Specjalista ds. promocji i marketingu

Firma: Narodowe Centrum Kultury

Branża: reklama & PR

Miasto: Warszawa

Oferta

OPIS STANOWISKA

  • Twój zakres obowiązków:
  • opracowanie planów marketingowych;
  • koordynacja procesu promocyjnego online i offline;
  • prowadzenie dokumentacji projektowej;
  • pozyskiwanie współpraca z agencjami i grafikami;
  • współpraca z zespołem Działu Komunikacji przy realizacji działań promocyjnych;
  • współpraca Działem Wydawnictw oraz pracownikami punktów sprzedaży;
  • przygotowywanie umów, kosztorysów, harmonogramów i raportów;

WYMAGANIA

Kogo szukamy?

  • poszukujemy osoby, która dobrze odnajduje się w świecie nowych mediów i technologii oraz potrafi przełożyć swoją wiedzę na skuteczne działania marketingowe;
  • ukończenie studiów wyższych, preferowany kierunek marketing i zarządzanie, komunikacja społeczna lub pokrewne;
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku minimum 2-letnie;
  • umiejętność tworzenia i realizacji planów promocyjnych na rzecz wydawnictwa lub księgarni;
  • umiejętność zarządzania treścią w serwisach internetowych;
  • znajomość narzędzi wsparcia marketingu elektronicznego;
  • wysokie kompetencje komunikacyjne we współpracy z partnerami zewnętrznymi;

Mile widziane:

  • znajomość rynku wydawniczego w Polsce;
  • doświadczenie w sprzedaży wydawnictw;
  • realizacja kampanii promocyjnych książek z zakresu literatury pięknej i naukowej;
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej;
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy:

•umowę o pracę

•możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

•dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;

•możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

•prywatną opiekę medyczną i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach,

•dogodną lokalizację przy stacji Metro Płocka.

DODATKOWE INFORMACJE

LINK DO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

WARUNKI APLIKOWANIA

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku polskim poprzez poniższy formularz.

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.

oferta ważna do: 02.10.22

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Promocji i Marketingu

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego | Cała Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 24.12.22

do 23.12.22

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

29.11.2022 r., online.