07.12.23, 12:50
| prasa » informacje | internet » informacje
Subskrybenci Wyborczej i Wysokich Obcasów wybiorą tematy świątecznych opowiadań m.in. Sylwii Chutnik i Adama Wajraka
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy autorki i autora, którzy napiszą opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, subskrybenci Wyborczej mogą zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach.
26.11.23, 13:18
Depresja nastolatków tematem numeru Psychologia dla rodziców. Magazyn rozpoczyna akcję Wychowywać po ludzku
W sprzedaży pojawiło się najnowsze wydanie „Psychologii dla rodziców”. To kolejny numer specjalnego wydania magazynu „Wysokie Obcasy”, który wspiera świadome rodzicielstwo.
11.09.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Dziewczyny się nie tłumaczą. Finał kampanii Wysokieobcasy.pl w stolicy
Kampania promocyjna serwisu Wysokieobcasy.pl zakończyła się  6 września br. Samochód reklamowy MobiJet przemierzał ulice Warszawy, prezentując postulaty dotyczące praw reprodukcyjnych, rodzin nieheteronormatywnych i swobody korzystania ze środków antykoncepcyjnych.
20.07.23, 13:30
| prasa » informacje
Naturalnie WODA. Projekt Wysokich Obcasów i Wyborczej
8 lipca zespół "Wyborczej" i "Wysokich Obcasów" rozpoczął akcję promującą wodę jako czynnik wpływający na zdrowie i urodę. Akcja potrwa do końca września 2023 roku.
17.04.23, 18:15
| internet » informacje
Ewa Woydyłło-Osiatyńska, Anna Cyklińska i Justyna Szyc-Nagłowska kampanii ambasadorkami serwisu i kampanii Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie od Wyborczej i Wysokich Obcasów
Serwis Wysokieobcasy.pl/zyclepiej, którego hasłem przewodnim jest „Żyć lepiej. Psychologia codziennie”, to najnowszy projekt redakcji „Wyborczej” i „Wysokich Obcasów”. Trwa kampania promocyjna serwisu prowadzona w internecie, prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej.
19.03.23, 13:52
| prasa » informacje
Uroczysta gala plebiscytu Superbohaterka Wysokich Obcasów 2022 już 20 marca
Redakcja „Wysokich Obcasów” 20 marca br. ogłosi, kto zostanie Superbohaterką 2022 roku. Finałowa gala plebiscytu odbędzie się w warszawskim Teatrze Studio. 
18.01.23, 23:02
| prasa » dodatki do gazet
Lutowe Wysokie Obcasy Extra z numerem specjalnym Psychologii dla rodziców lub Wysokie Obcasy Praca
19 stycznia br. ukażą się lutowe „Wysokie Obcasy Extra” (Agora), których tematem przewodnim będą grzeszne przyjemności. Magazyn można kupić również z numerem specjalnym „Psychologii dla rodziców” lub „Wysokich Obcasów Praca”.
18.12.22, 14:10
| prasa » informacje | internet » informacje
10 minut na miłość. Nowy podcast Wysokich Obcasów
W grudniu br. „Wysokie Obcasy” ruszyły z cyklem nowych podcastów „10 minut na miłość” poświęconym relacjom damsko-męskim. Kolejne części serii, które poprowadzi Monika Summer-Brason, będą publikowane co piątek w serwisach streamingowych, na YouTube oraz na stronie Wysokich Obcasów. Premiera pierwszego odcinka odbyła 16 grudnia br.
17.12.22, 09:16
| prasa » informacje | internet » informacje
Żyć lepiej. Psychologia codziennie. Nowy serwis Wyborczej i Wysokich Obcasów
Pod adresem wysokieobcasy.pl/zyclepiej ruszył nowy serwis „Żyć lepiej. Psychologia codziennie" przygotowany przez redakcje „Wyborczej” i „Wysokich Obcasów”.
14.12.22, 19:30
| prasa » dodatki do gazet
Styczniowe Wysokie Obcasy Extra z dodatkami do wyboru
15 grudnia br. ukażą się styczniowe „Wysokie Obcasy Extra” (Agora), których tematem przewodnim będzie odpowiedź na pytanie „Jak się dogadać?”. Bohaterką okładki będzie Whitney Houston. Nowy numer miesięcznika będzie dostępny również z dodatkiem do wyboru – podkładem, mgiełką i bazą pod makijaż.
