty spożywcze do wszystkich odcinków kulinarnego show. Sieć zachęca wszystkie rodziny do wspólnego spędzania czasu w kuchni i budowania świadomych nawyków żywieniowych.
09.01.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Kampania billboardowa zachęca do lepszego traktowania zwierząt w nowym roku
W 22 miejscowościach w Polsce pojawiły się billboardy zachęcające do podjęcia noworocznego postanowienia o rezygnacji z kupowania jaj pochodzących z chowu klatkowego w 2022 roku. Akcja jest częścią kampanii "Jak One To Znoszą?” prowadzonej przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki.
22.12.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Gdzie wielki wybór na święta mam? Kamikaze dla Kauflandu
Kamikaze przygotowało adaptację świątecznego konceptu 3600 „Gdzie wielki wybór na święta mam?” i realizuje ją na polskim rynku w social mediach dla Kauflandu. Kampania obejmuje profile marki na: Facebooku, Instagramie, TikTok i YouTube.
10.12.21, 08:09
| reklama & PR » informacje
Trzy samochody w puli nagród w świątecznej loterii Kaufland i PAYBACK
Wszyscy klienci marketów Kaufland robiący zakupy z kartą PAYBACK w okresie od 1 do 24 grudnia br. wezmą udział w Wielkiej Loterii. W puli nagród jest łącznie ponad 1400 nagród, w tym trzy samochody, karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach sieci, karty paliwowe czy też bilety do kina.
06.10.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Kamikaze wspiera Kaufland w obchodach 20-lecia sieci w Polsce
Agencja Kamikaze przygotowała dla marki Kaufland projekty z okazji 20. urodzin tej sieci w Polsce. Agencja koncentruje się na działaniach w mediach społecznościowych. 
10.09.21, 17:03
| reklama & PR » informacje
20 lat idę tam, gdzie wszystko mam. Kaufland rozpoczyna świętowanie 20. urodzin
Firma Kaufland działa na polskim rynku od 20 lat. Sieć otwiera obchody jubileuszu kampanią „20 lat idę tam, gdzie wszystko mam”.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.