18.07.23, 10:38
| internet » informacje | kultura » książki
Czytam i Słucham Legalnie. Inicjatywa ochrony przed piractwem książek w Polsce
Według danych Polskiej Izby Książki i serwisu Lubimyczytać.pl, aż 25 proc. osób czytających e-booki i audiobooki przyznaje się do pobierania ich z nielegalnych źródeł. Stowarzyszenie Czytam i Słucham Legalnie, mające na celu ochronę przed piractwem książek, e-booków i audiobooków, rozpoczęło kampanię edukacyjną.
13.07.23, 07:30
| prasa » informacje | kultura » książki
Walka z nielegalnymi źródłami. Stowarzyszenie Czytam i Słucham Legalnie rozpoczyna inicjatywę
Stowarzyszenie Czytam i Słucham Legalnie, do którego należą Agora oraz jej księgarnia internetowa Publio, rozpoczęło kampanię pod nazwą „Jest temat, o którym się nie mówi…” informującą o szkodliwości piractwa oraz promującą legalne źródła pozyskiwania e-booków i audiobooków. Akcję wspierają pisarze i artyści, m.in. Mariusz Szczygieł, Elżbieta Cherezińska, Vincent Severski, Krzysztof Gosztyła, Paulina Jurga, Magdalena Witkiewicz i Tomek Michniewicz. 
19.07.22, 18:18
| reklama & PR » informacje
Kampania makaronów marki Lubella z silnym wsparciem influencerów
W nowej kampanii Lubella chce pokazać, że każdy może jeść makaron tak, jak lubi Swoje przepisy i sposoby na dania z makaronem klasycznym zaprezentują influencerzy oraz Joanna Krupa.
24.05.22, 19:14
| reklama & PR » informacje
Łomża promuje nowości Łomża Radler. W kampanii ponownie Adam Woronowicz
Marka ŁOMŻA rozpoczęła działania komunikacje dla nowości ŁOMŻA RADLER 0.0% z 20 proc. zawartością soku.
Intensywna kampania reklamowa radlerów ruszyła 23 maja br. i obejmie swoim zasięgiem ogólnopolskie kanały TV, stacje tematyczne, wiodące platformy VOD, Internet, materiały POS oraz działania PR.
06.12.21, 18:59
| reklama & PR » informacje
Zima w swoim tempie. Nowy spot reklamowy marki Łomża
ŁOMŻA wystartowała z zimowo - świąteczną wersją filmów reklamowych w ramach platformy komunikacyjnej pod hasłem „Łomża. W swoim tempie”. Kampania rozpoczęła się w ogólnopolskich mediach z początkiem grudnia i potrwa do końca stycznia.
09.09.21, 10:00
| reklama & PR » informacje
WALDI w ALDI. Sieć sklepów spożywczych z nowym Brand Hero
ALDI powołuje do życia postać WALDIEGO - doradcę, bohatera marki, będącego ucieleśnieniem jej wizerunku. Trójwymiarowa postać Brand Hero będzie wspomagała zespół moderacji na profilu ALDI na Facebooku.
06.08.21, 08:10
| reklama & PR » informacje
W swoim tempie. Adam Woronowicz promuje w nowym spocie Łomżę 0,0%
Kolejna reklama Łomży 0,0 % to czwarta odsłona platformy komunikacyjnej „W swoim tempie”, która wystartowała 8 maja br. i potrwa do końca wakacji. Aktor Adam Woronowicz zachęca do spróbowania bezalkoholowego wariantu Łomży.
14.07.21, 08:00
| reklama & PR » informacje
Milion piw do wygrania w loterii marki Łomża
ŁOMŻA rozpoczęła emisję kolejnego spotu reklamowego loterii kapslowej. Filmy reklamowe pojawią się 6 tys. razy w ogólnopolskich stacjach TV oraz w Internecie.
12.06.21, 18:33
| reklama & PR » informacje
W swoim tempie. Adam Woronowicz w nowym spocie Łomży Pils
Marka ŁOMŻA zaprezentowała nowy spot reklamowym dedykowany wariantowi ŁOMŻA PILS. Film emitowany jest od 7 czerwca br. w TV i Internecie. W ramach kampanii zaplanowane zostały również niestandardowe działania contentowe prowadzone na kanałach digital marki.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.