07.06.19, 09:00
| reklama & PR » artykuły
Sztuczna inteligencja rewolucją dla świata reklamy
Sztuczna inteligencja jest tematem nierzadko poruszanym w artykułach pisanych przez branżę marketingu. Mówi się o niej coraz częściej w kontekście rewolucji rynku. Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Jak AI wpłynie na programmatic? Artykuł ekspercki Pawła Treścińskiego, wiceprezesa i dyrektora sprzedaży YieldRiser.
15.05.19, 13:00
| internet » artykuły | reklama & PR » artykuły
Jakub Szczęsny: Google przechodzi na first price auction
W ostatnich tygodniach Google poinformował, że do końca roku przejdzie na model pierwszej ceny tzw. first price auction. Dlaczego jeden z największych globalnych dostawców SSP podjął decyzję o zmianie w tym momencie? Artykuł ekspercki Jakuba Szczęsnego, CTO YieldRiser.
23.04.19, 13:00
| reklama & PR » ludzie
Bartosz Mika i Szymon Mościcki dołączają do działu technicznego YieldRiser
YieldRiser rozbudowuje dział techniczny. Do ekipy agencji dołączyli Bartosz Mika i Szymon Mościcki.
11.04.19, 11:00
| reklama & PR » artykuły
Jak najbliższe miesiące zmienią programmatic?
 W ubiegłym roku wdrożenie RODO rozpoczęło rewolucję na rynku reklamy internetowej. Dotyczy to także modelu programmatic, którego wciąż czeka szereg zmian. Co jeszcze wpłynie na jego kształt? Artykuł ekspercki Pawła Treścińskiego, wiceprezesa i dyrektora sprzedaży YieldRiser.
25.03.19, 08:00
| biznes i technologie » sprzęt
Reklama responsywna – wszystko co musisz wiedzieć
Urządzenia mobilne, a także Internet, który swoim zasięgiem objął już prawie cały świat, wymusiły na reklamodawcach dostosowanie wielkości reklam do ich odbiorców. Formatem, który jest w pełni elastyczny pod tym względem jest format responsywny. Artykuł ekspercki Pawła Treścińskiego, wiceprezesa i dyrektora sprzedaży YieldRiser.
03.12.18, 11:00
| reklama & PR » artykuły
Jak programmatic może pomóc w dotarciu do właściwego odbiorcy?
Najlepsza kreacja reklamowa nie uzyska pożądanego efektu, o ile nie pojawi się we właściwym czasie i miejscu. Jak tego dokonać? Z pomocą przychodzi model programmatic. Artykuł ekspercki Pawła Treścińskiego, wiceprezesa i dyrektora sprzedaży YieldRiser.
26.10.18, 09:00
| reklama & PR » artykuły
Przyszłość modelu programmatic
Do końca przyszłego roku, Google zamierza przeznaczyć 60 proc. wydatków z reklamy cyfrowej na programmatic. Czym tak naprawdę jest ten model i jaka będzie jego przyszłość? Artykuł ekspercki Pawła Treścińskiego, wiceprezesa i dyrektora sprzedaży YieldRiser.
19.06.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
YieldRiser z oddziałem w Brazylii
Marka YieldRiser rozpoczęła ekspansję zagraniczną. Firma otworzyła pierwszy oddział w Brazylii.
24.05.18, 08:00
| reklama & PR » artykuły
Paweł Treściński: Czy można wygrać z adblokami?
Blokowanie reklam przez użytkowników Internetu to wciąż aktualny problem uderzający w branżę reklamową. Największe straty odnotowują wydawcy, którzy zarabiają na wyświetlanych treściach. Są jednak sposoby na to, aby uratować swoje przychody – pisze w swoim artykule Paweł Treściński, wiceprezes i dyrektor sprzedaży YieldRiser.
26.02.18, 11:00
| internet » artykuły | reklama & PR » artykuły
Jakub Szczęsny: Pięć sposobów aby podnieść fill rate
W Internecie duża część stron internetowych korzysta z reklam, aby zarabiać na ruchu generowanym przez odwiedzających. Dla niektórych wydawców to główne źródło dochodu i z tego względu chcą zarabiać na każdym wyświetleniu tak skutecznie, jak tylko to możliwe. Z pomocą przychodzi fill rate. Artykuł ekspercki Jakuba Szczęsnego z Yield Riser.
29.01.18, 15:00
| internet » artykuły | reklama & PR » artykuły
Paweł Treściński: Przewodnik wydawcy po reklamie wideo
Dzięki dużej ilości formatów oraz koncentracji uwagi widzów na obrazie, cyfrowa reklama wideo daje wydawcom szansę na zwiększenie przychodów z powierzchni reklamowej. Artykuł ekspercki Pawła Treścińskiego, Wiceprezesa YieldRiser. 
11.12.17, 10:00
| reklama & PR » informacje
Reklamowa inicjatywa ads.txt
Przejrzystość oraz proces automatyzacji zakupu i sprzedaży powierzchni zaczyna się komplikować. Rozwiązaniem ma być plik ads.txt umieszczony na stronie wydawcy. Artykuł ekspercki Jakuba Szczęsnego (CTO Yield Riser). 
10.05.17, 08:00
| reklama & PR » artykuły
Niestandardowe formaty reklamowe
Reklama w Internecie stała się nieodłącznym elementem wszystkich marketingowych budżetów. Nic w tym dziwnego - na świecie jest ponad 3,5 miliarda aktywnych użytkowników sieci. Jak skutecznie dotrzeć do nich z przekazem reklamowym? Artykuł ekspercki Pawła Treścińskiego, wiceprezesa i dyrektora sprzedaży YieldRiser.
11.03.17, 19:00
| internet » informacje
YieldRiser dla MyPolacy.de
YieldRiser rozpoczął współpracę z portalem MyPolacy.de w zakresie optymalizacji powierzchni reklamowej.
06.02.17, 14:59
| reklama & PR » ludzie
Cztery nowe osoby w zespole YieldRiser
YieldRiser rozbudowuje dział Traffic i Obsługi Klienta. Do zespołu firmy dołączyli: Bartłomiej Lubecki, Piotr Cieślak, Yana Bilas oraz Alicja Głowacka.
18.03.16, 07:00
| reklama & PR » informacje
YieldRiser przejęło Adexon Programmatic
YieldRiser przejmuje Adexon Programmatic, wyodrębniony ze struktur agencji Adexon 360. Od początku marca br. spółki działają pod szyldem YieldRiser, oferując klientom kompleksową obsługę w zakresie działań on-line.
20.09.15, 11:00
| reklama & PR » informacje
YieldRiser zajmie się optymalizacją przychodów z reklam graficznych
YieldRiser to nowa spółka w portfolio funduszu KnowledgeHub, która rozpoczęła działalność operacyjną w maju 2015. YieldRiser zajmuje się optymalizacją przychodów z emisji reklam graficznych (display) sprzedawanych za pomocą systemów automatycznych na polskich stronach internetowych, z planami ekspansji zagranicznej.
08.09.15, 15:00
| reklama & PR » ludzie
Paweł Treściński w YieldRiser
Paweł Treściński został dyrektorem sprzedaży YieldRiser - nowej spółki w portfolio funduszu KnowledgeHub, która zajmuje się zarządzaniem i optymalizacją sprzedaży automatycznej. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy