Specjalista ds. marketingu

Firma: Fundacja OFF CAMERA

Branża: reklama & PR

Miasto: Kraków

Oferta

Twój zakres obowiązków:

• współtworzenie strategii marketingowej
• nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z partnerami i kontrahentami
• przygotowywanie ofert, umów oraz raportów dla sponsorów i partnerów
• realizacja zobowiązań wynikających z umów sponsoringowych
• planowanie i realizacja kampanii o zasięgu lokalnym i ogólnokrajowym
• współtworzenie identyfikacji wizualnej oraz kreacja elementów brandingowych
• nadzór nad opracowaniem i produkcją materiałów reklamowych

Nasze wymagania:

• wykształcenie wyższe
• min. dwuletnie doświadczenie w marketingu
• umiejętność prowadzenia negocjacji i podejmowania samodzielnych decyzji
• umiejętność pracy pod presją czasu
• komunikatywność i umiejętność współdziałania z dużym i zróżnicowanym zespołem
• kreatywność, innowacyjność, umiejętność wdrażania własnych pomysłów
• wyczucie estetyki
• biegła obsługa pakietu MS Office (z naciskiem na Power Point, Excel).

Mile widziane:
• doświadczenie przy organizacji eventów i wydarzeń kulturalnych
• znajomość branży filmowej
• biegła znajomość j. angielskiego

To oferujemy:

• współtworzenie jednego z największych festiwali filmowych w Polsce
• realną możliwość kształtowania strategii marketingowej i wizerunku festiwalu
• możliwość stałej współpracy
• samodzielną i rozwijającą pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze

WARUNKI APLIKOWANIA

Prosimy o przesyłanie CV wraz z oświadczeniem o przetwarzaniu danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja@offcamera.pl

OŚWIADCZENIE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

FUNDACJA OFF CAMERA z siedzibą w Krakowie (31-128), przy ul. Karmelickiej 55 (dalej jako: „Fundacja”) informuje, że jest administratorem następujących Pana/Pani danych osobowych: imienia, nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, adresu do korespondencji, wykształcenia, przebiegu zatrudnienia, numeru telefonu komórkowego, adresu poczty elektronicznej i innych. Dane te będą przetwarzane przez Fundację w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), dalej RODO, oraz art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Dane będą przetwarzane przez 2 lata od terminu zakończenia procedury rekrutacyjnej. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od Fundacji dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty świadczące na rzecz Fundacji usługi hostingu i IT.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: przetwarzaniedanych@offcamera.pl

oferta ważna do: 30.09.22

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Promocji i Marketingu

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego | Cała Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 24.12.22

do 23.12.22

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

29.11.2022 r., online.