29.11.22, 14:00
| prasa » ludzie
Monika Tutak-Goll szefową wszystkich redakcji marki Wysokie Obcasy
Redakcje “Wysokich Obcasów” – tygodnika, serwisu Wysokieobcasy.pl oraz miesięcznika “Wysokie Obcasy Extra” będą mieć nową naczelną. Od 1 grudnia br. szefową marki będzie Monika Tutak-Goll związana z redakcją pisma od 12 lat.
05.10.22, 17:04
| prasa » informacje
Leczyć raka po ludzku. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Ruszyła nowa akcja „Wyborczej” i „Wysokich Obcasów” poświęcona profilaktyce i leczeniu nowotworów najczęściej dotykających kobiety w Polsce. Celem projektu jest edukowanie oraz inspirowanie do działania jak największej liczby Polek i ich bliskich.
17.08.22, 17:15
| prasa » informacje
Weekend zniżek we wrześniowym numerze Wysokich Obcasów Extra
18 sierpnia br. ukażą się wrześniowe „Wysokie Obcasy Extra” (Agora) w którym znajdą się kupony rabatowe do ponad 2,2 tys. sklepów w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend zniżek", a w części nakładu znajdzie się również prezent w postaci podkładu naturalnego marki Soraya Plante.
05.08.22, 09:11
| prasa » informacje | internet » informacje
#Nie posiadam. Korzystam, używam, współdzielę. II edycja projektu Wysokich Obcasów i Wyborcza.biz
Ruszyła II odsłona projektu #Nie posiadam, stworzonego przez redakcje serwisów Wysokieobcasy.pl i Wyborcza.biz. W tym roku wiodącym tematem akcji, mającej na celu opisywanie oraz kształtowanie zrównoważonego podejścia do posiadania i konsumpcji, jest funkcjonowanie biznesów opartych na subskrypcji.
29.04.22, 19:32
| prasa » dodatki do gazet
Wysokie Obcasy Extra z akcją dla klimatu
Do najnowszego wydania miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” (Agora) zostały dołączone nasiona łąki kwietnej, które promują akcję specjalną „Wysokie Obcasy Extra dla klimatu”.
29.03.22, 14:50
| prasa » informacje
Maja Ostaszewska ogłoszona Superbohaterką Wysokich Obcasów 2021
„Wysokie Obcasy” po raz siódmy przyznały tytuł Superbohaterki. Decyzją kapituły plebiscytu została nią Maja Ostaszewska – aktorka i aktywistka angażująca się w pomoc m.in. na granicy polsko-białoruskiej. Uroczysta gala wręczenia statuetek plebiscytu miała miejsce 28 marca br. wieczorem w warszawskim Teatrze Studio. 
11.03.22, 12:14
| reklama & PR » informacje
Być rodzicem. Nowy podcast Wysokich Obcasów
9 marca br., o godz. 16:00 odbyła się premiera nowego cyklu podcastów, pt. „Być rodzicem”. W co drugą środę dziennikarki „Wysokich Obcasów”, Magdalena Keler i Agnieszka Urazińska będą dyskutować na temat rodzicielstwa. Zaproszeni eksperci powiedzą, jak zadbać o szczęście, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci na każdym etapie ich rozwoju.
09.03.22, 10:11
| prasa » informacje
Cześć Dziewczyny! Fundusz Wsparcia dla Kobiet i Dziewczynek z Ukrainy. Media Agory partnerami akcji
W Dzień Kobiet ruszył specjalny Fundusz Wsparcia dla Kobiet i Dziewczynek z Ukrainy pt. „Cześć Dziewczyny!”, stworzony przez Kulczyk Foundation. Partnerami medialnymi akcji zostali, m.in.: „Gazeta Wyborcza”, „Wysokie Obcasy”, Gazeta.pl, Radio TOK FM oraz Wydawnictwo Agora.  
22.02.22, 20:00
| prasa » informacje
Ruszyła VII edycja plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”
Ruszyła 7. edycja plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”. Od 19 lutego 2022 r. można głosować w plebiscycie „Wysokich Obcasów” na Superbohaterkę 2021 r.
16.12.21, 21:00
| prasa » informacje
Wysokie Obcasy Extra z Olą Żebrowską na dwóch okładkach do wyboru
Styczniowy numer „Wysokich Obcasów Extra” (1/2022, Agora) dostępny będzie z dwiema okładkami do wyboru oraz prezentem w postaci kremu do ciała marki California Mango. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.