| reklama & PR » informacje
Marka Desperados poszerza portfolio
Desperados wprowadza na rynek piwa inspirowane latynoskimi drinkami: Desperados Jungle Bird oraz Desperados Cuba Libre. Premierze towarzyszy kampania reklamowa.
21.05.24, 19:45
| reklama & PR » informacje
Dentsu Polska: 18 proc. wzrost przychodów w I kw. 2024 r.
Dentsu ogłosiło wyniki finansowe Grupy za I kwartał 2024 r. Na poziomie globalnym Grupa dentsu odnotowała spadek przychodów o -3,7 proc. w porównaniu z I kwartałem 2023 r.
22.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Bierz, co chcesz. Reto w najnowszej kampanii marki Desperados
Marka Desperados w swojej komunikacji zachęca do życia na własnych zasadach i wychodzenia poza utarte schematy. Bohaterem tegorocznej kampanii marki jest Reto. Działania wizerunkowe wspiera loteria „Bierz, co chcesz i wygrywaj, co chcesz”.
26.02.24, 19:13
| reklama & PR » informacje
BETADINE VAG. Bądź nie do zatrzymania. Kampania marki Betadine VAG
Ruszyła przygotowana przez ASAP&ASAP kampania leku OTC Betadine VAG, dla którego podmiotem odpowiedzialnym jest firma Egis Pharmaceuticals PLC, reprezentowana w Polsce przez firmę EGIS Polska. To pierwszy efekt współpracy po wygranym przez agencję w 2023 r. przetargu.
12.02.24, 19:21
| telewizja / VOD » informacje | kultura » informacje
Bestsellery Empiku 2023 w TVN i sieci
25. edycja Gali Bestsellerów Empiku odbędzie się 13 lutego br. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVN oraz na YouTube i Facebooku Empiku wraz z relacją zza kulis. Producentem wykonawczym gali po raz drugi jest Agencja Marketingowa Dentsu Polska.
22.11.23, 16:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Hydrostacja.fm. Dentsu Polska i Zarząd Zieleni m.st. Warszawy uruchamiają radio, w którym rośliny mają głos
Dentsu Polska i Zarząd Zieleni m.st Warszawy uruchomiły pierwszą hydrostacją w Polsce - radio, w którym rośliny mają głos.  Projekt ma stać się również platformą edukacyjną, gdzie wypowiadają się naukowcy i ekolodzy, a rośliny nie tylko tworzą muzykę na żywo i piszą hAIku, ale także przeprowadzają eksperymentalne wywiady.
13.11.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Odkryj bogactwo smaku. Musztardy Kamis bohaterami kampanii
6 listopada br. ruszyła kampania digital marki Kamis, której bohaterami są dwie musztardy: Musztarda Delikatesowa oraz Musztarda Sarepska.
18.07.23, 12:51
| reklama & PR » informacje
Daj znaka na Maka. Kampania McDonald’s kręci się wokół brwi
Kampania "Daj Znaka na Maka" marki McDonald's ma być dowodem, że prosta komunikacja bez słów wystarczy, aby wspólnie obrać dobrze znany kierunek.
04.07.23, 15:00
| reklama & PR » ludzie
Dorota Przybyłek i Marcin Rzeźnik awansują w Amplifi (dentsu Polska)
W Amplifi (dentsu Polska) dokonano dwóch kluczowych awansów. Dorota Przybyłek objęła stanowisko Head of Products, z kolei Marcin Rzeźnik awansował na Head of Multiscreen Investments.
24.05.23, 15:30
| reklama & PR » ludzie
Mania Kostrzewska z większym zakresem odpowiedzialności w dentsu CEE
Z początkiem maja br. rozszerzono zakres odpowiedzialności Mani Kostrzewskiej w strukturach dentsu. Oprócz dotychczasowej funkcji Client Partnera w dentsu Creative, Kostrzewska będzie pełnić rolę Diversity Director w dentsu CEE.
