| kultura » informacje
Serial SkyShowtime Original Warszawianka
Nowy serial fabularny Warszawianka to pierwsza polska produkcja oryginalna SkyShowtime. Serial z Borysem Szycem w roli głównej. Produkcja zadebiutuje już w czerwcu 2023 w serwisie SkyShowtime.
27.05.23, 18:11
| telewizja / VOD » seriale
Premiera serialu SkyShowtime Original Warszawianka już 19 czerwca
SkyShowtime ogłosiło datę premiery pierwszego polskiego serialu oryginalnego "Warszawianka". Produkcja zadebiutuje w serwisie 19 czerwca br.
22.04.23, 17:00
| telewizja / VOD » seriale
SkyShowtime potwierdza datę premiery nowego serialu Fatal Attraction
Serial "Fatal Attraction", w którym główne role grają Joshua Jackson i Lizzy Caplan, będzie można oglądać od 22 maja w SkyShowtime. Całość liczy osiem odcinków, z których trzy zostaną udostępnione w dniu premiery.
20.04.23, 14:45
| telewizja / VOD » seriale
Popularny serial Star Trek: Strange New Worlds powraca
W tegoroczny Dzień Pierwszego Kontaktu SkyShowtime zapowiedziało powrót serialu „Star Trek: Strange New Worlds”. Nowy sezon będzie można zobaczyć już latem wyłącznie w tym serwisie. Liczący 10 odcinków drugiII sezon wyprodukowanego przez CBS Studios serialu będzie miał premierę w czerwcu 2023 r.
16.03.23, 21:35
| telewizja / VOD » seriale
Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje 7 kwietnia na platformie SkyShowtime
Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu „Grease: Rise of the Pink Ladies”, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia br. na platformie SkyShowtime.
08.03.23, 23:19
| telewizja / VOD » seriale
Serial Fatal Attraction zadebiutuje wiosną w serwisie SkyShowtime
Ośmioodcinkowy serial „Fatal Attraction” wyprodukowany przez wytwórnię Paramount Television Studios i Amblin Television, będzie dostępny w serwisie SkyShowtime tej wiosny.
25.02.23, 16:32
| telewizja / VOD » seriale
Premiera serialu Rabbit Hole na platformie SkyShowtime
Ośmioodcinkowy serial z Kieferem Sutherlandem w roli głównej będzie dostępny w SkyShowtime od 31 marca br. W dniu premiery serialu „Rabbit Hole”, produkcji CBS Studios, udostępnione zostaną dwa odcinki.
25.02.23, 09:55
| telewizja / VOD » seriale
Premiera serialu Grease: Rise of The Pink Ladies na platformie SkyShowtime
Dziesięcioodcinkowy serial muzyczny wyprodukowany przez wytwórnię Paramount Television Studios „Grease: Rise of The Pink Ladies” zadebiutuje wiosną br. na platformie SkyShowtime.
31.01.23, 08:38
| telewizja / VOD » informacje
SkyShowtime zadebiutuje w Polsce 14 lutego
SkyShowtime, nowy europejski serwis streamingowy od 14 lutego br. będzie dostępny w Polsce, a także Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Cena za miesięczny dostęp na polskim rynku wyniesie 24,99 zł.
10.01.23, 12:40
| telewizja / VOD » informacje
Platforma SkyShowtime pozyskała kontent od Warner Bros. Discovery
Zawarta umowa między SkyShowtime a Warner Bros. Discovery obejmuje wyłączne prawa w całej Europie do 21 seriali HBO Max European Originals, w tym 168 odcinków stworzonych na podstawie oryginalnych lokalnych scenariuszy. W ofercie SkyShowtime znajdą się również trzy nowe seriale jako SkyShowtime Originals.
07.09.22, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
SkyShowtime w Skandynawii wystartuje 20 września
Nowy serwis streamingowy SkyShowtime zostanie oficjalnie uruchomiony 20 września br. w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji. W Polsce serwis pojawi się w dalszej kolejności.
03.02.22, 11:10
| telewizja / VOD » informacje
Comcast i ViacomCBS uzyskały zgodę na uruchomienie SkyShowtime
Comcast Corporation i ViacomCBS Inc. uzyskały pełną zgodę organów regulacyjnych na uruchomienie nowego serwisu streamingowego SkyShowtime. Start platformy planowany jest jeszcze w 2022 roku.
18.08.21, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Comcast i ViacomCBS zapowiadają platformę SkyShowtime. Debiut w Polsce w przyszłym roku
Comcast i ViacomCBS ogłosiły partnerstwo w zakresie uruchomienia nowej usługi subskrypcji wideo na życzenie. Serwis SkyShowtime zaoferuje bibliotekę obejmującą produkcje oryginalne i premium ze Sky, NBCUniversal, Universal Pictures, Peacock, Paramount+, SHOWTIME, Paramount Pictures oraz Nickelodeon. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych – Rzecznik Prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku | Gdańsk

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.