29.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
OAN finalizuje trasformację swojego modelu biznesowego. Teraz stawia na sprzedaż gaming data
Spółka Online Advertising Network (OAN) zakończyła transformację swojego dotychczasowego modelu biznesowego. Rozwijająca swoją ofertę OAN skoncentruje się na sprzedaży gaming data, czyli danych dotyczących graczy z całego świata.
23.03.18, 12:00
Nielsen testował jakość danych Cloud Technologies
Cloud Technologies analizuje aktywność internautów z niemal całego świata. Dane firmy zostały zweryfikowane i potwierdzone przez niezależną firmę badawczą Nielsen, za pomocą narzędzia Digital Ad Ratings. 
20.12.16, 15:00
| internet » informacje
Cloud Technologies kupuje agencję nowych technologii za 320 mln zł
Cloud Technologies przejmuje działającą w 36 krajach agencję nowych technologii. Transakcja ma ułatwić polskiej spółce, m.in. sprzedaż opracowanego przez firmę UnBlocka. 
10.09.16, 20:00
| reklama & PR » ludzie
Anna Górka w zespole Cloud Technologies
Anna Górka, manager do spraw sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej, dołączyła do zespołu Cloud Technologies, warszawskiej spółki specjalizującej się w Big Data marketingu, jako Head of International Sales.
16.08.16, 16:00
| internet » badania rynku
Polacy globalnym liderem w blokowaniu reklam
Fierma OnAudience, będąca częścią grupy Cloud Technologies, przeprowadziła badania dotyczące blokowania reklam  na stronach internetowych. Według opublikowanego przez nich raportu najwięcej reklam jest blokowanych przez polskich internautów.
05.07.16, 12:00
| internet » badania rynku
Co piąty polski internauta płaci wydawcom, co trzeci blokuje ich reklamy
Według badań przeprowadzonych przez Reuters Institute daje nam to drugie miejsce w Europie, ex aequo ze Szwecją. W porównaniu z wcześniejszym badaniem awansowaliśmy o 3 punkty procentowe.
18.05.16, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Paweł Mazurek w Cloud Technologies
Paweł Mazurek objął stanowisko Business Development Directora CIS w Cloud Technologies, spółce specjalizującej się w Big Data marketingu i monetyzacji wielkich zbiorów danych, która jest właścicielem platformy Big Data w regionie CEE. 
08.11.15, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Cloud Technologies: nowy logotyp i rozbudowa działalności
Platforma Cloud Technologies zmodernizowała swój logotyp. Firma Piotra Prajsnara rozszerza swoją działalność. Do filarów działalności dołączyły gry mobilne oraz consulting. Spółka otwiera też w stolicy własny park technologiczny - Cloud Technologies Labs.
04.11.15, 03:00
| biznes i technologie » informacje
Cloud Technologies przejmuje Audience Network
Cloud Technologies, właściciel największej hurtowni danych w Europie Środkowo – Wschodniej, przejmuje Audience Network. To agencja nowych technologii, specjalizująca się w obszarze audience targetingu, czyli reklamy skierowanej do konkretnej grupy internautów.
16.10.15, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Maciej Sawa w Cloud Technologies
Maciej Sawa został Commercial Directorem w Cloud Technologies. Będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu największej hurtowni danych w Europie Środkowo – Wschodniej, gromadzącej informacje na temat zachowań i zainteresowań internautów. 
04.10.15, 11:00
| biznes i technologie » informacje
Cloud Technologies dołącza do IAB Polska
Grono IAB Polska  powiększyło się o kolejnego członka. Od 1 października br. warszawska spółka Cloud Technologies dołączyła do Związku Pracodawców Branży Internetowej. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.