Specjalista ds. promocji

Firma: Galeria Sztuki w Legnicy

Branża: reklama & PR

Miasto: Polska

Oferta

OPIS STANOWISKA

1. planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych i promocyjnych,
2. promowanie działalności Galerii poprzez wszystkie media, przygotowanie i dystrybucja materiałów informacyjnych,
3. opracowywanie materiałów informacyjnych o Galerii i jej działalności dla mediów i innych partnerów zewnętrznych,
4. administrowanie stroną internetową, portalami społecznościowymi Galerii, tworzenie wpisów, relacji, wydarzeń, udostępnianie zdjęć, tworzenie prostych grafik i filmików, budowanie interakcji z odbiorcami, w tym szukanie nowych odbiorców,
5. prowadzenie komunikacji z mediami, inicjowanie i organizowanie spotkań z dziennikarzami,
6. inicjowanie, planowanie i prowadzenie działań promujących ofertę edukacyjną, warsztatową, kulturalną Galerii Sztuki,
7. redakcja i korekta językowa materiałów informacyjnych i promocyjnych,
8. kompleksowe opracowywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych we współpracy z zespołem Galerii Sztuki,
9. uczestnictwo w organizowanych przez Galerię wydarzeniach.

WYMAGANIA

1. wykształcenie wyższe, kierunkowe w zakresie wykonywanych zadań lub kultury albo co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku kultury,
2. doba znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych,
3. swobodne poruszanie się w social mediach (Instagram, Facebook, itp.),
3. znajomość mediów regionalnych i ogólnopolskich zajmujących się sztuka i kulturą,
4. bardzo dobra znajomość języka polskiego i umiejętność redakcji treści,
5. rzetelność i terminowość,
6. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i kreatywność,
7. wysoka kultura osobista,
8. znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
9. umiejętność pracy pod presją czasu,
10. samodzielność w działaniu,
11. dyspozycyjność / elastyczność czasu pracy,
12. orientacja w życiu kulturalnym i artystycznym regionu / kraju.

OFERUJEMY

1. umowę o pracę
2. pracę w stabilnej instytucji kultury
3. możliwość współtworzenia wydarzeń w tym międzynarodowego festiwalu oświatowej randze
4. pracę w zgranym zespole
5. praca na pełny etat (lub części)
6. możliwość rozwoju, szkoleń, wyjazdów.

WARUNKI APLIKOWANIA

Aplikacje proszę przesyłać na adres: sekretariat@galeria.legnica.eu

oferta ważna do: 29.02.24

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl.

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Polecamy