04.05.23, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Premiera nowego serialu Sortownia w czerwcu w CANAL+ Premium i Polsat Box Go
Zakończyły się trwające 64 dni zdjęcia do „Sortowni” z Andrzejem Chyrą w roli głównej. Serial zadebiutuje w czerwcu br. w serwisie streamingowym Polsat Box Go, na antenie CANAL+ Premium i w serwisie streamingowym CANAL+ online.
09.03.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
Nowa funkcja w Polsat Box Go. Tryb statystyk sportowych meczy Ligi Mistrzów UEFA
W Polsat Box Go udostępniono nową interaktywną funkcję prezentującą dodatkowe informacje o wszystkich meczach Ligi Mistrzów UEFA prezentowanych na żywo. Nakładka w języku polskim może być aktywowana przez widza w dowolnym momencie wydarzenia. 
04.03.23, 20:00
| telewizja / VOD » seriale
Cały sezon serialu Sługa Narodu na platformie Polsat Box Go
Od soboty, 4 marca br. w Polsat Box Go dostępne będą wszystkie odcinki nowego polskiego serialu – „Sługa Narodu”. Powstał on na bazie ukraińskiego pierwowzoru, w którym główną rolę grał Wołodymyr Zełenski. Nowy serial będzie można oglądać na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.
30.01.23, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Cały sezon nowego serialu Lulu w reżyserii Kingi Dębskiej w Polsat Box Go
W Polsat Box Go udostępniono cały sezon nowego serialu „Lulu” z Anną Dereszowską w roli głównej. Za reżyserię i scenariusz produkcji odpowiada Kinga Dębska.
15.01.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
Domek na szczęście. Nowy serial komediowy Piotra Wereśniaka
Od 13 stycznia br. tylko w Polsat Box Go będzie można oglądać nową komediową produkcję „Domek na szczęście”, reżyserowaną przez Piotra Wereśniaka.
05.12.22, 10:02
| telewizja / VOD » informacje
Do 27 kanałów w otwartym oknie od Polsat Box
Do 8 stycznia 2023 r. abonenci Polsat Box będą mogli oglądać do 27 dodatkowych kanałów TV bez dodatkowych opłat.
24.10.22, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Rodzina na Maxa. Ruszają zdjęcia do II sezonu produkcji
Ruszyły zdjęcia do II sezonu serialu „Rodziny na Maxa” (Polsat). Do obsady dołączyli Krzysztof Czeczot oraz Krzysztof Zawadzki. Za reżyserię odpowiada Marta Karwowska
11.10.22, 18:00
| telewizja / VOD » seriale
Wotum nieufności. Premiera w Polsat Box GO już 14 października
Na 14 października br. w Polsat Box Go zaplanowano premierę serialu „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Fabuła produkcji, ukazuje brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. W serialu wystąpiła plejada polskich aktorów, m.in.: Antoni Pawlicki, Katarzyna Dąbrowska, Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Grzegorz Małecki i Dorota Kolak.
06.10.22, 09:26
| telewizja / VOD » seriale
Opóźniona Kuchnia zadebiutowała w Polsat Box Go
5 października br. w Polsat Box Go miała miejsce premiera II sezonu komediowego serialu „Kuchnia”. Dwa pierwsze odcinki są już dostępne w serwisie. Produkcję można oglądać wyłącznie w Polsat Box Go.
25.07.22, 18:20
| telewizja / VOD » seriale
Serial Rysa we wrześniu na antenie Polsatu późnym wieczorem
We wrześniu br. na antenie Polsatu zadebiutuje thriller kryminalny „Rysa” z Julią Kijowską, Maciejem Zakościelnym, Dawidem Ogrodnikiem i Zbigniewem Zamachowskim w rolach głównych. Serial powstał na podstawie powieści Igora Brejdyganta, który jest również twórcą scenariusza a za reżyserię odpowiadają Łukasz Kośmicki i Maciej Migas.
