16.04.23, 06:00
| telewizja / VOD » seriale
The Whole Story with Anderson Cooper. Premiera nowego programu CNN
CNN zapowiada nowy cykl „The Whole Story with Anderson Cooper”, który będzie nadawany w niedzielnym prime time. Pierwszy odcinek obejmie emisję godzinnego reportażu Nicka Patona Walsha, głównego korespondenta ds. bezpieczeństwa międzynarodowego, który towarzyszy grupie migrantów podczas ich ciężkiej wędrówki przez Amerykę Środkową i Południową.
16.03.23, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Jacek Jarocki bohaterem pierwszego odcinka program Global Connections w CNN
W nowym programie „Global Connections” stacja CNN bada, jak wizjonerzy, przedsiębiorcy i firmy wykorzystują postęp w technologii i logistyce, by na nowo zdefiniować swoje możliwości i usprawnić prowadzenie biznesu.
12.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
#MyFreedomDay 2023. CNN w walce ze współczesnym niewolnictwem
Po raz siódmy powraca #MyFreedomDay – jednodniowa akcja CNN w mediach społecznościowych, która ma na celu podniesienie świadomości na temat współczesnego niewolnictwa. Głównym motywem tegorocznej edycji jest hasło „Know the signs”.
14.12.22, 12:11
| telewizja / VOD » informacje
The Next Frontier. Nowy program w CNN
CNN ruszyło z nowym sześcioodcinkowym programem „The Next Frontier”, który przygląda się możliwościom życia w kolejnych dekadach oraz obecnym wyobrażeniom miast przyszłości.
31.10.22, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
CNN Newsroom z Maxem Fosterem i Biancą Nobilo w ramówce CNN
1 listopada br. na antenach CNN International i CNN/US zadebiutuje program „CNN Newsroom z Maxem Fosterem i Biancą Nobilo”, który będzie nadawany z londyńskiego studia codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 (czasu środkowoeuropejskiego).
24.10.22, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
Call to Earth Day. Tegoroczna akcja CNN poświęcona ochronie mórz i oceanów
3 listopada br. odbędzie się druga edycja akcji Call to Earth Day organizowanej przez CNN. W tym roku stacja podejmie temat ochrony mórz i oceanów.
06.07.22, 12:25
| telewizja / VOD » informacje
Nowe kanały na żądanie w Playerze
1 lipca br. oferta TV w Playerze powiększyła się o siedem nowych kanałów: CNN, Warner TV, Boomerang, Cartoon Network oraz trzy kanały filmowo-serialowe: Cinemax, Cinemax 2 i Romance TV.
02.07.22, 11:37
| telewizja / VOD » informacje
Isa Soares Tonight w ramówce CNN International
W CNN International pojawi się nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona Emmy dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji 4 lipca br. i będzie nadawany w regionie EMEA na żywo z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET.
18.06.22, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
Koncert z okazji święta Juneteenth na wyłączność w CNN
CNN wyemituje pierwsze obchody Juneteenth, od momentu kiedy stało się ono świętem federalnym w Stanach Zjednoczonych. Koncert „Juneteenth: A Global Celebration for Freedom” będzie transmitowany na całym świecie wyłącznie na platformach CNN w nocy z niedzieli 19 czerwca na poniedziałek 20 czerwca, o godz. 2:00.
07.06.22, 10:07
| telewizja / VOD » informacje
WP Pilot wprowadza pakiet NEWS
WP Pilot rozszerza swoją ofertę. Platforma telewizji online wprowadziła pakiet NEWS, w którym znajdują się najważniejsze polskie oraz zagraniczne kanały informacyjne.
20.05.21, 12:03
| telewizja / VOD » informacje
CNN International zwiększy zasięg treści biznesowych
CNN International wraz z rozwojem „CNN Marketplace” zapowiada nowe programy i treści, które będą emitowane w telewizji i udostępniane na platformach cyfrowych stacji. Będą one dotyczyć prowadzenia biznesów w Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie w nowej, ukształtowanej przez pandemię rzeczywistości.
03.11.20, 11:09
| telewizja / VOD » informacje
Wieczór wyborczy w CNN dostępny dla wszystkich widzów w Polsce
3 listopada br., stacja CNN na swoich kanałach poprowadzi obszerną relację z wyborów na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Główny program „Election Night in America” na kanałach stacji rozpocznie się o godz. 16.00 czasu lokalnego (22.00 CET) i będzie dostępny na żywo dla wszystkich widzów w Polsce, m.in. poprzez serwisy internetowe oraz aplikacje mobilne.
26.10.20, 17:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
CNN i Hyundai Motor Company wspólnie badają innowacje w transporcie i mobilności
CNN International Commercial oraz Hyundai Motor Company nawiązały globalną współpracę i uruchomiły wieloplatformową kampanię badającą innowacyjne rozwiązania w transporcie oraz mobilności, a także ich wpływ na nasze życie w przyszłości.
15.10.20, 20:43
| telewizja / VOD » informacje
Saved by the Future. Nowa seria CNN z autorytetami ze świata nauki i technologii
CNN International w najbliższy weekend wystartuje z nowym, trzyodcinkowym programem „Saved by the Future”.
19.06.20, 15:28
| telewizja / VOD » informacje
40. urodziny CNN – pierwszej całodobowej telewizji informacyjnej na świecie
40 lat temu, 1 czerwca 1980 r. ruszył pierwszy na świecie całodobowy kanał informacyjny – Cable News Network (CNN) założony przez Teda Turnera. Tego dnia, o godz. 17.00 prezenterzy David Walker i Lois Hart przedstawili widzom pierwsze wiadomości, rozpoczynając tym samym nową erę w historii telewizji.
28.05.20, 20:20
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Travel Tomorrow. Wspólna kampania Światowej Organizacji Turystyki i CNN
CNN International Commercial rozpoczyna kampanię przygotowaną dla swojego wieloletniego partnera – Światowej Organizacji Turystyki. Głównym przesłaniem projektu „Travel Tomorrow” ma być inspirowanie ludzi do marzeń o przyszłych destynacjach i „podróży jutra” w czasach, gdy będzie to już bezpieczne.
12.05.20, 14:48
| telewizja / VOD » ludzie
Rani Raad globalnym prezesem CNN Commercial
Rani Raad awansował na globalne stanowisko prezesa CNN Commercial i będzie odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz poprawienie jakości współpracy komercyjnej z partnerami na całym świecie.
05.05.20, 19:00
| telewizja / VOD » informacje
CNN Prima NEWS już nadaje w Czechach
3 maja br., na czeskim rynku TV ruszył lokalny kanał CNN – CNN Prima NEWS. Nowa stacja informacyjna przez siedem dni w tygodniu ma dostarczać widzom przegląd najważniejszych wydarzeń z Czech i ze świata.
01.04.20, 11:44
| telewizja / VOD » informacje
The Art of Leadership. BMW I CNN przygotują serię o wybitnych twórcach
BMW Group i CNN International Commercial wspólnie przygotują serię dokumentalną przedstawiającą historie i działalność jednych z najbardziej wybitnych twórców, artystów i liderów naszych czasów. 
16.02.20, 22:17
| telewizja / VOD » ludzie
Cathy Ibal awansuje w CNN International Commercial
Cathy Ibal z CNN International Commercial objęła stanowisko Senior Vice President na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki i będzie odpowiedzialna za komercyjną współpracę stacji z kluczowymi partnerami. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.