| internet » informacje
Zielona Szafa. Wirtualna Polska organizuje webinar o ekologicznych wyzwaniach branży modowej
Wirtualna Polska realizuje projekt „Zielona Szafa”, w ramach którego chce edukować na temat ekologicznych aspektów i wyzwań branży modowej w Polsce i na świecie. 22 czerwca br. organizuje na ten temat bezpłatny webinar.
06.04.23, 07:30
| internet » informacje
Wirtualna Polska chwali się zero emisyjnymi reklamami
Wirtualna Polska promuje kampanie reklamowe realizowane na powierzchniach portalu, które jak podkreśla firma, pozwalają reklamodawcom na obniżenie ich śladu węglowego, czyli emisji gazów cieplarnianych.
23.03.23, 19:21
| telewizja / VOD » seriale | internet » informacje
Wielka woda (Netflix) tryumfuje w plebiscycie Top Seriale Wirtualnej Polski
22 marca br., odbyła się uroczysta gala plebiscytu Top Seriale w Teatrze Capitol. Po raz pierwszy wręczono statuetki w 11 kategoriach oraz w kategorii specjalnej. Wyróżniono najlepsze seriale, aktorów oraz przedstawicieli polskich i zagranicznych platform streamingowych. Serial „Wielka woda” produkcji Netflixa zwyciężył w trzech kategoriach, a najlepszą aktorką roku została Agnieszka Żulewska, grająca w nim główną rolę.
11.02.23, 18:00
| internet » ludzie
Amelia Kordecka i Karolina Szmulewicz wracają do grupy Iberion
Rok 2023 zaczął się od kolejnych transferów w grupie Iberion. Amelia Kordecka i Karolina Szmulewicz obejmą stanowiska dyrektorskie.
27.01.23, 17:19
| internet » informacje
Z Ludzką Twarzą. Serwis WP abcZdrowie rusza z nowym cyklem
Redakcja serwisu WP abcZdrowie rozpoczęła nowy cykl reportażowym „Z Ludzką Twarzą”. W programie przedstawieni zostaną bohaterowie zmagający się z poważnymi chorobami, ludzie „niezwykle zwyczajni”, którzy nie chcą litości ani współczucia.
20.12.22, 10:45
| radio » informacje | internet » informacje
Sześć świątecznych stacji w ofercie Open FM
Platforma Open FM (Wirtualna Polska), która w połowie października br. wystartowała z nową odsłoną, przygotowała na koniec roku nowości. Wśród nich znalazły się między innymi podcasty Piotra Roguckiego i Anety Chmielińskiej, specjalne materiały od grupy reporterskiej Outriders, a także stacje świąteczne i noworoczne.
14.12.22, 18:00
| reklama & PR » ludzie
Monika Wasiak awansuje w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski
Monika Głowacka została zastępcą Agnieszki Wasiak, dyrektorki sprzedaży agencyjnej w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski.
14.12.22, 09:08
| reklama & PR » ludzie
Agnieszka Wasiak dyrektorką sprzedaży agencyjnej w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski
Agnieszka Wasiak awansowała na stanowisko dyrektorki sprzedaży agencyjnej w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski. Dotychczasowa szefowa tego obszaru, Marzena Zabielska, z końcem roku odchodzi z WP.
12.12.22, 19:10
| internet » informacje
Wirtualna Polska ma kolejną farmę fotowoltaiczną. Tym razem na Dolnym Śląsku
Wirtualna Polska inwestuje w kolejną farmę fotowoltaiczną na Dolnym Śląsku. Jej moc to 1,85 megawatów. Zielona energia pochodząca z faktycznej, własnej produkcji pokrywa już prawie 80 proc. zapotrzebowania WP na zasilanie serwerowni.
05.12.22, 13:36
| radio » informacje
WP Radio nadaje już w DAB+ w siedmiu miastach
Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.
