19.02.24, 16:46
| internet » informacje
Ryzykanci. Zygmunt Chajzer poprowadzi nowy format rozrywkowy Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl uruchamia nowy format rozrywkowy „Ryzykanci”, który zadebiutuje w piątek, 23 lutego br. Program powstał z myślą o mężczyznach i będzie skierowany właśnie do nich. Show poprowadzi legenda polskiej telewizji – Zygmunt Chajzer.
06.10.22, 06:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Zygmunt Chajzer poprowadzi Opera GX HOT TAB HERO
6 października br. ruszy nowy gamingowy show: Opera GX HOT TAB HERO – pojedynek, który wyjaśni, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Do gry dołączą youtuberzy i streamerzy. Show produkuje The Story Lab (dentsu Polska), a jego gospodarzem będzie Zygmunt Chajzer.
29.09.22, 17:00
| radio » informacje
Pora na Pogodnego Seniora. Marsz pod patronatem Radia Pogoda w Warszawie
Po trzech latach przerwy powracają Warszawskie Dni Seniora. Najważniejszym wydarzeniem tegorocznych obchodów będzie przemarsz z Placu Defilad na Plac Żelaznej Bramy pod hasłem „Pora na Pogodnego Seniora”. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja im. Józefa Fettera Pora na Seniora, a jego patronem medialnym - Radio Pogoda (Agora).
12.04.22, 19:00
| radio » informacje
Pora na Radio Pogoda. Stacja wystartowała z cyklem spotkań ze słuchaczami w Klubokawiarni Pora na Seniora
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, Radio Pogoda zorganizowało pierwsze wydarzenie z cyklu "Pora na Radio Pogoda". Odbyło się ono w warszawskiej klubokawiarni, należącej do Fundacji im. Józefa Fettera "Pora na Seniora". Gościem inauguracyjnego spotkania był gospodarz porannego programu Radiu Pogoda - Zygmunt Chajzer.
16.09.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Zygmunt Chajzer ambasadorem NEONET
Gwiazdą kolejnej odsłony kampanii telewizyjno-radiowej marki NEONET został dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny, Zygmunt Chajzer. Komunikacja w dalszym ciągu prowadzona jest pod hasłem „Mówisz-masz”, która ma na celu pokazanie zrozumienia zróżnicowanych potrzeb klientów.
29.08.19, 10:00
| reklama & PR » informacje
Zygmunt i Filip Chajzerowie promują Vision Express
Ruszyła kolejna odsłona kampanii promocyjnej Vision Express „Ile lat, tyle zniżki + 100 zł”. Jej twarzami zostali Zygmunt i Filip Chajzerowie. 
13.02.19, 13:07
| telewizja / VOD » informacje
Zygmunt Chajzer i Katarzyna Śligowska twarzami nowego programu w TV Okazje
W ramówce kanału telezakupego TV Okazje pojawi się nowy cykliczny program prowadzony przez Zygmunta Chajzera i Katarzynę Śligowską „TV Okazje EXTRA”.
31.10.16, 21:00
| radio » informacje
Rusza kampania reklamowa Radia Pogoda
1 listopada br. wystartuje kampania reklamowa Radia Pogoda, w której promowane będą najważniejsze audycje stacji: „Pogodny poranek w Radiu Pogoda" oraz „Pogodni Panowie w Radiu Pogoda”.
08.01.15, 16:48
| radio » informacje
Konkurs Graj o całość w Radiu Złote Przeboje
Radio Złote Przeboje startuje z nowym konkursem "Graj o całość". Słuchacze stacji codziennie mogą rozwiązywać muzyczne zagadki Zygmunta Chajzera i wygrywać nagrody. Zabawa, która rozpoczęła się 7 stycznia br., potrwa kilka miesięcy.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy