10.05.24, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Isobel Yeung dołącza do CNN
Isobel Yeung zajęła stanowisko korespondentki międzynarodowej w biurze sieci CNN w Londynie. Znana ze swoich śledztw i przełomowych reportaży ze stref konfliktów na całym świecie, Yeung będzie relacjonować najważniejsze wydarzenia dla telewizyjnych i cyfrowych platform CNN.
11.03.24, 19:13
| telewizja / VOD » informacje
#MyFreedomDay z CNN. Ósma edycja akcji
14 marca to Dzień Wolności #MyFreedomDay organizowany przez CNN. Po raz ósmy uczniowie z ponad 100 krajów będą podnosić świadomość na temat współczesnego niewolnictwa, zwracając uwagę na przymusową pracę nieletnich i ponad 3 mln dzieci zmuszanych do wykonywania pracy, którą nawet większość dorosłych zniosłaby z trudem.
16.04.23, 06:00
| telewizja / VOD » seriale
The Whole Story with Anderson Cooper. Premiera nowego programu CNN
CNN zapowiada nowy cykl „The Whole Story with Anderson Cooper”, który będzie nadawany w niedzielnym prime time. Pierwszy odcinek obejmie emisję godzinnego reportażu Nicka Patona Walsha, głównego korespondenta ds. bezpieczeństwa międzynarodowego, który towarzyszy grupie migrantów podczas ich ciężkiej wędrówki przez Amerykę Środkową i Południową.
16.03.23, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Jacek Jarocki bohaterem pierwszego odcinka program Global Connections w CNN
W nowym programie „Global Connections” stacja CNN bada, jak wizjonerzy, przedsiębiorcy i firmy wykorzystują postęp w technologii i logistyce, by na nowo zdefiniować swoje możliwości i usprawnić prowadzenie biznesu.
12.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
#MyFreedomDay 2023. CNN w walce ze współczesnym niewolnictwem
Po raz siódmy powraca #MyFreedomDay – jednodniowa akcja CNN w mediach społecznościowych, która ma na celu podniesienie świadomości na temat współczesnego niewolnictwa. Głównym motywem tegorocznej edycji jest hasło „Know the signs”.
14.12.22, 12:11
| telewizja / VOD » informacje
The Next Frontier. Nowy program w CNN
CNN ruszyło z nowym sześcioodcinkowym programem „The Next Frontier”, który przygląda się możliwościom życia w kolejnych dekadach oraz obecnym wyobrażeniom miast przyszłości.
31.10.22, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
CNN Newsroom z Maxem Fosterem i Biancą Nobilo w ramówce CNN
1 listopada br. na antenach CNN International i CNN/US zadebiutuje program „CNN Newsroom z Maxem Fosterem i Biancą Nobilo”, który będzie nadawany z londyńskiego studia codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 (czasu środkowoeuropejskiego).
24.10.22, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
Call to Earth Day. Tegoroczna akcja CNN poświęcona ochronie mórz i oceanów
3 listopada br. odbędzie się druga edycja akcji Call to Earth Day organizowanej przez CNN. W tym roku stacja podejmie temat ochrony mórz i oceanów.
06.07.22, 12:25
| telewizja / VOD » informacje
Nowe kanały na żądanie w Playerze
1 lipca br. oferta TV w Playerze powiększyła się o siedem nowych kanałów: CNN, Warner TV, Boomerang, Cartoon Network oraz trzy kanały filmowo-serialowe: Cinemax, Cinemax 2 i Romance TV.
02.07.22, 11:37
| telewizja / VOD » informacje
Isa Soares Tonight w ramówce CNN International
W CNN International pojawi się nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona Emmy dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji 4 lipca br. i będzie nadawany w regionie EMEA na żywo z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET.
