11.12.22, 14:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Świąteczne czytanie w dobrej cenie. Kampania subskrypcji Wyborcza.pl z udziałem Barbary Kurdej-Szatan
W grudniu br. zespół "Wyborczej" promuje specjalną ofertę na zakup subskrypcji Wyborcza.pl. Ofertę wspiera kampania reklamowa, w której świąteczne czytanie w dobrej cenie poleca Barbara Kurdej-Szatan.
28.01.22, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Projekt Cupid. TTV startuje z niezwykłym programem o miłości
"Projekt Cupid" to nowy program TTV, w którym widzowie poznają kilkoro osób w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a. Każda z tych osób poszukuje miłości. Oprócz obecnych na planie specjalistów, wsparciem podczas przygotowań, a także towarzyszami rozmów mają być: Basia Kurdej-Szatan oraz Przemek Kossakowski.
19.01.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Największe polskie kryzysy wizerunkowe 2021. Wyniki rankingu Kryzysometr 2021/22
Największy kryzys wizerunkowy 2021 roku w polskim świecie publicznym dotyczył Trybunału Konstytucyjnego pod przewodnictwem Julii Przyłębskiej, zaś w sferze świata biznesu i marek osobistych na pierwszym miejscu znalazła się Barbara Kurdej-Szatan za swój wulgarny wpis na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej. 
05.02.20, 15:10
| reklama & PR » informacje
Douglas obchodzi walentynki z Basią Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem
Marka Douglas rozpoczyna kampanię walentynkową. W ramach współpracy powstało video, obrazujące szczęście, radość i miłość Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, wspierane storytellingową aktywacją w kanałach social media marki Douglas oraz pary celebrytów (Instagram i Facebook). 
17.10.19, 12:00
| reklama & PR » informacje
Barbara Kurdej-Szatan ambasadorką Head & Shoulders Supreme
Rozpoczęła się kampania Head&Shoulders Supreme z nową ambasadorką marki – Basią Kurdej-Szatan. Za strategię i koncept kreatywny działań odpowiada Saatchi & Saatchi IS.
06.10.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Barbara Kurdej-Szatan w kampanii Vipsters.com
Wystartowała kampania internetowego klubu zakupowego Vipsters.com z udziałem Barbary Kurdej-Szatan. Za strategię, koncepcję kreatywną oraz przygotowanie materiałów digitalowych odpowiadają agencje Schulz brand friendly oraz 19 Południk friendly connected.
05.06.15, 01:00
| kultura » muzyka
W sobotę finał 11. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty
Finał odbędzie się w ramach 12. Ogólnopolskich Dni Integracji "Zwyciężać Mimo Wszystko", objętych honorowym patronatem małżonki prezydenta RP Anny Komorowskiej.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.