Specjalista ds. promocji

Firma: Fundacja Szkoła Wajdy

Branża: reklama & PR

Miasto: Warszawa

Oferta

OPIS STANOWISKA

• przygotowywanie, redagowanie oraz publikacja informacji w kanałach komunikacji internetowej (strona www, newsletter, media społecznościowe)
• opracowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych – tekstowych, graficznych, zdjęciowych i filmowych
• tworzenie materiałów informacyjnych i promocyjnych na temat działalności Szkoły (kursy stałe oraz wydarzenia specjalne) oraz Studia (promocja i dystrybucja filmów) - komunikaty prasowe, press booki, komunikacja internetowa, druki okolicznościowe)
• współpraca z wykonawcami materiałów promocyjnych (m.in. grafikami, drukarniami, producentami gadżetów itp.)
• komunikacja i koordynacja wspólnych działań promocyjnych z partnerami Wajda School & Studio

WYMAGANIA

• Praktyczna znajomość narzędzi do obsługi stron internetowych i platform SoMe
• Łatwość pisania tekstów
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Kreatywność, komunikatywność, rzetelność i uczciwość
• Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Mile widziane: doświadczenie w obszarze promocji projektów kulturalnych, znajomość branży filmowej, umiejętność tworzenia prostych grafik, umiejętność robienia zdjęć

OFERUJEMY

• elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę 1/2 etatu lub umowa zlecenie lub B2B)
• elastyczny czas pracy (możliwość pracy w formie hybrydowej)
• pracę w małym, zaangażowanym zespole
• współpracę ze znanymi twórcami filmowymi

DODATKOWE INFORMACJE

www.wajdaschool.pl

WARUNKI APLIKOWANIA

List motywacyjny i CV z podanym przebiegiem nauki i pracy zawodowej.
Aplikacje prosimy nadsyłać w terminie do 12 kwietnia 2024 roku na adres: pr@wajdaschool.pl umieszczając w temacie wiadomości: SPECJALISTA DS. PROMOCJI

oferta ważna do: 12.04.24

Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl.

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Polecamy