22.11.23, 22:49
| reklama & PR » informacje
Ociepl dom, płać mniej za ogrzewanie! Trwa kampania edukacyjna marki ISOVER
Kolejny rok z rzędu, marka ISOVER ruszyła z kampanią zachęcającą Polaków do zabezpieczenia swoich domów właściwą izolacją chroniącą budynek przed utratą ciepła.
19.01.23, 19:30
| reklama & PR » informacje
#Lepiejbezsmogu – ISOVER rozpoczyna rok kampanią edukacyjną
Kampania ISOVER „Ocieplaj dom, a nie klimat” ma skupiać się na termomodernizacji i płynących z niej korzyściach w postaci zabezpieczenia domów przed kosztowną utratą ciepła, a także ograniczeniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery.
27.10.22, 11:23
| reklama & PR » informacje
Sieć Jula stawia globalnie na Mindshare
Siec sklepów Jula wybrała globalnie Mindshare na swoją nową agencję mediową. Agencja będzie wspierać firmę w rozwoju działalności na nowych rynkach. W Polsce sieć będzie współpracować z The Media Insight – agencją mediową należącą do struktur Mindshare Polska.
01.07.22, 13:30
| reklama & PR » ludzie
Aleksandra Kosowska awansowała w Mindshare Polska
Aleksandra Kosowska awansowała w strukturach agencji mediowej Mindshare Polska i objęła stanowisko Deputy Director w dziale Exchange.
13.06.22, 18:05
| reklama & PR » informacje
Na co wykorzystać 1200 GB? T-Mobile na kartę podpowiada w nowej kampanii
Ruszyła kampania T-Mobile na kartę promująca ofertę 1200 GB za darmo przez rok.
04.05.22, 12:04
Dawid Podsiadło w kampanii Credit Agricole promującej kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem
Pod hasłem „Z korzyścią dla Ciebie i Twoich planów”, Credit Agricole ruszył z dużą kampanią z udziałem Dawida Podsiadło. Nawiązuje w niej do rosnącej inflacji i niepewnej przyszłości, zwłaszcza finansowej.
22.04.22, 10:00
| reklama & PR » ludzie
Żaneta Szysz szefową działu Business Development w Mindshare Polska
Żaneta Szysz stanęła na czele działu Business Development w agencji mediowej Mindshare Polska. Nową rolę pełni od marca br. 
25.03.22, 10:11
| reklama & PR » informacje
Castorama ponownie wybiera Mindshare Polska
Castorama rozstrzygnęła przetarg na obsługę mediową. W ramach nowej umowy będzie w Polsce kontynuować współpracę z agencją Mindshare Polska.
23.03.22, 12:14
| reklama & PR » informacje
Nagrody za 1,5 mln zł w urodzinowej loterii sieci Castorama
Ruszyła loteria z okazji 25. lat obecności Castorama w Polsce. Przez 25 dni klienci sieci handlowej będą mogli zdobyć nagrodę główną – 25 tys. zł na kuchnię, łazienkę czy ogród oraz jedną z 25 tys. nagród natychmiastowych. Pula nagród wyniesie blisko 1,5 mln zł.
14.02.22, 12:30
| reklama & PR » informacje
Teraz miłość ma znaczenie. Akcja walentynkowa T-Mobile
Dzięki walentynkowej kampanii T-Mobile „Teraz miłość ma znaczenie" osoby w czasie rzeczywistym mogą publikować wyznania miłosne na nośnikach AMS - Digital Cityscreen w czterech miastach Polski - Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu. Akcja ruszyła 8 lutego i potrwa do 14 lutego br.
16.01.22, 18:00
| reklama & PR » informacje
Unilever jako pierwszy w Polsce z kampanią na Amazon
Unilever stawia na nowe kanały sprzedaży i jako pierwszy reklamodawca w Polsce, jeszcze przed oficjalną polską premierą Amazon Advertising, startuje z pełną kampanią promocyjną na platformie. Za realizację działań mediowych odpowiada Mindshare Polska. 
20.09.21, 08:00
| reklama & PR » informacje
Mindshare Polska obronił budżet Unilevera
Mindshare (GroupM/WPP) obronił budżet mediowy Unilevera. Klient, w wyniku globalnego przeglądu ofert, zdecydował się na kontynuację współpracy z agencją, z którą na polskim rynku związany jest nieprzerwanie od 2016 r.
11.09.21, 21:00
| reklama & PR » informacje
Kreator Smaków. Milka zachęca do tworzenia ulubionych kompozycji czekolady
Na początku września br. Milka ruszyła z kreatywną kampanią, w której konsumenci mogą podzielić się swoim przepisem na idealne kompozycje ulubionych smaków. Akcję wspierają influencerzy oraz Marcina Prokopa.
05.05.21, 17:17
| reklama & PR » informacje
Grupa Orbico wybiera The Media Insight
Dom mediowy The Media Insight (Mindshare Polska) wygrał przetarg na obsługę Grupy Orbico – firmą zajmującą się międzynarodową dystrybucją i logistyką.
05.05.21, 12:17
| reklama & PR » informacje
Doradcy Castoramy zapraszają do sklepów stacjonarnych w nowym spocie
Od 4 maja br. wszystkie sklepy Castorama zostały ponownie otwarte. Z tej okazji marka przygotowała specjalny klip wideo, w którym Doradcy zapraszają do odwiedzenia sklepu stacjonarnie i skorzystania z fachowej pomocy.
22.04.21, 12:01
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Miłe Wieści. Marcin Prokop prowadzi program Milki
Wystartowała emisja programu „Miłe wieści”, przygotowanego we współpracy z marką Milka (Mondelez Polska). Audycja emitowana jest na antenach stacji TVN, TVN7 oraz TTV. W jej ramach prowadzący – Marcin Prokop i jego pomocnicy pokazują pozytywne wydarzenia, które mają przywracać wiarę w czułość, bezinteresowność drugiego człowieka.
12.03.21, 08:00
| reklama & PR » informacje
Lewiatan rusza z kampanią wizerunkową
Ruszyła kampania promująca sieć handlową Lewiatan. Spoty reklamowe są emitowane w największych stacjach telewizyjnych (TVN, Polsat, TVP) i serwisach VOD. Kampania będzie wspierana działaniami digital i w mediach społecznościowych.
05.08.19, 13:00
| reklama & PR » informacje
Mindshare testuje Facebook Collaborative Ads dla Unilever
Dom mediowy Midshare Polska jako pierwsza agencja w Polsce wspólnie z markami Unilever oraz Facebook przetestują nowe rozwiązanie platformy Marca Zuckerberga: Collaborative Ads. Kampania ma za zadanie wspierać działania e-commerce dla produktów Unilever z kategorii chemia domowa. 
12.06.19, 08:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Konkursy online wciąż popularne wśród Polaków. Uczestniczy w nich aż 78 proc. pełnoletnich internautów
Niemal czterech na pięciu pełnoletnich internautów w Polsce deklaruje, że zdarza im się brać udział w konkursach internetowych, a częstotliwość uczestniczenia w nich utrzymuje się od 2015 r. na zbliżonym poziomie – wynika z analiz Mindshare Polska na podstawie badania Mindreader. 
25.05.19, 12:00
| reklama & PR » informacje
Porozmawiajmy Mamo. Kampania edukacyjna ma przełamać tabu rozmów o menstruacji
Startuje ogólnopolska kampania edukacyjna „Porozmawiajmy Mamo”, której celem jest wsparcie mam w prowadzeniu szczerych i nieskrępowanych rozmów z córkami na temat dojrzewania i pierwszej miesiączki.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.