| reklama & PR » informacje
Latem dowozimy też w plener. Wakacyjna kampania Jush
Ruszyła letnia kampania Jush. Za kreację odpowiada agencja PZL. Kampania obejmuje nośniki OOH takie jak citylight i Veturilo. Przygotowany kontent został także użyty w przeformatowaniach do kanałów digital.
13.11.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Niech nas dobra sieć łączy. Świąteczna kampania wizerunkowa T-Mobile
Dobra rozmowa jest najlepszym prezentem na święta - takie przesłanie towarzyszy tegorocznej, świątecznej kampanii wizerunkowej T-Mobile.
29.10.23, 13:33
| reklama & PR » informacje
Wojtek Baranowski w piosence Wróć promuje usługę Alior Pay Alior Banku
Trwa kampania marketingowa 360o promująca usługę Alior Pay. Alior Bank zaprosił do współpracy Wojtka Baranowskiego i producenta Łukasza Dowgiałło (Luxona) oraz influencerów. W ramach kampanii powstała piosenka „Wróć” oraz teledysk do niej.
11.09.23, 11:16
| reklama & PR » informacje
Alior Bank rusza z kampanią refinansowania kredytów dla mikrofirm
Alior Bank ruszył z kampanią promującą refinansowanie kredytów firmowych zaciągniętych w innych bankach. Akcja skierowana jest do firm z przychodami do 5 mln zł za ostatni rok obrachunkowy. Promocja trwa do końca grudnia 2023 r.
28.06.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Kampania 0.0 Przeciwwskazań. Kompania Piwowarska wykorzystuje anamorficzną animację 3D na ekranach LED
Reklama piwa bezalkoholowego zyskała nowy wymiar dzięki trójwymiarowej animacji wyświetlanej w samym centrum Warszawy. Kompania Piwowarska postawiła na anamorficzną animację 3D na ekranach LED.
24.06.23, 09:34
| reklama & PR » informacje
Z zasięgiem T-Mobile nigdy nie jesteś w lesie. Kampania T-Mobile
W najnowszej kampanii, promującej ofertę na kartę, T-Mobile udowadnia, że wybierając usługi doskonałej jakości, nawet z dala od cywilizacji, można korzystać z dobrodziejstw technologii i internetu z ekstra gigabajtami.
16.05.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Piankowe, sprężynowe czy z kokosem? O materacach w reklamie Salonów Agata
W kampanii Salonów Agata ambasadorzy marki prezentują ofertę materacy. Różne rodzaje wypełnienia, rozmiary oraz pokrowce sprawia, że także w zakresie wyposażenia sypialni, każdy klient znajdzie coś dla siebie.
13.04.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Ruszyła pierwsza kampania jogurtu ZOTT Finezja
10 kwietnia br. ruszyła pierwsza kampania przygotowana przez agencję PZL dla Zott Polska. Jest to jednocześnie pierwsza kampania promująca nowy produkt, który trafił kilka miesięcy temu do sprzedaży - jogurt kremowy Zott Finezja.
11.04.23, 10:43
Żubr przegania żywiec. Kampania marki Żubr
Żubr Kompanii Piwowarskiej w kampanii otwierającej piwny sezon, podkreśla jego opiekuńczy charakter, zgodny z naturą Króla Puszczy. Tym samym, odwołuje się do swojego podstawowego archetypu korzystając z humoru i dystansu do siebie oraz otoczenia.
10.02.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Agencja PZL przygotowała kolejną kampanię dla Żabka Jush
Nowa kampania Żabka Jush wystartowała 1 lutego br. i przeznaczona jest w całości do emisji w kanałach digital. Za kreację odpowiada agencja PZL.
17.01.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Dwa Szybkie Żubry. 12 mln piw do wygrania w VIII edycji loterii
18 stycznia br. ruszy flagowa aktywacja marki Żubr Kompanii Piwowarskiej – „Dwa Szybkie Żubry”. Promocja pod hasłem „Dwa Szybkie Żubry wymiatają” potrwa do 31 lipca br.
08.12.22, 09:26
T-Mobile agencją wybiera w przetargu PZL
Od początku grudnia br. za opracowanie i realizację komunikacji dla wszystkich marek T-Mobile Polska będzie odpowiadała agencja PZL. Do zadań nowego partnera będzie należało, m.in. stworzenie strategii komunikacji T-Mobile, adaptacje globalnych działań marki, działania ATL i wydarzenia specjalne.
19.10.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
PZL realizuje kolejną kampanię dla Żabka Jush!
Ruszyła nowa kampania marki Żabka Jush. Za jej kreację odpowiada agencja PZL. Kampania w całości przeznaczona jest do emisji w kanałach digital.
22.08.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Tomasz Pągowski w kampanii Salonów Agata
Wystartowała nowa kampania Salonów Agata. To kolejna już odsłona formatu reklamowego marki, tym razem przebiegająca pod odświeżoną big idea: „W Salonach Agata dla każdego coś: polecają projektanci”, w którym głównymi bohaterkami są ponownie synowa i teściowa - czyli Małgorzata Socha i Ewa Kasprzyk.
06.07.22, 17:00
| reklama & PR » informacje
Lirene powraca do współpracy z PZL
Agencja PZL rozpoczyna współpracę z marką Lirene, należącą do polskiego producenta kosmetyków firmy Dr Irena Eris.
18.05.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
PZL ponownie dla UNIQA. Tym razem spot nawiązuje do filmu Chłopaki nie płaczą
W nowej kampanii reklamowej firmy ubezpieczeniowej UNIQA promowane są ubezpieczenia OC. Za kreację spotu odpowiada agencja PZL.
19.04.22, 20:30
| reklama & PR » informacje
Rata stała jak skała. Alior Bank startuje z kampanią Pożyczki z gwarancją
Celem najnowszej kampanii Alior Bank prowadzonej pod hasłem „Rata stała jak skała”, jest pokazanie, że jego klienci mogą cieszyć się stabilizacją i realizować swoje plany dzięki Pożyczce z gwarancją, czyli ze stałymi ratami. 
21.08.21, 10:15
| reklama & PR » informacje
Czas na studia, czas na pracę, czas na życie. Wyższe Szkoły Bankowe ruszają z kampanią
Ruszyła kampania reklamowa Wyższych Szkół Bankowych, która jest efektem wygranego przez agencję reklamową PZL przetargu na nową odsłonę komunikacji oferty edukacyjnej WSB.
17.08.21, 14:00
| reklama & PR » informacje
PZL pracuje dla Eobuwie.pl
Pod hasłem „Twoje buty mówią o Tobie”, 17 sierpnia br. ruszyła kampania reklamowa przygotowana przez PZL na zlecenie eobuwie.pl.
12.08.21, 19:05
| reklama & PR » informacje
Salony Agata kontynuują kampanię TV z Małgorzatą Sochą i Ewą Kasprzyk
Ruszyła emisja kolejnych spotów Salonów Agata, które prezentują dalsze perypetie Synowej i Teściowej, w których role wcielają się ambasadorki marki – Małgorzata Socha i Ewa Kasprzyk. Tym razem marka prezentuje asortyment mebli i akcesoriów do pokoju dziecka i nastolatka.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.