Specjalista ds. reklamy

Firma: Centrum Kulturalne w Przemyślu

Branża: reklama & PR

Miasto: Polska

Oferta

OPIS STANOWISKA

Prowadzenie strony internetowej oraz działania informacyjne, promocja
i reklama poprzez elektroniczne media społecznościowe jest obecnie głównym kanałem dotarcia z ofertą Centrum Kulturalnego do odbiorców zarówno lokalnych jak i spoza Podkarpacia.

WYMAGANIA

• Facebook (Meta) Ads,
• znajomość narzędzi marketingu internetowego i technologii JS, HTML, CSS
• umiejętność prowadzenia stron internetowych i poprawnego posługiwania się językiem polskim
• wiedza na temat prowadzenia kampanii reklamowych i znajomość aktualnych trendów,
• łatwość w redagowaniu tekstów;
• kompetencje graficzne i projektowe;
• doświadczenie w prowadzeniu kampanii o różnych poziomach budżetu
• umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
• dyspozycyjności na pełnym etacie,
• wykształcenie minimum średnie lub wyższe,
• doświadczenie na podobnym stanowisku.
• znajomość Google Tag Manager
• znajomość Google Analytics.

OFERUJEMY

Praca na pełen etat, zgrany zespół, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach, równoważny system czasu pracy, klimatyzowane pomieszczenia.

WARUNKI APLIKOWANIA

oferta ważna do: 30.09.22

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Promocji i Marketingu

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego | Cała Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 24.12.22

do 23.12.22

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

29.11.2022 r., online.