| telewizja / VOD » badania rynku
Projekt Cyfrowizja: naziemni myślą o płaceniu
Aż 20 proc. w grupie widzów naziemnej telewizji cyfrowej rozważało możliwość płacenia za telewizję – wynika z badania „Projekt Cyfrowizja” domu mediowego MEC.
18.02.19, 18:33
| reklama & PR » informacje
Miej w sobie pragnienie! Kampania Nałęczowianki z odświeżonym wizerunkiem
Nowoczesność zakorzeniona w tradycji – tak marka wody mineralnej Nałęczowianka, chce być postrzegana. Rebrandingowi towarzyszy ogólnopolska kampania reklamowa.
21.03.18, 08:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Wavemaker: 20- i 30-latkowie najchętniej kupowaliby telewizję à la carte w Polsce
Czterech na 10 polskich telewidzów chciałoby kupować dostęp do pojedynczych kanałów, a nie odgórnie zdefiniowane pakiety. Zainteresowanie ofertą à la carte wyrażają najczęściej młodzi dorośli. Z kolei HBO króluje w rankingu stacji, które kupiliby w takim modelu – wynika z badania VideoTrack III. 
16.12.17, 09:00
| reklama & PR » informacje
Tu się gotuje! Telewizyjny projekt Winiary na antenie TVN
2 grudnia br., na antenie TVN rozpoczęła się emisja fabularnego miniserialu kulinarnego z Davidem Gaboriaud, którego głównym sponsorem i partnerem jest marka WINIARY.
29.11.17, 09:00
| reklama & PR » informacje
Najważniejsze znajdziesz w środku. Świąteczna kampania Empiku
Przed tegorocznymi Świętami Empik zachęca wszystkich do pisania listów, ale nie tych do Mikołaja – z listą życzeń prezentowych. Kampanii świątecznej Empiku „Najważniejsze znajdziesz w środku” przyświeca idea niesienia bliskim ważnych słów w formie listu dołączonego do prezentu. 
22.11.17, 13:00
| reklama & PR » informacje
Fisz głosem w nowej kampanii IKEA
Na początku listopada br. ruszyła świąteczna odsłona kampanii IKEA, która ma zachęcać Polaków nie tylko do zmian w domu z okazji Świąt i wizyt bliskich, lecz proponuje także zmianę sposobu postrzegania pozornych truizmów. 
25.10.17, 16:00
| reklama & PR » informacje
Zaskakujące stany przyjemności. Nowa kampania marki PRINCESSA Brownie
23 października br. ruszyła nowa kampania ATL-owa dla marki PRINCESSA.
13.10.17, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Dom pełen zmian w Polsacie. IKEA sponsorem miniserialu
„Dom pełen zmian” to ośmioodcinkowy serial komediowy opowiadający o perypetiach rodziny Malinowskich, który zagości na antenie Polsatu.
13.10.17, 11:00
| reklama & PR » informacje
Biedronka smakuje domem. Ilustracje Pawła Jońcy motywem przewodnim kampanii
Wystartowała kampania „Biedronka smakuje domem” promująca polską kuchnię. Składają się na nią spoty reklamowe i materiały drukowane, humorystyczne filmy oraz seria okolicznościowych pocztówek. 
21.09.17, 08:00
| telewizja / VOD » badania rynku
MEC: Kanały z MUX-8 w dalszym ciągu słabo rozpoznawalne
Rozczarowujące wyniki oglądalności stacji z MUX-8 wynikają m.in. z ich słabej znajomości przez polskich widzów. Badanie MEC pokazuje, że nadal niewiele ponad 1/3 polskich internautów wie o poszerzeniu oferty Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Najmocniejszą markę zbudowała dotychczas Nowa TV.
16.08.17, 08:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Analiza MEC: SVOD odmienia obyczaje europejskich młodych widzów
Widać wyraźny związek między popularnością serwisów na życzenie z oryginalnymi produkcjami a czasem oglądania telewizji. Na rynkach, które podbiły serwisy SVOD, telewizja jest w odwrocie w młodych grupach wiekowych - pokazuje analiza MEC.
