17.05.23, 22:00
| biznes i technologie » informacje
Umowa kredytowa Grupy Polsat Plus z konsorcjum instytucji finansowych
Grupa Polsat Plus zawarła z konsorcjum polskich i zagranicznych instytucji finansowych umowy kredytów, które zostaną przeznaczone na projekty inwestycyjne, spłatę całości zadłużenia z poprzednich kredytów oraz finansowanie ogólnych potrzeb korporacyjnych.
21.12.22, 10:45
| biznes i technologie » informacje
Spółka Bron.pl pozyskała milion zł z publicznej oferty akcji
Bron.pl S.A. zakończyła z sukcesem publiczną ofertę akcji, uzyskując ponad 1 mln PLN. Zebrane środki mają zostać przeznaczone na rozszerzenie oferty produktowej oraz rozwój sklepu internetowego.
06.12.19, 20:22
W co inwestować?
Wina, whisky, apartamenty w miejscowościach wczasowych, mieszkania na wynajem, złoto. Lista pomysłów inwestycyjnych jest niewyobrażalnie długa, a obietnica zysków robi wrażenie. Tyle, że najczęściej na wrażeniu się kończy. A potem są łzy i poczucie wstydu.
18.10.19, 09:40
Dlaczego warto inwestować w markowe zegarki?
Zegarek to przedmiot, który poza funkcją użytkową pełni także wiele innych.. Podpowiadamy, dlaczego warto zainwestować w ten markowy.
29.08.19, 12:43
Sztabki złota - co warto wiedzieć?
W czasach, kiedy rynki światowe gospodarki stają się coraz mniej pewne, waluta papierowa traci na wartości, a notowania giełdowe coraz cięższe do oszacowania.
31.07.19, 00:07
Dlaczego warto zainwestować w kurs angielskiego dla firm?
W XXI wieku język angielski jest tym, czym była łacina w średniowieczu i francuski w czasach nowożytnych - językiem międzynarodowym. Dlatego nieznajomość tego języka może naprawdę utrudniać życie, nie tylko osobiste, lecz również zawodowe. Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno! 
21.05.19, 08:59
| biznes i technologie » informacje
Wystawa obrazów inspiracją do inwestowania w sztukę
Często wystawy obrazów są pierwszym miejscem, w którym obcujemy ze sztuką, nie mając jeszcze zamiaru jej kupowania. Inwestowanie w dzieła malarskie, choć coraz popularniejsze, nie jest jednak tak oczywiste. Wystawy obrazów uwrażliwiają nas na piękno i estetykę, które mogą w efekcie znaleźć swój wyraz w zakupie, a ten stać się inwestycją na lata.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy