14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
20.09.23, 08:30
| internet » informacje
Serwis VIBEZ realizuje kampanię #MamWpływ wspólnie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii
Redakcja serwisu VIBEZ otrzymała grant Komisji Europejskiej na realizację międzynarodowego projektu Be Active, Be Your Change! W jego ramach prowadzona jest kampania społeczna #MamWplyw. Projekt powstaje w partnerstwie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii i potrwa do września 2024 r.
30.08.23, 06:30
| internet » informacje
I półrocze 2023 r. Grupy WP: przychody wyższe o 40 proc.
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Wirtualna Polska w I półroczu 2023 r. wyniosły ponad 670 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 40 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Skorygowany zysk EBITDA wyniósł ponad 176 mln zł, po wzroście o 6,5 proc. Jak podkreśla spółka, ciągły wzrost wyników spółki w dużej części zapewniają akwizycje.
23.08.23, 17:30
| internet » informacje
WP Kobieta rusza z drugą edycją plebiscytu #Wszechmocne
Redakcja serwisu WP Kobieta ogłosiła drugą edycję plebiscytu #Wszechmocne. Jego celem jest wyróżnienie utalentowanych, inspirujących i wpływowych kobiet w dziedzinach takich jak: popkultura, nauka czy biznes, a także w trzech nowych kategoriach.
03.08.23, 11:00
| internet » ludzie
Bartłomiej Kozieł szefem product design i UX w Wirtualnej Polsce
Bartłomiej Kozieł został szefem projektowania produktów w Wirtualnej Polsce Media S.A. Zajmie się UX serwisów WP i nowymi produktami.
29.06.23, 15:00
| internet » informacje
JedziemyWPolskę. Szósta edycja akcji WP pokaże ekologiczną Polskę
Szósta edycja akcji „JedziemyWPolskę” Wirtualnej Polski ma skupić się na obszarach związanych ze zmieniającym się środowiskiem w naszym kraju. Dziennikarze WP opowiedzą, jak podróżować w ekologiczny sposób, a także pokażą miejsca,
w których już teraz widać skutki postępujących zmian klimatu.
20.06.23, 08:30
| internet » informacje
100 tys. subskrybentów podcastu Didaskalia Patrycjusza Wyżgi
Jeden z najnowszych podcastów Wirtualnej Polski, „Didaskalia” autorstwa Patrycjusza Wyżgi, przekroczyły pułap 100 tysięcy subskrybentów.
30.05.23, 15:00
| internet » ludzie
Zmiany w strukturze Wirtualnej Polski. Jacek Amsterdamski w Zespole Zarządzającym WP Media
Jacek Amsterdamski dołączy do Zespołu Zarządzającego WP Media, obejmując stanowisko VP Product & TV. Z kolei Marcin Malicki ma skupić się na rozwoju usług subskrypcyjnych jako VP of Subscription Products. Do zmian dojdzie również w strukturze redakcji, które będą obowiązywać od 1 czerwca br.
09.05.23, 10:41
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa WP kupiła platformę marketingową Samito
Wirtualna Polska rozszerza możliwości platformy WP Ads. Spółka kupiła system Samito, dostarczający sklepom internetowym rozwiązania automatyzacji marketingu.
19.04.23, 09:15
| internet » ludzie
Łukasz Kijek będzie szefował serwisowi money.pl
Łukasz Kijek będzie nowym szefem obszaru biznes i finanse w Wirtualnej Polsce, w tym serwisu money.pl. Dotychczasowy szef money.pl Piotr Pilewski odchodzi z WP.
08.02.23, 10:52
| internet » ludzie
Paweł Kapusta nowym redaktorem naczelnym WP, Piotr Mieśnik odchodzi z firmy
Paweł Kapusta, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego i szef WP Magazynu, awansuje na stanowisko redaktora naczelnego Wirtualnej Polski. Dotychczasowy redaktor naczelny Piotr Mieśnik rozstaje się z firmą. Do zmiany dojdzie 1 marca br.
06.02.23, 12:03
| internet » informacje
Halo Polacy. Program w nowej odsłonie debiutuje w serwisie WP Turystyka
„Halo Polacy” to program o Polakach przebywających w różnych zakątkach świata. Niedawno format zadebiutował w serwisie WP Turystyka, a w lutym rozpoczęła br. się emisja kolejnych odcinków przygotowanych w nowej oprawie.
29.11.22, 18:12
| internet » informacje
Be Healthy Magazine. Serwis WP abcZdrowie z miesięcznikiem premium
Redakcja WP abcZdrowie stworzyła nowy lifestylowy miesięcznik Premium „Be Healthy Magazine”, który jest skierowany do czytelników ceniących zdrowy styl życia. Każde kolejne wydanie poświęcone będzie innemu tematowi.
16.11.22, 16:45
| internet » informacje
Mundial 2022 w Wirtualnej Polsce
Wirtualna Polska przygotowała specjalne programy i ofertę redakcyjna na czas Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Wydarzenie będzie relacjonowane w serwisie WP SportoweFakty i w sportowej części o2.pl. Specjalny moduł pojawi się też na Stronie Głównej WP.
01.09.22, 20:15
| internet » informacje
Obgadane. Nowy format wideo w portalu O2
Portal O2 wzbogacił swoją ofertę o format wideo pt. „Obgadane”. Karolina Sobocińska będzie przeprowadzać wywiady z osobistościami świata show biznesu. Nowe odcinki emitowane są w soboty o godz. 18:00 na Stronie Głównej O2 i WP.
30.08.22, 18:08
| internet » informacje
Pytanie mamy. WP parenting z nowym cyklem
"Pytanie mamy" to cykl wideo, w którym redakcja WP parenting wraz z ekspertami odpowiada na pytania i wątpliwości czytelników dotyczące macierzyństwa. Rozmowy w formie wywiadów prowadzi Dorota Mielcarek, szefowa redakcji WP parenting.
07.06.22, 21:00
| internet » informacje
Serwis WP Kobieta rozpoczął współpracę z Joanną Przetakiewicz w ramach cyklu #Wszechmocne
Redakcja serwisu WP Kobieta przygotowała nową odsłonę cyklu #Wszechmocne w partnerstwie z Joanną Przetakiewicz, autorką książki i projektu „Pieniądze szczęście dają”. Ta akcja to początek dialogu społecznego o poczuciu bezpieczeństwa, wolności i spokoju całych rodzin.
02.03.22, 13:04
| internet » informacje
Wirtualna Polska i Fundusz Obywatelski uruchamiają Fundusz Wsparcia Uchodźców z Ukrainy w Polsce
Wirtualna Polska i Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca wspólnie uruchomiły Fundusz Wsparcia Uchodźców z Ukrainy w Polsce. Zebrane pieniądze przekażą na wsparcie inicjatyw organizacji społecznych i grup nieformalnych z całej Polski.
16.11.21, 10:19
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Wirtualna Polska podwoiła zysk w III kwartale 2021 r. Segment TV radzi sobie dużo gorzej
Wirtualna Polska Holding S.A. w III kwartale 2021 r. zanotowała prawie 55 mln zł zysku netto. Oznacza to wzrost o ponad 106 proc. w porównaniu do III kwartału ubiegłego roku. Zysk EBITDA w tym samym czasie wzrósł o ponad 50 proc., do poziomu niemal 85 mln zł.
13.10.21, 20:34
| internet » informacje
Pomyśl o sobie – sprawdź swoje zdrowie w pandemii. WP abcZdrowie przetestuje zdrowie Polaków
Wirtualna Polska wraz z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym sprawdzą zdrowie Polaków w czasie pandemii. 13 października br. w serwisie WP abcZdrowie rozpocznie się akcja „Pomyśl o sobie – sprawdź swoje zdrowie w pandemii”. Jej celem jest podniesienie świadomości i zwrócenie uwagi na stan zdrowia Polaków.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.