17.03.23, 14:14
Kim jest troll internetowy i w jaki sposób działa?
Internet jest miejscem, w którym można promować własną firmę, dyskutować z innymi użytkownikami, prowadzić hobbystycznie kanały społecznościowe. Warto jednak wspomnieć, że pośród entuzjastycznych lub obiektywnie oceniających komentarzy często pojawia się zjawisko trollingu internetowego.
13.01.23, 20:30
| reklama & PR » informacje
68 milionów złotych dla twórców internetowych. LTTM podsumowuje 2022 rok
Multiplatformowość, profesjonalizacja krótkich form wideo i wzrost zarobków twórców internetowych - tak grupa LTTM (LifeTube, Gameset) podsumowuje 2022 rok. W minionym roku grupa wypłaciła współpracującym twórcom prawie 70 mln zł, czyli o 5 mln zł więcej niż rok wcześniej.
10.04.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
ALDI uruchamia nowe profile w mediach społecznościowych dedykowane potencjalnym pracownikom
Na początku marca br. ALDI uruchomiła swój facebookowy i instagramowy profil. Sieć chce być tam, gdzie jej pracownicy i kandydaci, by w ten sposób odpowiadać na ich potrzeby i wchodzić z nimi w dialog. Poprzez nowe profile ALDI liczy na dotarcie do młodszych użytkowników oraz kandydatów zainteresowanych zatrudnieniem w magazynie i w sklepach.
19.12.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Premiera kampanii #KuratorSztuki z Magdaleną Boczarską, ambasadorką marki Acer linii Swift
W najnowszej kampanii ambasadorka marki Acer Magdalena Boczarska przedstawia najnowszego Swift 3 z Intel Evo i Windows 11. W nowej odsłonie kampanii towarzyszy jej aktor – Adam Woronowicz. 
18.09.20, 06:00
Narzędzia do zarządzania komunikacją w socialach
Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn… Jeśli chodzi o media społecznościowe, dzisiaj wszędzie warto być obecnym, wszędzie też warto być aktywnym. Efektywnego social media marketingu nie da się jednak obecnie prowadzić bez odpowiednich narzędzi.
05.07.16, 11:00
| reklama & PR » artykuły
Magdalena Subdys: Jak wykorzystać media społecznościowe w restauracji, żeby zdobyć nowych klientów i zwiększyć obroty?
Polskie restauracje zaczęły przeznaczać większe środki na działania marketingowe i budowanie lojalności swoich klientów. Jak to robią?
28.06.16, 12:00
| prasa » informacje
Raport Millward Brown: spada zaufanie do mediów
Największym zaufaniem wśród mediów cieszy się radio, redakcje w Polsce zajmują się przede wszystkim kształtowaniem opinii i wpływaniem na społeczeństwo a nie informowaniem, przy czym internet stał się głównym źródłem informacji, z którego korzystają dziennikarze – takie wnioski płyną z najnowszych badań Millward Brown.
10.04.16, 11:00
| internet » informacje
Polski portal Finspi.com przyciągnął milion użytkowników
Finspi.com to polska sieć społecznościowa nowej generacji, która w rekordowym tempie podbija Indonezję. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca do nowego serwisu dołączyło ponad 500 tysięcy użytkowników z całego świata.
18.02.16, 15:00
| internet » badania rynku
30 proc. Polek uważa, że poświęca zbyt dużo czasu mediom społecznościowym
Polki coraz chętniej korzystają z popularnych serwisów społecznościowych, jak Facebook czy Instagram, oraz powoli oswajają się z nowymi na naszym rynku platformami, jak Snapchat czy WhatsApp. 
02.09.14, 14:58
| internet » informacje
Donald Tusk w centrum zainteresowania. Weekendowe trzęsienie w social media
Wybór Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej wywołał olbrzymie zainteresowanie, także wśród tych, którzy na co dzień stronią od polityki.
24.05.13, 11:01
| internet » informacje
Jak bardzo obnażamy się na Facebooku?
W mediach społecznościowych zdradzamy coraz więcej osobistych szczegółów na temat naszego życia prywatnego. Zespół Wisetrends postanowił sprawdzić, jakie intymne i pikantne szczegóły można znaleźć o Polakach na Facebooku. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.