specjalista ds.promocji i PR

Firma: Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego

Branża: reklama & PR

Miasto: Warszawa

Oferta

Do zespołu promocji Teatru Kwadrat poszukujemy specjalisty ds. promocji i PR, do którego głównych zadań należeć będą prowadzenie komunikacji w kanałach social media oraz PR Teatru Kwadrat.

Zakres obowiązków:
• udział w formułowaniu i realizacja strategii promocyjnej teatru
• współadministrowanie profilami social media teatru zgodnie z przyjętą strategią promocyjną
• współtworzenie treści i contentu foto-video-audio w oparciu o bieżące trendy
• Influencer marketing – ścisła współpraca z twórcami i aktorami należącymi do zespołu teatru, jak również nawiązywanie współpracy z influencerami spoza środowiska aktorskiego
• Promocja oferty Teatru Kwadrat w social mediach, w tym realizacja płatnych kampanii, m.in. Facebook Ads, Google Ads
• Bieżąca analiza efektywności i optymalizacja prowadzonych działań
• Tworzenie dokumentacji foto-video spektakli oraz materiałów promocyjnych, nadzór nad ich bazą
• tworzenie i prowadzenie bazy zdigitalizowanych spektakli na potrzeby VOD oraz wewnętrzne
• współpraca z fotografami, grafikami i innymi podwykonawcami w zakresie przygotowania wybranych materiałów promocyjnych
• organizacja prób medialnych oraz współorganizowanie premier
• udział w administrowaniu innymi kanałami komunikacji teatru

Wymagania:
• minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze komunikacji i PR
• znajomość aktualnych trendów w komunikacji i social mediach
• biegła znajomość narzędzi social media
• biegła obsługa narzędzi do edycji foto, video, audio
• podstawowe umiejętności copywriterskie: łatwość w pisaniu komunikatów i dbałość o ich poprawność językową
• wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
• samodzielność, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów, dobra organizacja pracy
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY

• Wynagrodzenie miesięczne na poziomie minimum 4500,00 netto, możliwa wyższa kwota uzależniona od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednym z najpopularniejszych teatrów rozrywkowych w Polsce, z blisko 50-letnią tradycją, w dynamicznie rozwijającym się zespole promocji
• Praca na pełen etat świadczona w systemie równoważnym. Harmonogram pracy (dni i godziny) będzie w głównej mierze uzależniony od bieżących potrzeb i funkcjonowania sceny teatralnej. Możliwa praca wieczorami i w weekendy.
• Możliwość realizowania kreatywnych i niestandardowych projektów z udziałem topowych polskich aktorów
• Prywatną opiekę zdrowotną
• Dopłaty do karty Multisport
• Świadczenia w ramach funduszu socjalnego

WARUNKI APLIKOWANIA

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

marketing@teatrkwadrat.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego, ul. Marszałkowska 138, 00-004 Warszawa, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

oferta ważna do: 29.02.24

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl.

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Polecamy