| reklama & PR » informacje
ORLEN startuje z kampanią wizerunkową „Mały atom, wielka sprawa”
Troska o bezpieczną przyszłość i zaangażowanie w zieloną transformację energetyczną to temat przewodni najnowszej ogólnopolskiej kampanii wizerunkowej ORLENU. Emitowane spoty i reklamy koncentrują się na zaletach małych reaktorów jądrowych SMR – innowacyjnej technologii, w którą koncern będzie inwestować, aby zapewnić swoim odbiorcom stabilne dostawy przyjaznej dla klimatu energii elektrycznej i ciepła.
24.05.23, 17:30
| radio » informacje
ORLEN Wyścig Narodów w Jedynce, Trójce i Czwórce
W dniach 24 – 28 maja br. odbędzie się ORLEN Wyścig Narodów należący do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. Polskie Radio będzie jedyną rozgłośnią w Polsce z prawami do bieżących transmisji radiowych z tego wydarzenia.
08.01.23, 14:35
| biznes i technologie » informacje
Grupa ORLEN rozwija sieć swoich stacji w Europie
Grupa ORLEN przejęła i rozpoczyna rebranding 79 stacji paliw na Węgrzech, funkcjonujących obecnie pod marką Lukoil. Ponadto koncern nabędzie do połowy 2024 roku 103 kolejne stacje paliw zlokalizowane na Słowacji i Węgrzech.
23.10.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Robert Kubica i młodsi eko-doradcy pokazują jak dbać o planetę. Czwarta odsłona kampanii ORLEN
Robert Kubica i jego młodsi pomocnicy w nowej odsłonie kampanii PKN ORLEN #DobryKierowca promują zachowania ekologiczne. Akcja pod hasłem ,,Dbajmy o nasz świat z dziecięcą energią’’ ma na celu budowanie świadomości i postaw sprzyjających ochronie środowiska naturalnego.
13.09.22, 17:00
| prasa » informacje
PKN ORLEN będzie dalej wspierać polską siatkówkę
PKN ORLEN przedłużył umowę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Reprezentacje Polski zarówno kobiet, jak i mężczyzn w siatkówkę przez kolejne cztery lata będą mogły liczyć na wsparcie Koncernu.
29.08.22, 10:01
| biznes i technologie » informacje
ANWIL wznawia produkcję nawozów oraz dostawy surowego CO2. Cena ma odzwierciedlać aktualną cenę gazu ziemnego
ANWIL z Grupy ORLEN wznawia produkcję nawozów azotowych. Tym samym spółka zapewni również dostarczanie surowego CO2, który po przetworzeniu wykorzystywany jest m.in. w produkcji żywności oraz przemyśle farmaceutycznym. Tym samym potencjalny kryzys w branży spozywczej został tymczasowo zażegnany. Ceny jednak wzrosną.
21.07.22, 15:00
| biznes i technologie » informacje
PKN ORLEN testuje usługę wideo bota na 200 stacjach
W ramach programu ORLEN Skylight Akcelerator koncern uruchomił projekt pilotażowy - usługę wirtualnego wideobot’a. Rozwiązanie ma pomagać i zachęcać klientów, odwiedzających stacje paliw ORLEN do aktywacji programu MIKROFLOTA.
15.05.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Nowi brand heroes marki ANWILu
Włocławska spółka chemiczna ANWIL, należąca do Grupy ORLEN, opracowała serię edukacyjnych bajek dla dzieci. Ich narratorami są „Granulki” - animowane postacie, które jednocześnie stają się tzw. „brand heroes” i będą wykorzystywane w szerszej komunikacji marketingowej.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.