25.04.24, 12:57
| prasa » ludzie
Tomasz Sekielski rezygnuje ze stanowiska redaktora naczelnego Newsweeka. P.o. szefa redakcji zostaje Michał Szadkowski
Tomasz Sekielski, redaktor naczelny „Newsweeka” podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska. Od maja br. p.o. redaktora naczelnego będzie Michał Szadkowski, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego. Sekielski pozostanie w Ringier Axel Springer Polska i będzie realizował projekty specjalne, niezmiennie będzie także prowadzić podcast „Naczelni”.
03.02.24, 18:00
| radio » informacje | internet » informacje
Bartosz Węglarczyk i Tomasz Sekielski gospodarzami podcastu Naczelni w Onet Audio i w Onecie
W poniedziałek, 5 lutego br. o godz. 19:00 w Onet Audio i w Onecie ruszy nowy podcast Bartosza Węglarczyka, redaktora naczelnego Onetu oraz Tomasza Sekielskiego, redaktora naczelnego Newsweeka. Podcast ma być luźną rozmową i komentarzem do najważniejszych bieżących wydarzeń politycznych i społecznych.
18.01.24, 14:30
| radio » informacje | internet » informacje
Rachunek sumienia. Podcast Tomasza Sekielskiego i Magdaleny Rigamontiw Onecie i Newsweeku
W niedzielę, 21 stycznia br. o godz. 12:00 w Onet Audio, w Onecie i w serwisie Newsweek.pl ruszy podcast Tomasza Sekielskiego i Magdaleny Rigamonti. „Rachunek sumienia”. Nowy propozycja Onetu i Newsweeka to podcast o ludziach, na których kariery, na osobiste historie, a czasem i na całe życie, wpływ miała - lub ma - instytucja jaką jest Kościół katolicki.
31.05.23, 09:59
| internet » informacje
Kampania Onetu #TataWdomu
Onet rusza z nową kampanią #TataWdomu, której celem jest zachęcenie ojców do korzystania z urlopów rodzicielskich. Partnerami projektu są UN Global Compact oraz Fundacja Share The Care. #TataWdomu jest kontynuacją działań związanych z wyrównywaniem szans kobiet w Polsce.
21.02.23, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
601. Tragedia Buczy w reżyserii Agnieszki Żądło. Newsweek z pierwszym filmem dokumentalnym
 23 lutego br. o godz. 20:00 na Newsweek.pl i Onet.pl premierę odbędzie się premiera pierwszego filmu dokumentalnego w historii „Newsweeka”: „601. Tragedia Buczy” w reżyserii Agnieszki Żądło, dziennikarki „Newsweeka”. 
25.09.22, 15:00
| telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Debata Newsweeka. Nowy format w Onecie oraz na Newsweek.pl
Ruszyła „Debata Newsweeka”, którą na łamach Onetu oraz na Newsweek.pl poprowadzi Tomasz Sekielski, redaktor naczelny „Newsweeka”.
01.06.22, 10:44
| prasa » ludzie
Tomasz Sekielski nowym redaktorem naczelnym Newsweeka
1 lipca br. Tomasz Sekielski obejmie stanowisko redaktora naczelnego „Newsweeka” i jako szef wszystkich tytułów wydawanych pod marką Newsweek będzie odpowiedzialny za tygodnik „Newsweek Polska”, serwis Newsweek.pl oraz wydania tematyczne tygodnika.
30.01.22, 14:05
| internet » informacje
Onet i Ringier Axel Springer Polska wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Już piąty rok Onet gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jako patron medialny 30. Finału WOŚP nie tylko będzie informować na swoich łamach o jego przebiegu i wszelkich wydarzeniach z nim powiązanych, transmitować koncerty i prowadzić relacje na żywo, ale aktywnie włączy się również w zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu medycznego. 
17.01.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
Onet Rano z nowym partnerem strategicznym. Współpraca z Hyundai Motor Poland
W styczniu br., Onet Rano nawiązał współpracę z Hyundai Motor Poland. Będzie realizować program z samochodu o napędzie wyłącznie elektrycznym. 
