Specjalista ds. PR i komunikacji

Firma: Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu

Branża: reklama & PR

Miasto: Toruń

Oferta

OPIS STANOWISKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- aktywne kreowanie pożądanego wizerunku CSW w tym codzienny research oraz tworzenie i zarządzanie tekstem informacyjnym i promocyjnym na portalach Facebook i Instagram oraz redakcja tekstów prasowych i promocyjnych;
- planowanie i koordynowanie bieżących działań promocyjnych oraz współpraca z pracownikami CSW w celu pozyskiwania informacji oraz materiałów graficznych i promocyjnych;
- koordynacja kampanii informacyjnych o realizowanych przez CSW wydarzeniach (przygotowanie i dystrybucja informacji prasowych, organizacja i prowadzenie konferencji prasowych i spotkań z przedstawicielami mediów);
- koordynacja produkcji i dystrybucji materiałów promocyjnych i reklamowych (kontakt z grafikami, drukarniami itp.);
- kontakt i koordynacja z mediami (budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami);
- reprezentowanie organizacji w środkach masowego przekazu (udział w nagraniach radiowych i telewizyjnych).

WYMAGANIA:

- komunikatywność i lekkie pióro,
- umiejętność pracy zespołowej,
- wysoka kultura osobista,
- znajomość języka angielskiego
- odpowiedzialność i rzetelność,
- chęć uczenia się,
- preferowane wykształcenie wyższe humanistyczne.

OFERUJEMY:

- umowę na pełen etat,
- szkolenia i możliwość rozwoju,
- pracę w zgranym zespole,
- pracę w przyjaznym otoczeniu sztuki,
- możliwość realizacji własnych pomysłów.

DODATKOWE INFORMACJE

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zatrudnienia na stanowisko Specjalisty ds. PR i komunikacji i złożonymi przez Panią/Pana w tym zakresie dokumentami aplikacyjnymi informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, z siedzibą przy ul. Wały gen. Sikorskiego 13. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacyjnym dotyczącym w/w oferty pracy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych i ich sprostowania (poprawiania). Podanie przez Panią/Pana dodatkowych danych nie objętych zakresem wskazanym w art. 221 Kodeksu pracy (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia, etc.) jest dobrowolne. Administrator, zgodnie z obowiązującymi przepisami wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pani/Pan kontaktować się bezpośrednio za pomocą poczty elektronicznej – adres: iod@csw.torun.pl Dokumenty aplikacyjne wybranego kandydata, z którym CSW zawrze umowę o pracę zostaną dołączone do jego akt osobowych, a pozostałych kandydatów będą trwale zniszczone po upływie okresu 3 m-y od chwili zakończenia procesu rekrutacji. Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym, a podające dane wykraczające poza ich podstawowy zakres, prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji przez Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”,otworzy się w nowym oknie

WARUNKI APLIKOWANIA

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres:
info@csw.torun.pl do 7 grudnia 2022 roku.

oferta ważna do: 07.12.22

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Konkursy
do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.03.23

do 02.03.23

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.