Specjalista/tka ds. komunikacji

Firma: Park Kultury w Bydgoszczy

Branża: reklama & PR

Miasto: Dowolne

Oferta

Lubisz pracę z ludźmi i chcesz pracować w Zespole entuzjastów kultury?

Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

Posiadasz lekkość w pisaniu różnych tekstów?

Park Kultury w Bydgoszczy to nowa instytucja kultury, która powstała, aby "wypełnić życiem" odrestaurowany XIX-wieczny kompleks Młynów Rothera. Stopniowo rozwijamy naszą działalność i zachęcamy do tego, żeby spędzać z nami czas twórczo i aktywnie – na warsztatach, wydarzeniach i wystawach. Część naszej przestrzeni jest też przeznaczona do udostępnienia w ramach współpracy, np. do organizacji wystaw czasowych czy spotkań popularnonaukowych. Jednocześnie intensywnie przygotowujemy kolejne atrakcje – pracujemy nad wystawami stałymi, ofertą wydarzeń, aranżacją przestrzeni. Nasze działania programowe obejmują zarówno kulturę, jak i dziedzictwo oraz naukę.

Czym będziesz się zajmował/a ?

-Kreowaniem pozytywnego wizerunku Młynów Rothera;
Tworzeniem ciekawych i angażujących treści promujących działalność instytucji;
-Redagowaniem strony internetowej instytucji;
-Tworzeniem i regularna wysyłka newslettera Młynów Rothera;
-Bieżącą współpraca z pozostałymi Działami instytucji;
-Tworzeniem i redagowaniem treści do materiałów promocyjno-reklamowych;
-Działaniami związanymi ze rozwojem komunikacji wewnętrznej instytucji;
-Bieżącą współpracą z innymi instytucjami kultury, mediami, partnerami zewnętrznymi;
-Działaniami związanymi z komunikacją imprez dla publiczności mające na celu promocję działalności instytucji.

Czego oczekujemy od kandydata/ki ?

a. wymagane:

1. Wykształcenie wyższe;
2. Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji (marketing, public relations);
3. Nienaganna polszczyzna i łatwość w budowaniu komunikatów, tzw. „lekkie pióro”;
4. Umiejętność pracy w zespole;
5. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
6. Umiejętność obsługi CMS Wordpress;
7. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

b. mile widziane:

1. Znajomość specyfiki funkcjonowania instytucji kultury;
2. Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi do dystrybucji newsletterów;
3. Ukończone studia/szkolenia/kursy w zakresie komunikacji (marketing, public relations);
4. Znajomość trendów w komunikacji kultury.

Co możemy zaoferować?

1. Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
2. Elastyczne godziny pracy ( system ruchomy czasu pracy lub zadaniowy);
3. Możliwość zdobycia dalszego doświadczenia zawodowego oraz doświadczenia w branży kulturalnej;
4. Udział w nowatorskich projektach kulturalnych;
5. Wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy oraz premie/ nagrody uznaniowe, świadczenie urlopowe;
6. Przyjazne miejsce pracy w zespole działu komunikacji liczącym obecnie trzy osoby.

DODATKOWE INFORMACJE

LINK DO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

Zasady rekrutacji:

OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI: 23.10.2022 r.

Forma nadsyłania zgłoszeń:

mailowo na adres: rekrutacja@mlynyrothera.pl, w temacie: Specjalista/tka ds. komunikacji

Wymagane dokumenty:

I. CV zawierające informacje o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym

a) Obowiązkowo dodany do CV dopisek:

Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

b) Opcjonalnie dodany do CV dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w załączonych dokumentach, przez Park Kultury w Bydgoszczy, na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 12 miesięcy.

II. Dwa zadania rekrutacyjne:

Zadanie 1: Opisz trzy projekty marketingowe lub PR-owe, w których brałeś udział i z których jesteś najbardziej dumny? (do 3600 znaków ze spacjami).

Zadanie 2: Opisz, co możesz wnieść do naszej instytucji oraz czego od nas oczekujesz (do 1800 znaków ze spacjami).

Dodatkowe dokumenty:
List motywacyjny

Inne informacje / uwagi:
1. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu na wskazany adres.
2. Dokumenty składane w języku obcym należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski.
3. Aplikacje, które wpłyną po terminie lub będą niekompletne mogą nie być rozpatrywane.
4. Zastrzegamy sobie prawo odwołania lub przedłużenia procedury naboru w każdym terminie.
5. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
6. Zastrzegamy sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych w ramach prowadzonej rekrutacji:
Klauzula informacyjna dla kandydata/kandydatki do pracy w Parku Kultury w Bydgoszczy znajduje się na stronie: Klauzula Informacyjna dla kandydatów do Pracy (bip.gov.pl).

oferta ważna do: 23.10.22

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Promocji i Marketingu

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego | Cała Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 24.12.22

do 23.12.22

Polecamy
Konferencje

29.11.2022 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.