09.12.20, 16:00
| internet » informacje
Rok we mgle. Onet pokaże dokument Tomasza Sekielskiego
10 grudnia br. o godz. 10.00, na Onet.pl pojawi się film dokumentalny Tomasza Sekielskiego „Rok we mgle”. Produkcja ma pokazać zarządzanie pandemią w Polsce i jest jednocześnie podsumowaniem działań podjętych w ciągu minionego roku.
19.05.20, 18:23
| telewizja / VOD » informacje
TVN wyemituje dokument Zabawa w chowanego braci Sekielskich
21 maja br. TVN wyemituje dokument Tomasza i Michała Sekielskich „Zabawa w chowanego” ukazujący problem pedofilii w kościele. Kilka dni później film trafi także do serwisu player.pl.
22.01.20, 10:23
| prasa » informacje
Tomasz i Marek Sekielscy laureatami nagrody #AllForJan
21 stycznia br., w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się gala, podczas której Tomaszowi i Markowi Sekielskim przyznano nagrodę #AllForJan, upamiętniającą osobę zamordowanego słowackiego dziennikarza Jána Kuciaka. 
17.12.19, 10:00
| prasa » informacje
VII edycja konkursu Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej. Znamy laureatów
Katarzyna Surmiak-Domańska, Tomasz i Marek Sekielscy, sędzia Paweł Juszczyszyn zostali laureatami VII edycji konkursu Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej. 
09.12.19, 18:31
| prasa » informacje | internet » informacje
Janusz Schwertner zdobywcą nagrody Dobrego Dziennikarza 2019
Dziennikarz Onetu Janusz Schwertner zdobył nagrodę Dobrego Dziennikarza 2019 w konkursie organizowanym przez Instytut Dyskursu i Dialogu portalu DobrzyDziennikarze.pl.
08.12.19, 12:24
| prasa » informacje
M.in. Michniewicz, Sekielski, Łucyan. Laureaci XIII edycji Plebiscytu MediaTory
Studenci dziennikarstwa z 22 polskich uczelni wybrali najlepszych, według nich, dziennikarzy minionego roku akademickiego. Wśród laureatów znaleźli się, m.in. Magda Łucyan, Michał Figurski czy Tomasz i Marek Sekielscy. W kategorii AuTORytet studenci wyróżnili Beatę Michniewicz.
21.11.19, 21:13
Bianka Mikołajewska, Adam Pieczyński oraz Paweł Reszka Dziennikarzami Dekady. Nagroda Radia ZET im. A. Woyciechowskiego
Bianka Mikołajewska, Adam Pieczyński oraz Paweł Reszka z tytułami „Dziennikarza Dekady”. Doroczną Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego otrzymali Marek i Tomasz Sekielscy za film dokumentalny „Tylko nie mów nikomu”. Wyróżnienia honorowe przyznano Magdalenie Gałczyńskiej oraz Grzegorzowi Rzeczkowskiemu.
28.10.19, 09:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz Dekady. 18 dziennikarzy nominowanych do Nagrody Specjalnej Radia Zet
Aż 18 dziennikarzy otrzymało nominacje do Nagrody Specjalnej Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego "Dziennikarz Dekady". Trzech z nich otrzyma pozłacane statuetki oraz po 100 tys. zł.
16.05.19, 22:40
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja TVN wyemituje dokument Tylko nie mów nikomu braci Sekielskich
Film Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele, pokaże również kanał TVN. Pierwsza emisja filmu została zaplanowana na piątek, 17 maja br. o godz. 23.00.
15.05.19, 12:17
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja WP pokaże jako pierwsza dokument Tylko nie mów nikomu
Film Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele, premierowo pokaże Telewizja WP. Pierwsza emisja w czwartek, 16 maja, o godzinie 23.00. Kolejne w piątek i niedzielę. 
12.05.19, 19:21
| internet » informacje
Ponad 4,4 mln wyświetleń dokumentu Tylko nie mów nikomu zaledwie w 28 godzin
Zaledwie w 28 godzin od premiery, dokument braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” został wyświetlony na Youtube aż 4,4 mln razy.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.