02.12.22, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
Cztery nowe kanały w Polsat Box i w Polsat Box Go
W Polsat Box oraz w serwisie Polsat Box Go pojawiły się cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K. Kanały dostarczają nowe treści. 
30.11.22, 12:46
| telewizja / VOD » seriale
Matka. Nowy serial według pomysłu Igora Brejdyganta w Polsat Box Go
30 listopada br. w Polsat Box Go pojawi się pierwszy odcinek nowego thrillera psychologicznego według pomysłu Igora Brejdyganta i w reżyserii Piotra Trzaskalskiego – „Matka”. W obsadzie znaleźli się m.in.: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis i Olaf Lubaszenko.
15.11.22, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Rafi. Paweł Domagała w nowym serialu Polsatu i Polsatu Box
Ruszyły zdjęcia do nowego serialu komediowego „Rafi” z Pawłem Domagałą i Zuzanną Grabowską w rolach głównych. Premiera produkcji będzie miała miejsce w serwisie internetowym Polsat Box Go.
10.11.22, 12:43
| telewizja / VOD » informacje
Rodzina Braciaków przygotowuje się do świąt w kampanii Polsat Box
Polsat Box ruszył z emisją świątecznej kampani reklamowej, która ma zachęcać do skorzystania z najnowszych promocji platformy. W spocie TV rodzina Braciaków przygotowuje się do świąt i przy okazji odkrywa, że różnorodna i bogata oferta Polsat Box przypomina magiczny worek św. Mikołaja, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
24.08.22, 23:45
| telewizja / VOD » informacje
Jacek Braciak promuje najlepsze sportowe emocje w Polsat Box
Polsat Box rozpoczął emisję nowej kampani reklamowej zachęcającej do skorzystania z oferty telewizyjnej pełnej wielkich sportowych emocji.
22.08.22, 19:04
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box promuję ofertę TV z Disney+
Rozpoczeła się nowa kampania reklamowa Polsat Box promująca ofertę operatora z ponad 50 kanałami TV i dostępem do serwisu Disney+ za 35 złmiesięcznie. W spocie telewizyjnym można zobaczyć Jacka Braciaka, który wraz z rodziną ogląda najnowsze produkcje z biblioteki Disney+ w domowym zaciszu.
06.08.22, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Nowi sąsiedzi. Trwają zdjęcia do nowej produkcji Polsatu i Polsatu Box Go
Ruszyły zdjęcia do adaptacji bestsellerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów – Saskii Noort. Serial „ Nowi sąsiedzi” to thriller obyczajowo-kryminalny, którego akcja toczy się na nowoczesnym osiedlu na przedmieściach.
02.06.22, 16:00
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z bajkami w otwartym oknie Polsat Box
Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box udostępnił bezpłatnie kanały z rozrywką dla najmłodszych widzów.
10.05.22, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Nickelodeon Ukraine Pluto TV w Polsat Box i Polsat Box Go
Polsat Box oraz Polsat Box Go udostępniają bezpłatnie nowy kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV.
26.04.22, 12:00
| telewizja / VOD » seriale
Serial Matka najpierw w Polsat Box Go, a potem w Polsacie
Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu „Matka”. Pomysłodawcą i scenarzystą thrilleru psychologicznego jest Igor Brejdygant, autor takich serialowych hitów jak „Rysa”, „Układ” czy „Szadź”. W obsadzie między innymi Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk i Olaf Lubaszenko.
19.04.22, 16:30
| telewizja / VOD » seriale
Lulu. Serial Kingi Dębskiej najpierw w Polsat Box, a potem Polsacie
Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Marek Siudym i Joanna Kurowska – tak wygląda obsada nowego serialu Polsatu „Lulu”. Produkcję wyreżyseruje Kinga Dębska. Prace na planie właśnie ruszyły. Serial będzie miał premierę w serwisie Polsat Box Go, a późnej trafi na antenę Polsatu.
19.04.22, 14:35
| telewizja / VOD » informacje
Kanały w języku ukraińskim w telewizji internetowej Polsat Box i serwisie Polsat Box Go
Operator Polsat Box w ramach usługi telewizji internetowej z dekoderem oraz serwis Polsat Box Go wprowadzili osiem nowych kanałów w języku ukraińskim. Przez trzy miesiące będzie można je oglądać bez dodatkowych opłat.
13.04.22, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
36 kanałów i dostęp do wybranych seriali. Otwarte okno w Polsat Box i Polsat Box Go
Platforma Polsat Box oraz serwis Polsat Box Go przygotowali wiosenną odsłonę otwartego okna. Do 8 maja br. klienci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej w ramach akcji będą mogli oglądać bezpłatnie do 36 kanałów. Użytkownicy Polsat Box Go subskrybujący pakiet Polsat Box Go Premium otrzymali dostęp do wybranych sezonów dodatkowych seriali.
13.03.22, 14:00
Ukraiński kanał Freedom w Polsat Box
Polsat Box wprowadził do oferty Freedom, kolejny ukraiński kanał informacyjny. W dekoderach satelitarnych Polsat Box można go znaleźć na pozycji 915.
28.02.22, 16:45
| telewizja / VOD » informacje
Ukraina24 w ofercie Grupy Polsat Plus
Grupa Polsat Plus włączyła kanał informacyjny Ukraina 24 we wszystkich swoich usługach i serwisach.
03.02.22, 20:03
| telewizja / VOD » informacje
Sześć kanałów Eurosport z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2022 w Polsat Box
Polsat Box na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022, które startują 4 lutego br., udostępni cztery dodatkowe kanały Eurosport, w tym jednej w jakości 4K.
03.01.22, 11:01
| telewizja / VOD » informacje
W Polsat Box możesz mieć wszystko. Nowa kampania z Jackiem Braciakiem
Rozpoczęła się nowa kampania reklamowa Polsat Box informująca o promocyjnej ofercie operatora, w której Pakiet M Sport z ofertą sportową i kanałami dla całej rodziny kosztuje 60 zł miesięcznie. Główną rolę w spocie gra Jacek Braciak.
29.12.21, 14:45
| telewizja / VOD » seriale
Cuda. Nowy serial Polsatu w 2022 r.
Trwają zdjęcia na planie nowej produkcji Telewizji Polsat pt. „Cuda”. Wśród reżyserów serialu znalazła się m.in. w reżyserii Katarzyna Jungowska („Linia życia”). Każdy odcinek będzie zamkniętą historią, która została zainspirowana przez prawdziwe wydarzenia.
23.12.21, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Romance TV w Otwartym Oknie w Polsat Box i Play
Rozpoczęły się świąteczne "otwarte okna" dla abonentów Polsat Box i Play. Przez cały grudzień br., użytkownicy Polsat Box, Play Now i Play Now TV, mogą bez dodatkowych opłat korzystać z kanału Romance TV.  Promocja potrwa do 9 stycznia 2022.
06.12.21, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe kanały w ramach zimowego otwartego okna Polsat Box
Do 9 stycznia 2022 r. w ramach świątecznego otwartego okna wszyscy klienci telewizji satelitarnej Polsat Box, kablowej IPTV oraz telewizji internetowej OTT będą mogli oglądać nawet 31 kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.