25.06.24, 06:30
| radio » informacje
Renata Grochal, Jacek Czarnecki i Jarosław Kuźniar gospodarzami podcastu Strefa wpływów
21 czerwca br., w ofercie Polskiego Radia zadebiutował podcast polityczny „Strefa wpływów”. Renata Grochal, Jacek Czarnecki i Jarosław Kuźniar będą analizować najważniejsze wydarzenia polityczne tygodnia. 
13.06.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Aneta Sawicka przechodzi z Ringier Axel Springer Polska do Kuźniar Media
Aneta Sawicka, dotychczas związana z Ringier Axel Springer Polska, objęła nowe stanowisko w Kuźniar Media. W roli Content Strategy & Business Growth Managerki będzie odpowiedzialna za rozwój strategii treści oraz wzrost biznesowy firmy.
31.05.24, 06:30
| radio » informacje
Jarosław Kuźniar gospodarzem piątkowego Zapraszamy do Trójki. Nowości w Programie Trzecim
Jarosław Kuźniar będzie gospodarzem piątkowych wydań „Zapraszamy do Trójki”. W ofercie Trójki pojawi się także „Radio Unsound” oraz „Wielka Dziesiątka”.
19.02.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Benefit Systems z nową identyfikacją graficzną i cyklem wideocastów prowadzonych przez Jarosława Kuźniara
Benefit Systems – twórca programu MultiSport – odświeżył identyfikacją wizualną i strategią produktową. W ramach specjalnej serii podcastów, prowadzący - Jarosław Kuźniar w towarzystwie ekspertów, poruszają temat wellbeingu, motywacji i nowoczesnych technologii wspierających pracowników i pracodawców.
13.02.24, 11:58
| reklama & PR » informacje
#MasztojakwŻabce. Jarosław Kuźniar poprowadzi cykl podcastów z Ambasadorami Franczyzy
Żabka wystartowała z projektem „Ambasador Franczyzy”. Do grona osób, które dbają o swój rozwój i chcą z innymi dzielić się wiedzą, jak prowadzić własny biznes, powołanych zostało 50 franczyzobiorców. Część z ambasadorów uczestniczy w cyklu podcastów, których gospodarzem jest Jarosław Kuźniar.
20.07.23, 10:14
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Posłuchaj Jazgotu, by uniknąć oszustwa. Kryminalny serial audio mBanku i Voice House
mBank zaprasza na „Jazgot” – kryminalny serial audio, który obnaża metody działania oszustów. Scenariusz serii napisał Łukasz Orbitowski, a jej narratorem jest Jarosław Kuźniar. To wspólne przedsięwzięcie mBanku i Voice House.
23.11.20, 10:00
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska strawią na podcasty premium
Ringier Axel Springer Polska rozpoczyna emisję podcastów premium. W ofercie programowej audio w listopadzie br. zadebiutuje, m.in. podcast Jarosława Kuźniara „Męski punkt widzenia”, „Zdrowy sukces” Anny Lewandowskiej, a także podcast „Forbes Women” Aleksandry Karasińskiej.
05.10.20, 08:00
| internet » informacje
Nowości w jesiennej ramówce Onetu
Jesienna oferta programowa audio i wideo Onetu to łącznie kilkanaście nowości programowych, w tym m. in. podcasty Jarosława Kuźniara, Anny Lewandowskiej i Odety Moro oraz Tomasza Sekielskiego, nowa odsłona specjalna Onet Rano oraz kontynuacje programów z pasma publicystycznego i magazynowego.
23.06.20, 11:33
| internet » informacje
Jarosław Kuźniar odchodzi z Onet Rano
Z końcem czerwca br., Jarosław Kuźniar, współtwórca i prowadzący Onet Rano zakończy współpracę z Onetem. Wśród jego najbliższych planów zawodowych są niezależne projekty związane, m.in. z branżą mediów.