16.05.23, 19:59
| reklama & PR » informacje
Dentsu X (dentsu Polska) z kampanią dla marki Tom Ford
Najnowsza kampania marki Tom Ford ma na celu przedstawić konsumentom unikalne cechy i zalety zapachu, który może być prezentem na Dzień Matki. Kampania reklamowa nowej wersji wody toaletowej Tom Ford z bestsellerowej linii Black Orchid potrwa do 27 maja br.
09.05.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Red8 (dentsu Polska) zwycięzcą przetargu Netii
Agencja Red8 (dentsu Polska) wygrała przetarg na obsługę kreatywną Netia S.A. – polskiego operatora telekomunikacyjnego.
01.05.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Velokrotne korzyści w kampanii reklamowej VeloBanku
VeloBank ruszył z kampanią produktowo-wizerunkową. Spotami reklamowymi i działaniami w internecie promuje pakiet korzyści dla klientów - VeloKonto. Kampania odwołuje się do strategii banku, która zakłada oferowanie nowoczesnych i wygodnych rozwiązań ułatwiających codzienne finanse.
04.04.23, 13:22
| reklama & PR » ludzie
Patrycja Kościołowska przechodzi do dentsu Polska
Patrycja Kościołowska obejmuje nowoutworzone stanowisko Digital Strategy & Innovation Director w grupie dentsu Polska. Będzie odpowiedzialna na strategiczne wsparcie kluczowych klientów w obszarze MarTech, procesy new businessowe oraz za edukację klientów i pracowników wewnątrz firmy.
28.03.23, 11:49
| reklama & PR » informacje
Dentsu Creative kreatywnie dla mBanku
Dentsu Creative (wcześniej Isobar) rozpoczyna współpracę kreatywną z mBankiem.
20.03.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Nie wiem. Nie jestem lekarzem. Lipstick Monster, Kinga Sawczuk oraz Damian Tkaczuk zaangażowani w kampanię Galdermy
Galderma producent innowacyjnych produktów dermatologicznych do pielęgnacji, estetyki i leczenia schorzeń skóry rozpoczął kampanię „Nie wiem. Nie jestem lekarzem”, mającej na celu edukację pacjentów z trądzikiem i problemami z cerą. W kampanię zaangażowali się Red Lipstick Monster, Kinga Sawczuk oraz Damian Tkaczuk.
10.03.23, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Czerwiński przechodzi do Amplifi (dentsu Polska)
Tomasz Czerwiński dołączył do zespołu Amplifi (dentsu Polska) i objął stanowisko Head of Digital Investment. Czerwiński będzie odpowiedzialny za negocjacje oraz za wykreowanie i realizację polityki inwestycyjnej w mediach digitalowych, a także kierowanie zespołem w składzie: Magdalena Liberska i Ania Lipińska.
08.03.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
AI Lab w strukturach Dentsu Polska
Dentsu Polska ogłasza utworzenie – nowej struktury zespołu, dedykowanej rozwiązaniom opartym na sztucznej inteligencji. AI Lab ma na celu opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów agencji, wykorzystując możliwości sztucznej inteligencji. Na czele działu stanęła Anna Nowak, Creative Group Head w dentsu Creative.
13.02.23, 20:20
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Amplifi (dentsu Polska)
Do agencji Amplifi dołączyła Magdalena Mussmann, a dwie osoby z zespołu – Jarosław Król oraz Kinga Maliszewska – objęły nowe stanowiska.
08.02.23, 20:25
| reklama & PR » ludzie
Maciej Podgórski na stanowisku Integrated Strategy Lead w dentsu Polska
Maciej Podgórski objął stanowisko Integrated Strategy Lead w grupie dentsu Polska, gdzie będzie odpowiadał za integrację usług doradztwa marketingowego, technologicznego i biznesowego świadczonych kluczowym klientom grupy w regionie CEE w ramach pionu Creative.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy