Specjalista ds. promocji

Firma: Zakopiańskie Centrum Kultury

Branża: reklama & PR

Miasto: Inne

Oferta

OPIS STANOWISKA

1. Budowanie i aktualizacja treści portali www.zakopane.pl.
2. Budowanie i aktualizacja treści aplikacji na nośnikach multimedialnych.
3. Obsługa oficjalnych mediów społecznościowych Miasta Zakopane oraz kont dedykowanych poszczególnym wydarzeniom.
4. Koordynowanie spraw związanych z prowadzeniem sklepu internetowego ZCK.
5. Obsługa fotograficzna wydarzeń oraz prowadzenie bazy fotograficznej i filmowej Zakopiańskiego Centrum Kultury.
6. Planowanie i realizacja zadań związanych z promocją.
7. Współprzygotowanie i konsultacja materiałów promocyjnych, akcji, kampanii promocyjnych.
8. Współpraca przy organizacji imprez związanych z kulturą.

WYMAGANIA

1. Wykształcenie wyższe I lub II stopnia (preferowane z zakresu dziennikarstwa, PR, komunikacji społecznej, filologii polskiej).
2. Minimum dwuletni staż pracy, w tym co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia działań promocyjnych w środowisku internetowym (portale, multimedia, SM, newsletter, sklep internetowy).
3. Bardzo dobra umiejętność obsługi programów komputerowych (Word, Excel, graficzne).
4. Bardzo dobra znajomość praktyczna obsługi Social Media.
5. Umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego, robienia zdjęć oraz ich obróbki.
6. Komunikatywność, kreatywność, rzetelność, systematyczność.
7. Umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielność w realizacji projektów.
8. Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy, w tym nad kilkoma projektami jednocześnie pod presją czasu.

Wymagane dokumenty:
1. Szczegółowy życiorys zawodowy (CV).
2. List motywacyjny.
3. Kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie (do wglądu).
4. Kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (do wglądu).
5. Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
6. Oświadczenia o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, opatrzone własnoręcznym podpisem.
7. Oświadczenie o niekaralności.
8. Kopia innych dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań (kursy, szkolenia).

OFERUJEMY

Wynagrodzenie zgodne z Regulaminem wynagradzania pracowników ZCK (między 4500 – 7000 brutto, w zależności od umiejętności i doświadczenia, plus świadczenia socjalne, dodatki stażowe itp.).

DODATKOWE INFORMACJE

Forma zatrudnienia:Miejsce pracy: praca przy komputerze w biurze Zakopiańskiego Centrum Kultury, 34-500 Zakopane, ul. Chramcówki 35 oraz częściowo w miejscach odbywania się obsługiwanych wydarzeń promocyjnych i in.,otworzy się w nowym oknie

LINK DO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

WARUNKI APLIKOWANIA

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Zakopiańskiego Centrum Kultury, ul Chramcówki 35, 34-500 Zakopane, w kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Specjalista ds. promocji, cz. II” od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, lub przesłać na adres e-mail: office@promocja.zakopane.pl w terminie do dnia 29 lutego 2024 roku.

oferta ważna do: 29.02.24

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl.

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Polecamy