12.05.24, 18:00
| internet » informacje
Zielony Onet poinformuje internautów na temat polityki klimatycznej w Polsce i na świecie
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań naukowych.
27.06.23, 15:00
| prasa » ludzie
Monika Remiszewska nową członkinią Zarządu Ringier Axel Springer Polska
Z początkiem lipca 2023 r. Monika Remiszewska, obejmie stanowisko członkini Zarządu. W nowej roli Monika Remiszewska będzie odpowiedzialna za nadzór i realizację strategicznych celów spółki w obszarze HR, dalszą transformację kulturową i organizacyjną, pozyskiwanie talentów oraz kształtowanie zaangażowania i rozwoju pracowników.
20.04.23, 06:30
| prasa » informacje
Magazyn Forbes Women już cztery lata na polskim rynku
Redakcja „Forbes Women Polska” (Ringer Axel Springer) obchodzi czwarte urodziny. W nowym numerze pisma podsumowano obecność w Polsce, a także zamieszczano retrospektywę dotyczącą dziedzin w których przez ostatnie cztery lata cofnęliśmy się jako społeczeństwo, a gdzie widać postęp.
17.02.22, 09:14
| reklama & PR » informacje
Kochaj siebie. Dla zdrowia. Medonet i Onet inicjują kampanię społeczną
Celem kampanii Medonet i Onet „Kochaj siebie. Dla zdrowia.” jest zmotywowanie Polaków do aktywnej profilaktyki i zdrowego stylu życia. Twarzami akcji są: Katarzyna Zielińska, Vienio oraz Michał Figurski.
26.11.21, 09:44
| reklama & PR » informacje
Ruszyła kolejna edycja podcastu Projekt Kuchnia od Electrolux o kuchni less waste
Agencje LiquidThread i Zenith (Publicis Groupe) we współpracy z Ringier Axel Springer Polska przygotowały dla Electrolux II edycję podcastu „Projekt Kuchnia”. Zaproszeni goście dzielą się wiedzą i praktycznymi wskazówkami jak prowadzić kuchnię zrównoważoną w duchu less waste.
17.05.21, 12:05
| reklama & PR » informacje
TVN Media i Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska ze wspólną ofertą content marketingową
TVN Media i Ringier Axel Springer wprowadzają do oferty cztery produkty content marketingowe. Nowa oferta wykorzystuje efekt synergii wynikający z połączenia wysokiej jakości treści z siłą zasięgu TVN Grupa Discovery oraz Ringier Axel Springer Polska.
04.11.20, 13:05
| internet » informacje
Komputer Świat z płatnym serwisem subskrypcyjnym
Ringier Axel Springer Polska uruchamia ofertę płatnej subskrypcji w ramach serwisu Komputerswiat.pl. 4 listopada br. w serwisie pojawiły się pierwsze artykuły dostępne wyłącznie dla subskrybentów usługi.
04.08.20, 09:03
| reklama & PR » informacje
IKEA wspiera akcję #NiechZyjePlaneta
Do akcji „Niech żyje Planeta!”, którą prowadzą serwisy oraz redakcje Ringier Axel Springer Polska dołącza IKEA Retail Polska. 
30.05.20, 14:00
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Media AG przejęła MZN Property S.A.
Ringier Axel Springer Media AG sfinalizowała wezwanie na akcje spółki MZN Property S.A. ogłoszone w lutym br. nabywając 78,99 proc. akcji MZN Property S.A., właściciela m.in. Morizon.pl, serwisu ogłoszeń dotyczących nieruchomości oraz Lendi.pl – dostawcy usług finansowych.
28.04.20, 15:57
| prasa » informacje | internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska zapowiada zwolnienia grupowe
Zarząd Ringier Axel Springer przystąpił do konsultacji ze związkami zawodowymi odnośnie zamiaru przeprowadzenia zwolnień grupowych, które dotyczyć będą około 6 proc. zatrudnionych. Zgodnie z prawem pracy, proces negocjacji będzie trwał do 20 dni.
22.11.17, 14:00
Marcin Biegluk Dyrektorem Generalnym Portfolio Prasowego w Grupie Onet-RAS Polska
Grupa Onet-RAS Polska powołała Marcina Biegluka na stanowisko nowego Dyrektora Generalnego Portfolio Prasowego.
22.11.17, 10:41
| prasa » ludzie
Edyta Sadowska odchodzi z Grupy Onet-RAS Polska
Edyta Sadowska, członek Group Executive Board Grupy Onet-RAS Polska i Prezes Zarządu Ringier Axel Springer Polska, na własną prośbę rozstaje się ze spółką po 12 latach.
23.03.16, 15:00
| prasa » informacje
Fakt stawia na dodatki regionalne
W marcu br. ukazał się pierwszy numer nowego dodatku „Fakt Rzeszów” oraz nowa odsłona dodatku „Fakt Pomorze Zachodnie”, który zwiększył ilość stron i obecnie ukazuje się dwa razy w tygodniu – w czwartki i piątki.
18.02.16, 06:00
| prasa » informacje
Leadership Team w Ringier Axel Springer Media AG
Za opracowywanie i wdrażanie strategii Ringier Axel Springer Media AG będzie odpowiadał nowy zespół kierowany przez CEO Marka Dekana. W skład zespołu wchodzą członkowie kierownictwa wysokiego szczebla z Polski, Węgier, Słowacji i Serbii – każdy odpowiedzialny za inny obszar. 
16.02.16, 09:00
| prasa » ludzie
Monika Remiszewska w Ringier Axel Springer Media AG
Monika Remiszewska obejmie funkcję Group Director People and Development w spółce Ringier Axel Springer Media AG, obecnej w Polsce, na Węgrzech, w Serbii i na Słowacji. Dodatkowo będzie odpowiadać za obszar HR w Grupie Onet-Ringier Axel Springer Polska.
28.01.16, 11:45
| prasa » informacje
Karina Konieczna i Barbara Achen-Chanda nagrodzone w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2015
Dziennikarki „Faktu Zdrowie” – Karina Konieczna i Barbara Achen-Chanda - zdobyły dwie nagrody w ogólnopolskim konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2015 organizowanym przez Stowarzyszenie „Dziennikarze dla Zdrowia”. 
08.07.15, 08:00
| prasa » informacje
Marquard Media Polska będzie współpracować z Ringier Axel Springer Polska
Wydawnictwo Marquard Media Polska podejmuje współpracę z wydawnictwem Ringier Axel Springer Polska w zakresie dystrybucji swoich tytułów prasowych.
26.12.14, 16:02
| prasa » informacje
Tap&Swipe o najlepszych serialach
Na początku grudnia br. na rynku pojawiło się specjalne wydanie bezpłatnego magazynu na tablety “Tap&Swipe” (Ringier Axel Springer Polska). To 13 numer e-pisma poświęconego nowym technologiom, gadżetom i rozrywce. 
15.12.14, 13:23
| internet » ludzie
Monika Radaszewska w Ringier Axel Springer Polska
Ringier Axel Springer Polska powołał w swoich strukturach nowy zespół, który będzie odpowiadał za e-commerce. Na jego czele stoi Monika Radaszewska, która pełni funkcję Digital Paid Models Director.
01.10.14, 08:46
| prasa » informacje
Michał Broniatowski nowym redaktorem naczelnym Forbesa
Do zespołu Ringier Axel Springer Polska dołącza Michał Broniatowski, wieloletni korespondent i dyrektor agencji informacyjnej Reuters, wykładowca, komentator telewizyjny i radiowy. Obejmie stanowisko redaktora naczelnego polskiej edycji magazynu "Forbes". 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.