Filmograf

Firma: FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY

Branża: kultura

Miasto: Warszawa

Oferta

OPIS STANOWISKA

• Opracowywanie zagadnień merytorycznych dotyczących zbioru filmowego i okołofilmowego FINA.
• Udział merytoryczny w pozyskiwaniu i udostępnianiu materiałów archiwalnych, ocena obiektów
• Uzupełnianie bazy danych CK FINA w zakresie opracowania zbiorów filmowych i okołofilmowych.
• Współpraca z innymi zespołami w zakresie weryfikacji poprawności ewidencji obiektu, opieki merytorycznej nad kolekcjami oraz wsparcia w identyfikacji obiektów.
• Opieka merytoryczna nad digitalizacją, archiwizacją i opracowaniem materiałów filmowych i okołofilmowych we współpracy z Działem Konserwacji i Archiwizacji Zbiorów oraz Działem Digitalizacji i Restauracji Zbiorów.
• Bieżące monitorowanie zbioru filmowego i okołofilmowego.
• Wsparcie merytoryczne i redakcyjne w opracowywaniu materiałów naukowych, promocyjnych, edukacyjnych i wystawienniczych związanych z upowszechnianiem materiałów archiwalnych FINA.
• Programowanie i koordynowanie wydarzeń związanych ze zbiorem filmowym i okołofilmowym FINA.
• Przygotowywanie materiałów i informacji merytorycznych na stronę internetową.

WYMAGANIA

• Zapraszamy kandydatów pasjonujących się filmem, kulturą audiowizualną, archiwaliami i nowymi technologiami;

OFERUJEMY

• umowę o pracę w nowoczesnej instytucji kultury
• pracę w zaangażowanym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,
• grupowe ubezpieczenie na życie,
• dodatkową opiekę medyczną

DODATKOWE INFORMACJE

www.fina.gov.pl

LINK DO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

WARUNKI APLIKOWANIA

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV z dopiskiem „Filmograf” na adres: rekrutacja@fina.gov.pl najpóźniej do 22.12.2022 r. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami oraz zakończenia rekrutacji w dowolnym terminie. Bardzo prosimy aby nadsyłane pliki były nazywane imieniem i nazwiskiem.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

oferta ważna do: 22.12.22

Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Konkursy
do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.03.23

do 02.03.23

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.