18.07.17, 12:00
| telewizja / VOD » badania rynku
MEC: Wiadomości rządzą na Podlasiu, z kolei Fakty na Śląsku
Flagowe programy informacyjne TVN i TVP1 z różnym powodzeniem walczą o widownię w województwach. „Wiadomości”, mimo spadków, wciąż rządzą na Podlasiu, a „Fakty”, po lekkich wzrostach – na Śląsku. 
03.07.17, 08:00
| reklama & PR » case study
Analiza MEC: osoby 50+ występują w niespełna 5 proc. reklam i czują się marketingowo zaniedbane
W mniej niż co dwudziestym spocie TV występuje osoba w wieku 50+ - pokazuje analiza MEC. Konsumentom w tym wieku nie odpowiadają sztuczne role i przerysowane konteksty, w jakich obsadzani są w reklamach.
08.06.17, 07:00
| telewizja / VOD » badania rynku
MEC: klienci platform i kablówek zaniepokojeni zmianami przepisów
Nowe regulacje dotyczące sposobu egzekwowania abonamentu budzą duży sprzeciw klientów płatnej telewizji – szczególnie Cyfrowego Polsatu i nc+. Jak pokazuje badanie MEC - 72 proc. odbiorców kablówek i 75 proc. odbiorców platform jest przeciwnych temu, by ich operator przekazywał Poczcie Polskiej dane osobowe. 
07.06.17, 14:00
| reklama & PR » ludzie
MEC Wavemaker z nowym zespołem kreatywnym
Emil Tumiłowicz pokieruje MEC Wavemaker, marką content-marketingową MEC. Do MEC Wavemaker dołączył właśnie zespół creative headów, którzy odpowiadają za jakość kreacji agencji.
23.05.17, 08:00
| telewizja / VOD » badania rynku
MEC: telewidzowie zainteresowani „a la carte” zbudowaliby swój pakiet z 10 stacji
Większość telewidzów, którzy woleliby tworzyć samodzielnie swoje oferty zamiast kupować zdefiniowane przez operatorów pakietów stacji, kupiłaby dostęp do maksymalnie 10 kanałów - pokazuje Projekt Cyfrowizja III, badanie agencji MEC.
30.04.17, 16:00
| reklama & PR » informacje
Kiełbasy Morlińskie na dobrych grillach w nowej kampanii
24 kwietnia br. w TV swoją premierę ma jeden z dwóch najnowszych spotów przygotowanych przez agencję Publicis dla marki Morliny. Celem kampanii jest zbudowanie świadomości istnienia szerokiej i zróżnicowanej oferty kiełbas cienkich pod marką Morliny. 
26.04.17, 07:00
| telewizja / VOD » badania rynku
MEC: mimo dużego obłożenia reklamami, serwisy VOD największych nadawców osiągają wysokie viewability
Czas bloków reklamowych w serwisy VOD największych nadawców stanowi już ponad połowę tego, który główne stacje poświęcają na reklamy w swoim czasie antenowym. Mimo to widoczność reklam w ich serwisach plasuje je w rynkowej czołówce - pokazuje analiza MEC.
20.04.17, 07:00
| telewizja / VOD » badania rynku
MEC: NTC zmienia się na plus, ale to nie powód do rezygnacji z płatnej TV
23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa cord-cutting - wynika z badania „Projekt Cyfrowizja III” agencji mediowej MEC. Z roku na rok odsetek ten jednak lekko topnieje, a przy ofertach operatorów klientów trzyma m.in. internet w pakiecie. Za kanały warte dalszych inwestycji w płatną TV widzowie uznają m.in.: Discovery, National Geographic, TVN24 i Polsat Film.
06.04.17, 09:00
| reklama & PR » informacje
Anna Nowak Ibisz w kampanii linii Winiary Pomysł Na…
W połowie marca br. wystartowała kampania telewizyjna wspierająca nowe produkty z linii Winiary Pomysł Na… Pieczone w sosie. Twarzą kampanii reklamowej została Anna Nowak-Ibisz. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.