04.12.22, 23:00
| internet » informacje
20 lat istnienia serwisu dobreprogramy.pl
Serwis dobreprogramy.pl obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji redakcja przygotowała sekcję, w której publikuje treści przenoszące użytkowników w przeszłość.
22.11.22, 16:00
| internet » informacje
Wirtualna Polska: zysk EBITDA w III kwartale 2022 r. to blisko 96 mln zł
Skorygowany zysk EBITDA Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2022 r. wyniósł prawie 96 mln zł. To oznacza wzrost o 30 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Po wzroście o ponad 20 proc. przychody spółki wyniosły 271 mln zł, a zysk netto to prawie 51 mln zł. 
07.11.22, 13:30
| internet » informacje
Wirtualna Polska kupuje Mediapop i przejmuje Jastrzabpost.pl czy Pysznosci.pl
Wirtualna Polska nabyła 100 proc. udziałów spółki Mediapop. Kwota transakcji wyniesie co najmniej 28 mln zł. Tym samym portfolio Wirtualnej Polski wzbogacą, m.in. takie serwisy jak Jastrzabpost.pl czy Pysznosci.pl.
24.10.22, 20:30
| internet » informacje | kultura » książki
Zbrodnia bez kary. Reportaże Wirtualnej Polski, Deutsche Welle i Interii wydane w formie książki przez Wydawnictwo M.
26. reportaży i wywiadów o powojennych karierach niemieckich zbrodniarzy zostało zebranych w formie książki. Publikacja „Zbrodnia bez kary” została wydana przez Wydawnictwo M.
20.10.22, 10:41
| internet » informacje
Wirtualna Polska kupiła 1,5 hektaru lasu
Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z fundacją Las na Zawsze. W tym roku spółka wzięła pod ochronę ponad 1,5 hektara dojrzałego lasu w Bochotnicy (woj. lubelskie).
17.10.22, 15:00
| internet » informacje
Wirtualna Polska kupuje udziały w Selsey. Docelowo Homebook i Selsey zostaną połączone
Wirtualna Polska nabyła ok. 44,5 proc. udziałów spółki Selsey. To jeden z ze sklepów internetowych w Polsce sprzedających produkty w kategorii „dom i ogród”. Kwota transakcji wyniosła prawie 33 mln zł.
03.10.22, 08:00
| internet » informacje
Wirtualna Polska większościowym udziałowcem Audioteki
Wirtualna Polska Media została większościowym akcjonariuszem spółki Audioteka S.A. To jeden z największych serwisów z audiobookami działający w Polsce oraz w Niemczech, Czechach i na Litwie. WP jest właścicielem ok. 60 proc. akcji, wartość transakcji wyniosła 95 mln zł.
30.09.22, 07:51
| reklama & PR » informacje
Wirtualna Polska kolejny raz pokaże zmagania siatkarek. Mistrzostwa świata w piłce siatkowej kobiet
Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Podczas trwających mistrzostw świata w siatkówce kobiet, WP SportoweFakty na bieżąco będzie przygotowywać relacje i informacje dotyczące tego wydarzenia. WP pokaże widzom także nastroje panujące w szatni.
20.09.22, 10:00
| reklama & PR » informacje
Wirtualna Polska, TIDAL i Grupa Kino Polska członkami IAA Polska
Trzy nowe organizacje dołączyły do IAA Polska. W realizację inicjatyw Stowarzyszenia w ramach kurii mediów włączają się od teraz Wirtualna Polska, TIDAL i Grupa Kino Polska. Od początku br. grono członków IAA Polska poszerzyło się o 15 nowych podmiotów.
16.09.22, 09:00
| internet » informacje
Wirtualna Polska kupuje portal Benchmark.pl
Wirtualna Polska Media S.A. nabyła 100 proc. udziałów spółki Benchmark.pl. To jeden z czołowych portali internetowych o tematyce komputerowej, nowych technologii, gier video oraz sprzętu elektronicznego. Kwota transakcji wyniosła 14,1 mln zł.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.