12.01.23, 09:00
| reklama & PR » informacje
Marka Müllermilch agencją wybiera Albedo Marketing
Agencja Albedo Marketing rozpoczęła współpracę z marką Müllermilch, w ramach której przeprowadzi działania aktywacyjne na czterech rynkach europejskich.
16.11.22, 18:45
| reklama & PR » informacje
Alpro PSST!... TO NIE MLEK*. Danone zachęca do spróbowania nowego produkcji w akcji cashback
Cashback, czyli zwrot kosztu zakupu - tak Danone chce zachęcić do spróbowania swojego nowego produktu z portfolio marki Alpro - Alpro PSST!... TO NIE MLEK*. Akcja potrwa cały listopad br. i ma zasięg ogólnopolski. Za realizację odpowiada Albedo Marketing.
17.07.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
POLećmy ze wsparciem. Marka POL i Polska Akcja Humanitarna organizują pomoc psychologiczną dla dzieci
Pod hasłem “POLećmy ze wsparciem” trwa kampania organizowana przez producenta papieru POL, MM Kwidzyn, we współpracy z Polską Akcją Humanitarną. Jej celem jest budowanie świadomości nowej, rozszerzonej odsłony programu Pajacyk i finansowanie pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat.
09.06.22, 13:11
| reklama & PR » informacje
Marka NAN 2 rozda 900 bransoletek marki YES w loterii
7 czerwca br. uruchomiona została loteria „NANważniejsze, że Cię mam!” marki NAN 2. Codziennie do wygrania są bransoletek YES z imieniem dziecka.
07.06.22, 19:00
| reklama & PR » informacje
PAH pokaże w kampanii, na co przeznacza środki wpłacane na rzecz ofiar wojny w Ukrainie
W spontanicznym odruchu Polacy przekazali setki tysięcy złotych, by za pośrednictwem organizacji humanitarnych pomóc ofiarom wojny w Ukrainie. W kampanii „Twoja pomoc się liczy” Polska Akcja Humanitarna przedstawi, na co konkretnie – niemal co do sztuki – są przeznaczane środki finansowe przekazywane jej przez darczyńców.
03.06.21, 12:05
| reklama & PR » informacje
Małgorzata Rozenek-Majdan zachęca do wsparcia fundacji Rak’n’Roll w akcji marki Gliss
Rozpoczęła się akcja marki Gliss „Twój włos ma moc!”, której celem jest wsparcie podopiecznych fundacji Rak’n’Roll, mierzących się z utratą włosów w wyniku chemioterapii. Twarzą kampanii została ambasadorka marki – Małgorzata Rozenek-Majdan. Za koncepcję i organizację akcji odpowiada agencja Albedo Marketing.
27.04.21, 19:59
| reklama & PR » informacje
Simba Toys klientem Albedo Marketing
W wyniku wygranych przetargów, agencja Albedo Marketing pozyskała budżety na realizację czterech akcji promocyjnych dla różnych marek zabawek należących do firmy Simba Toys. Albedo będzie w nich odpowiadać, m.in. za przygotowanie strategii, wdrożenie akcji promocyjnych, organizację kampanii digitalowych i współpracę z influencerami.
02.02.21, 19:00
| reklama & PR » informacje
Dzielimy się tym, co dobre. Hochland z loterią, która wesprze program Pajacyk
Pod hasłem „Dzielimy się tym, co dobre” rozpoczęła się ogólnopolska loteria Hochland. Oprócz nagród, marka zachęca do udziału w promocji poprzez wsparcie dla programu „Pajacyk”, organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną, do którego trafi 100 tys. zł.
02.11.20, 13:54
| reklama & PR » informacje
Albedo Marketing zajmie się loterią konsumencką i programem motywacyjnym marki Hochland
Hochland rozpoczyna współpracę z Albedo Marketing. Pierwszymi wspólnymi projektami będą loteria konsumencka oraz program motywacyjny dla zespołów sprzedażowych. Budżety promocyjne agencja pozyskała w wyniku wygranych przetargów.
12.10.20, 17:10
| reklama & PR » informacje
Albedo Marketing wygrywa przetarg marki Canon
Agencja Albedo Marketing wygrała przetarg na organizację promocji „I wszystko się spina!”, wspierającej sprzedaż drukarek Canon MegaTank.
23.09.20, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Gajewska-Bogacz w Zarządzie Albedo Marketing
Do zarządu Albedo Marketing dołączyła Magdalena Gajewska-Bogacz, która do tej pory zajmowała stanowisko Dyrektora Kreatywnego agencji.
24.11.19, 09:00
| reklama & PR » informacje
Schwarzkopf wprowadza linię beology Caviar
Firma Schwarzkopf poszerzyła swoją markę premium - beology o kolejną linię. Wprowadzeniu produktów na rynek wspierają działania  marketingowe.
23.02.18, 14:00
| reklama & PR » informacje
Tradycyjnie pyszne Święta. W marcu startuje kampania Galeo
1 marca br. startuje kampania reklamowa Galeo. Wsparte zostaną majeranek oraz pieprz czarny Galeo, reprezentujące portfolio przypraw niezbędnych do przygotowania tradycyjnych wielkanocnych dań.
23.11.16, 09:00
| reklama & PR » informacje
Salami w sam raz na raz. Albedo z kampanią dla Spomlek
"Salami w sam raz na raz" to nowa, niestandardowa kampania Albedo realizowana dla Spomlek. 
22.10.16, 16:00
| reklama & PR » informacje
Wystartowała Wielka Loteria Bezgotówkowa
Rusza druga w tym roku loteria Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Akcja oraz wspierająca ją wielokanałowa kampania marketingowa zostały przygotowane przez agencję Albedo Marketing. Honorowe patronaty nad loterią objęło Ministerstwo Finansów i Ministerstwo Rozwoju.
06.10.16, 17:00
| reklama & PR » informacje
Albedo Marketing z budżetem marki Foxy
Albedo zwyciężyło w przetargu na przygotowanie i obsługę programu lojalnościowego dla firmy ICT Poland, producenta marki Foxy. 
28.09.16, 10:00
| reklama & PR » ludzie
Małgorzata Megger i Maciej Szaroleta w Albedo Marketing
Stanowisko szefa działu Field Marketingu w Albedo Marketing objęła Małgorzata Megger, natomiast Dyrektorem Strategii został Maciej Szaroleta.
19.09.16, 20:00
| reklama & PR » informacje
W parze ze smakiem. Albedo Marketing dla SuperFish
Fiat 500 oraz 300 najmodniejszych torebek O Bag to nagrody, które można zdobyć w startującej promocji konsumenckiej “W parze ze smakiem”. Akcję przygotowała agencja Albedo Marketing dla firmy GRAAL Sp. z o.o. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.