26.11.19, 10:00
| reklama & PR » informacje
Cielecka, Musiał i Kuźniar na opakowaniach CHIVAS Regal. Whisky z kampanią promocyjną w sieciach handlowych
Marka szkockiej whisky CHIVAS Regal z portfolio Wyborowa Pernod Ricard rozpoczęła kampanię promocyjną w największych sieciach handlowych w Polsce. 
21.03.19, 10:00
| radio » informacje | internet » informacje
Onet zaprezentował wiosenną ramówkę. Pojawi się również oferta audio
Onet zaprezentował wiosenną ramówkę. Oprócz licznych kontynuacji, Onet ogłosił wejście w nowy segment i jako pierwsze medium w Polsce prezentuje ramówkę audio w Internecie, a w niej 10 autorskich podcastów.
16.03.15, 14:11
| prasa » informacje
Ruszyła pierwsza wyprawa z butikowym biurem podróży Jarosława Kuźniara
Dziesięć osób pod przewodnictwem Jarosława Kuźniara wyruszyło dziś na Syberię. To pierwsza wyprawa, którą dziennikarz zorganizował ze swoim butikowym biurem podróży. Relację live z tej eskapady można śledzić w jego serwisie podróżniczym goforworld.com, a także w kanałach społecznościowych.
28.01.15, 11:35
| telewizja / VOD » informacje
Jarosław Kuźniar otwiera butikowe biuro podróży
Rusza nowa odsłona goforworld.com – serwisu stworzonego przez Jarosława Kuźniara, który chce w ten sposób łączyć swoje dwie pasje: dziennikarstwo i podróże. Jednocześnie dziennikarz wkracza na rynek polskich start-upów i uruchamia biuro organizujące wyprawy typu background tours.
24.05.14, 13:31
| telewizja / VOD » informacje
Wybory Europy. Wieczór wyborczy TVN24 i TVN24 Biznes i Świat
25 maja br. Polacy wybiorą przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego, a na Ukrainie odbędą się wybory prezydenckie. Stacje TVN24 i TVN24 Biznes i Świat oraz dziennikarze „Faktów TVN” będą śledzić przebieg wyborów w Polsce i u sąsiadów oraz na bieżąco komentować ich wyniki w ramach specjalnego bloku programów o wspólnym tytule „Wybory Europy”.
25.01.12, 16:40
| telewizja / VOD |
PanMedia Western: Najbardziej dochodowi dziennikarze w 2011 roku
Czołowi dziennikarze telewizyjni zaczynają przynosić telewizyjnym stacjom dochody reklamowe porównywalne z gwiazdami show businessu. Którzy prowadzący telewizyjne programy publicystyczne zarobili w 2011 roku najwięcej dla swoich stacji?
31.08.11, 21:12
| telewizja / VOD » badania rynku
PanMedia Western: TOP 10 gwiazd publicystyki i informacji
Czołowi dziennikarze telewizyjni zaczynają przynosić telewizyjnym stacjom dochody reklamowe porównywalne z gwiazdami show businessu. Dom mediowy PanMedia Western przeanalizował przychody reklamowe telewizji pod kątem najbardziej „dochodowych“ dziennikarzy i publicystów.  
15.12.10, 18:21
| prasa |
Artur Domosławski Dziennikarzem Roku 2010
Artur Domosławski ("Gazeta Wyborcza"), autor kontrowersyjnej biografii Ryszarda Kapuścińskiego został Dziennikarzem Roku 2010.
28.10.10, 20:39
| prasa |
Nowa formuła plebiscytu Róże Gali
Tegoroczna edycja konkursu kładzie nacisk przede wszystkim na warstwę merytoryczną zgłoszonych nominacji, pragnąc uhonorować wyróżniające się osobistości polskiego życia kulturalnego. 
26.04.10, 20:45
| prasa |
Nowy termin Gali Kobieta Roku Glamour 2009
18 maja 2010 r. odbędzie się uroczystość wręczenia statuetek Kobieta Roku Glamour 2009. 
03.12.09, 21:21
POPloty
POploty (4.12.2009). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: Hance Lis; periodyku dotyczącym przeszłości Aleksandra Kwaśniewskiego oraz o reklamie pewnej szkoły jazdy...
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.