19.07.22, 20:11
| telewizja / VOD » seriale
Sługa Narodu. Trwają zdjęcia do nowego serialu Polsatu
Ruszyły zdjęcia do polskiej wersji serialu „Sługa Narodu”. Serial w doborowej obsadzie, w którym główną rolę gra Marcin Hycnar. Za reżyserię odpowiada Maciej Bieliński, a nadzór artystyczny nad produkcją sprawuje Okił Khamidow.
19.05.22, 12:12
| telewizja / VOD » seriale
Mecenas Porada. Ruszyły zdjęcia do II sezonu serialu
4 maja br. ruszyły zdjęcia do II sezonu serialu „Mecenas Porada” emitowanego przez Polsat.
10.05.22, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Nickelodeon Ukraine Pluto TV w Polsat Box i Polsat Box Go
Polsat Box oraz Polsat Box Go udostępniają bezpłatnie nowy kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV.
26.04.22, 12:00
| telewizja / VOD » seriale
Serial Matka najpierw w Polsat Box Go, a potem w Polsacie
Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu „Matka”. Pomysłodawcą i scenarzystą thrilleru psychologicznego jest Igor Brejdygant, autor takich serialowych hitów jak „Rysa”, „Układ” czy „Szadź”. W obsadzie między innymi Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk i Olaf Lubaszenko.
19.04.22, 14:35
| telewizja / VOD » informacje
Kanały w języku ukraińskim w telewizji internetowej Polsat Box i serwisie Polsat Box Go
Operator Polsat Box w ramach usługi telewizji internetowej z dekoderem oraz serwis Polsat Box Go wprowadzili osiem nowych kanałów w języku ukraińskim. Przez trzy miesiące będzie można je oglądać bez dodatkowych opłat.
13.04.22, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
36 kanałów i dostęp do wybranych seriali. Otwarte okno w Polsat Box i Polsat Box Go
Platforma Polsat Box oraz serwis Polsat Box Go przygotowali wiosenną odsłonę otwartego okna. Do 8 maja br. klienci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej w ramach akcji będą mogli oglądać bezpłatnie do 36 kanałów. Użytkownicy Polsat Box Go subskrybujący pakiet Polsat Box Go Premium otrzymali dostęp do wybranych sezonów dodatkowych seriali.
27.01.22, 13:00
| telewizja / VOD » seriale
Mental. Serial o problemach zdrowia psychicznego młodych w Polsat Box Go
W ofercie Polsat Box Go debiutuje polski serial „Mental”, który porusza aktualny temat problemów zdrowia psychicznego. Format powstał na podstawie głośnej fińskiej produkcji stacji YLE. W polskiej wersji wystąpili, m.in. Janusz Chabior, Michał Czernecki, Martyna Byczkowska i Sandra Drzymalska.
30.12.21, 14:00
| telewizja / VOD » seriale
Serial Backdoor - wyjście awaryjne w Polsat Box Go
Serial „Backdoor – wyjście awaryjne” powstał dzięki współpracy Grupy Polsat Plus i ViacomCBS Networks Polska. Format serialu pochodzi z Brazylii, a autorem jego koncepcji jest grupa Porta Dos Fundos. Premiera serialu odbyła się 17 grudnia br. w Polsat Box Go.
29.12.21, 14:45
| telewizja / VOD » seriale
Cuda. Nowy serial Polsatu w 2022 r.
Trwają zdjęcia na planie nowej produkcji Telewizji Polsat pt. „Cuda”. Wśród reżyserów serialu znalazła się m.in. w reżyserii Katarzyna Jungowska („Linia życia”). Każdy odcinek będzie zamkniętą historią, która została zainspirowana przez prawdziwe wydarzenia.
27.10.21, 14:12
| telewizja / VOD » seriale
Serial Mecenas Porada na wyłączność w Polsat Box Go
Wyłącznie w serwisie Polsat Box Go w całości został udostępniony nowy serial komediowy premium – „Mecenas Porada”. Główną rolę w produkcji gra Aleksandra Domańska, a towarzyszą jej m.in.: Radosław Pazura, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych – Rzecznik Prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku | Gdańsk

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.