19.05.23, 19:16
| radio » informacje
Marek Wałkuski i Jerzy Jachowicz laureatami Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia
Marek Wałkuski i Jerzy Jachowicz zostali laureatami Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia za rok 2022. Uroczystość wręczenia odbyła się 18 maja br. w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.
21.02.23, 15:00
| radio » informacje
Marek Wałkuski w obstawie prasowej Joe Bidena
Marek Wałkuski, korespondent Polskiego Radia w Waszyngtonie, to jedyny polski dziennikarz w "protective press pool", czyli obstawie prasowej Prezydenta USA Joe Bidena w czasie jego wizyty w Polsce. Polskie Radio na swoich antenach oraz na portalu polskieradio24.pl relacjonuje wizytę amerykańskiego przywódcy w Polsce.
15.12.22, 08:00
| radio » informacje
Marek Wałkuski jedynym polskim dziennikarzem na świątecznym przyjęciu u Prezydenta USA
W świątecznym przyjęciu u Prezydenta USA Joe Bidena, wzięli udział amerykańscy dziennikarze, przedstawiciele światowych agencji, reporterzy opiniotwórczych mediów oraz członkowie korpusu prasowego Białego Domu. Jednym z nielicznych zagranicznych i jedynym przedstawicielem polskich mediów był Marek Wałkuski, korespondent PR w USA.
27.10.20, 12:00
| radio » informacje
Marek Wałkuski i Wojciech Cegielski o wyborach prezydenckich w USA w Sygnałach dnia
Program 1 będzie emitować autorski cykl korespondentów Polskiego Radia w USA, którzy codziennie aż do dnia wyborów w audycji „Sygnały dnia” o godz. 8.40 relacjonować będą emocjonujący przebieg walki o urząd głowy państwa. 
11.11.17, 16:00
| kultura » książki
Marek Wałkuski: To jest napad. Czyli kaWałek nieznanej historii Ameryki
Na rynku księgarskim nakładem wydawnictwa Helion ukazała się kolejna już książka amerykańskiego korespondenta Polskiego Radia. Tym razem Ameryka została ukazana przez pryzmat historii napadów na bank.
03.11.16, 08:00
| radio » informacje
Wybory w USA na antenach Polskiego Radia. Specjalne wydania porannych programów
Polskie Radio przygotowało specjalne audycje związane z jednymi z najciekawszych w historii wyborami w Stanach Zjednoczonych, które odbędą się 8 listopada br.
10.12.15, 21:00
| radio » informacje
Złote Mikrofony rozdane
Mariusz Bonaszewski, Andrzej Janisz, Katarzyna Kobylecka, Katarzyna Michalak, prof. Mirosław Perz, Maria Magdalena Wojtulanis i Marek Wałkuski zostali laureatami tegorocznych Złotych Mikrofonów – najważniejszej nagrody Polskiego Radia. Przyznano również Honorowy Złoty Mikrofon, który otrzymał Stan Borys. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.