Specjalista/specjalistka ds. kontaktu z mediami

Firma: TR Warszawa

Branża: reklama & PR

Miasto: Warszawa

Oferta

OPIS STANOWISKA

tworzenie i redagowanie materiałów prasowych oraz newsletterów adresowanych do mediów
- realizowanie i współtworzenie strategii komunikacji teatru
- monitorowanie i raportowanie wskaźników prowadzonych projektów komunikacyjnych,
- przygotowywanie materiałów wizualnych do komunikacji zewnętrznej
- wsparcie komunikacji na profilach prowadzonych w mediach
społecznościowych
- wsparcie komunikacyjne przy organizacji premier oraz wydarzeń specjalnych
- kreowanie nowych narzędzi komunikacji oraz współtworzenie strategii
promocji

WYMAGANIA

- doświadczenie w branży PR oraz komunikacji zewnętrznej / WARUNEK KONIECZNY
- łatwość redagowania oraz pisania tekstów, tzw. „lekkie pióro” / WARUNEK KONIECZNY
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- świetne umiejętności komunikacyjne oraz wielozadaniowość i zdolność do pracy pod presją czasu
- zainteresowanie teatrem i szeroko pojętą kulturą będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

-umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się instytucji kultury, prowadzącej projekty artystyczne o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym;
- wynagrodzenie miesięczne brutto (5000 zł - 5.500 zł) w czasie okresu próbnego
- pakiet socjalny/ ZFŚS

DODATKOWE INFORMACJE

WARUNKI APLIKOWANIA

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (CV wraz z listem motywacyjnym) do dnia 5 grudnia 2022 roku na adres: rekrutacja@trwarszawa.pl.

W tytule prosimy o podanie nazwy stanowiska SPECJALISTKA/SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z MEDIAMI
Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia dalszego etapu rekrutacji.

PROSIMY O ZAŁĄCZENIE DO ZGŁOSZEŃ NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI:

Oświadczam, że jestem świadomy/ świadoma, że przetwarzanie przez TR Warszawa z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 8, 00-590 Warszawa, NIP 5250009594, moich danych osobowych, tj. osoby ubiegającej się o zatrudnienie, wskazanych w art. 22 [1]] § 1 Kodeksu pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.), umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych, następuje na podstawie przepisu prawa w celu wzięcia
udziału w procedurze rekrutacyjnej.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez TR Warszawa z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 8, 00-590 Warszawa, NIP 5250009594, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

oferta ważna do: 05.12.22

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Konkursy
do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.03.23

do 02.03.23

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.