18.06.22, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
Koncert z okazji święta Juneteenth na wyłączność w CNN
CNN wyemituje pierwsze obchody Juneteenth, od momentu kiedy stało się ono świętem federalnym w Stanach Zjednoczonych. Koncert „Juneteenth: A Global Celebration for Freedom” będzie transmitowany na całym świecie wyłącznie na platformach CNN w nocy z niedzieli 19 czerwca na poniedziałek 20 czerwca, o godz. 2:00.
07.06.22, 10:07
| telewizja / VOD » informacje
WP Pilot wprowadza pakiet NEWS
WP Pilot rozszerza swoją ofertę. Platforma telewizji online wprowadziła pakiet NEWS, w którym znajdują się najważniejsze polskie oraz zagraniczne kanały informacyjne.
20.05.21, 12:03
| telewizja / VOD » informacje
CNN International zwiększy zasięg treści biznesowych
CNN International wraz z rozwojem „CNN Marketplace” zapowiada nowe programy i treści, które będą emitowane w telewizji i udostępniane na platformach cyfrowych stacji. Będą one dotyczyć prowadzenia biznesów w Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie w nowej, ukształtowanej przez pandemię rzeczywistości.
03.11.20, 11:09
| telewizja / VOD » informacje
Wieczór wyborczy w CNN dostępny dla wszystkich widzów w Polsce
3 listopada br., stacja CNN na swoich kanałach poprowadzi obszerną relację z wyborów na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Główny program „Election Night in America” na kanałach stacji rozpocznie się o godz. 16.00 czasu lokalnego (22.00 CET) i będzie dostępny na żywo dla wszystkich widzów w Polsce, m.in. poprzez serwisy internetowe oraz aplikacje mobilne.
26.10.20, 17:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
CNN i Hyundai Motor Company wspólnie badają innowacje w transporcie i mobilności
CNN International Commercial oraz Hyundai Motor Company nawiązały globalną współpracę i uruchomiły wieloplatformową kampanię badającą innowacyjne rozwiązania w transporcie oraz mobilności, a także ich wpływ na nasze życie w przyszłości.
15.10.20, 20:43
| telewizja / VOD » informacje
Saved by the Future. Nowa seria CNN z autorytetami ze świata nauki i technologii
CNN International w najbliższy weekend wystartuje z nowym, trzyodcinkowym programem „Saved by the Future”.
19.06.20, 15:28
| telewizja / VOD » informacje
40. urodziny CNN – pierwszej całodobowej telewizji informacyjnej na świecie
40 lat temu, 1 czerwca 1980 r. ruszył pierwszy na świecie całodobowy kanał informacyjny – Cable News Network (CNN) założony przez Teda Turnera. Tego dnia, o godz. 17.00 prezenterzy David Walker i Lois Hart przedstawili widzom pierwsze wiadomości, rozpoczynając tym samym nową erę w historii telewizji.
28.05.20, 20:20
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Travel Tomorrow. Wspólna kampania Światowej Organizacji Turystyki i CNN
CNN International Commercial rozpoczyna kampanię przygotowaną dla swojego wieloletniego partnera – Światowej Organizacji Turystyki. Głównym przesłaniem projektu „Travel Tomorrow” ma być inspirowanie ludzi do marzeń o przyszłych destynacjach i „podróży jutra” w czasach, gdy będzie to już bezpieczne.
12.05.20, 14:48
| telewizja / VOD » ludzie
Rani Raad globalnym prezesem CNN Commercial
Rani Raad awansował na globalne stanowisko prezesa CNN Commercial i będzie odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz poprawienie jakości współpracy komercyjnej z partnerami na całym świecie.
05.05.20, 19:00
| telewizja / VOD » informacje
CNN Prima NEWS już nadaje w Czechach
3 maja br., na czeskim rynku TV ruszył lokalny kanał CNN – CNN Prima NEWS. Nowa stacja informacyjna przez siedem dni w tygodniu ma dostarczać widzom przegląd najważniejszych wydarzeń z Czech i ze świata.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.